dobry fryzjer w Jabłonnie???

Tu wszystko co sie dzieje w Jabłonnie.
Czyli o obwodnicy, drodze na lotnisko, nowym rondzie przed kwiaciarniami, defraudacją pieniędzy i innymi fajnymi sprawami.

Postprzez MagdaM » 18 lut 2010, o 20:06

Zgadza się - jest tam taka Pani fryzjerka (bodajże Agnieszka) z długimi włosami, która potrafi fantastycznie obcinać wlosy - również polecam.
MagdaM

Postprzez stasiu » 22 lut 2010, o 19:41

Dałyście się kobiety wkręcić w tą reklamową dyskusję.

Jakby Termy Spa były takie świetne to nie uciekałyby z lepszego lokalu do gorszego ?

A Pani zakładająca tą bezstronną dyskusję troszkę poniżej się reklamuje w dziale http://forum.chotomow.pl/viewtopic.php?t=2157 - "alebabka"
Jest tak pewna swojej intrygi, że nawet nie chciała zmienić nicka. Cóż czuje się ten oddech konkurencji.

Najlepiej niech każdy pilnuje swojej głowy i swojej kieszeni.
pozdro
byle do wiosny
stasiu

Postprzez alf » 22 lut 2010, o 20:16

stasiu napisał(a):Dałyście się kobiety wkręcić w tą reklamową dyskusję......A Pani zakładająca tą bezstronną dyskusję troszkę poniżej się reklamuje w dziale http://forum.chotomow.pl/viewtopic.php?t=2157 - "alebabka"
Jest tak pewna swojej intrygi, że nawet nie chciała zmienić nicka. Cóż czuje się ten oddech konkurencji......

Co prawda nie jestem panią, ale przypadkowo odwaliłem kawał dobrej nikomu nie potrzebnej roboty hahahaha ;D
pozdrawiam
alf
alf

Postprzez MagdaM » 22 lut 2010, o 21:35

Wiecie chłopaki, ja tylko stwierdziłam, że jestem zadowolona z obcięcia tej Pani Agnieszki z Termy SPA - po prostu mówię jak jest.
Bo ja nie jestem łatwą klientką i naprawdę trudno mi dogodzić szczególnie jeżeli chodzi o obcinanie włosów.
Wy mężczyźni sobie lubicie pogadać o samochodach i o prędkości jazdy po naszych chotomowskich autostradach a mnie jako kobietę zainteresował temat fryzjera - co się dziwić... ;)
A że niektóre Panie przy okazji chciały sobie zareklamowac swoje usługi no to już inna sprawa - mnie to nie przeszkadza. W KOŃCU MAMY WOLNY RYNEK.
MagdaM

Postprzez szumski » 22 lut 2010, o 23:39

W KOŃCU MAMY WOLNY RYNEK.

To powoź z tydzień mego banera na swoim samochodzie. Pozdrawiam.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez MagdaM » 23 lut 2010, o 08:54

Jak go ładnie przykleisz i JAK BĘDZIE ŁADNY to mogę powozić :)
MagdaM

Re: dobry fryzjer w Jabłonnie???

Postprzez Mysza » 10 sty 2013, o 22:50

Bardzo polecam Studio Fryzur i Urody przy Zegrzyńskiej 13. Schodami w górę. Super obsługa, czy cięcie czy farbowanie zawsze wychodziłam zadowolona, karta stałego klienta, fajne promocje. I dla panów i dla pań :)
Mysza

Postprzez iweczka » 4 lut 2013, o 12:01

Mi się podoba Fabryka Urody - Beauty Center przy ul. Akademijnej 3/4, usługi fryzjerskie i cała masa kosmetycznych. Pani Agnieszka czesała mnie na mój ślub i byłam bardzo zadowolona, zarówno ja jak i reszta "pań" które czesała na tę okazję. Pani Kasia od makijażu również robiła cuda z moją facjatą :) Ceny przyzwoite. Polecam
http://fabrykaurody.net.pl/kontakt.php

A paznokcie robiła mi przesympatyczna Pani z gabinetu- Izette. Jabłonna, Miła 2,tel: 22 774 51 06. Super niskie ceny. Polecam. Chyba ma już stronę internetową, choć nie wiem czy jeszcze jej salon działa, miała wyjeżdżać...
http://www.salon-kosmetyczny-jablonna-5 ... ntakt.html
iweczka

Postprzez kaola » 4 lut 2013, o 16:02

Proszę spróbowac w saloniku <MAJKA>, w CHOTOMOWIE, ul. Strażacka , Fryzjer mieści się w budynku Domu Kultury /z boku/ tu telefon 501 982 616 , 507 272 963, moja cała rodzina chotomowska tam się strzyże od lat i jest zadowolona.
kaola

Poprzednia strona

Powrót do Aktualności Jabłonna