Niebezpieczne przejście dla pieszych

Tu wszystko co sie dzieje w Jabłonnie.
Czyli o obwodnicy, drodze na lotnisko, nowym rondzie przed kwiaciarniami, defraudacją pieniędzy i innymi fajnymi sprawami.

Postprzez Patryk » 24 paź 2010, o 20:52

Zejdzcie z tych chlopakow... Oni maja naprawde doskonale opracowana technike jazdy, startuja w rajdach i wiedza jak sie zachowuje pojazd poczas poslizgu, potrafia go wyprowadzic... jestem pewny ze wiekszosc z Was ktora sie madrzy nie potrafiloby zapanowac nad samochodem podczas poslizdu...
Patryk
Patryk

Postprzez Marcin » 24 paź 2010, o 21:21

Ja widzialem tych pseudo-rajdowcow dwukrotnie. Myli sie ten, kto myli palenie gumy wiekowym pojazdem z dobra technika jezdzenia samochodem. Jesli jest taki dobry - zapraszam do Kielc albo Poznania i niech napisze jaki ma czas okrazenia.
Ale od parkingu pod sklepem niech trzyma sie z daleka, bo szybko nabawi sie wrogow.

I przy okazji - zaden z rajdowcow, ktorych znam, nie odwala wiochy miedzy cywilami, bo to po prostu jest obciach.

Marcin
Marcin

Postprzez Cielak » 25 paź 2010, o 08:18

dokładnie!

Ja naprawdę popieram ich zainteresowania, sam jestem fanem motoryzacji. Jeżdżę na motocyklu, ale np. po Bagiennej jadę 30km/h. To wolniej niż połowa samochodów :)
Jak mam ochotę poszaleć to jadę na poligon wojskowy do Wesołej i tam daję upust swojej energii i adrenalinie.

Nikt nie ma nic przeciwko takim zainteresowaniom. Za to mam dużo przeciw takim wyczynom na ulicach dróg publicznych.

Pozdrawiam.
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez dezorganizator » 25 paź 2010, o 08:25

Patryk napisał(a):Zejdzcie z tych chlopakow... Oni maja naprawde doskonale opracowana technike jazdy, startuja w rajdach i wiedza jak sie zachowuje pojazd poczas poslizgu, potrafia go wyprowadzic... jestem pewny ze wiekszosc z Was ktora sie madrzy nie potrafiloby zapanowac nad samochodem podczas poslizdu...

Taaak. Widziałem już kiedyś takiego mistrza poślizgów, co potem siedział na krawężniku z gilem pod nosem becząc, "ja nie chciałem...ja nie chciałem", podczas gdy kogoś pakowali do czarnego wora....
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Postprzez Jendrula » 25 paź 2010, o 11:52

A w tym samym czasie nasi dzielni policjanci z radarem na 4 pasmówce łapią tych co zamiast 90km/h jadą 100-110 i oprócz mandatu z punktami robią pogadanki jakimi to "piratami" jesteśmy albo lepiej na Wisłostradzie od Cytadeli do trasy AK łapią na 70-tce i jak wyżej pouczają jakie to zagrożenie powodujemy, ciekawe czy chociaż wiedzieli o swego czasu krążącym z piskiem kół po Bagiennej rajdowcem "martini"

[ Dodano: Czw 09 Gru, 2010 12:26 ]
A przejście pod torami nadal zamknięte! Gotowe, wymalowane, oświetlone... chyba trzeba "inicjatywy obywatelskiej" i nieznanych sprawców co to zapory usuną żeby nikt pod pociąg nie wpadł! :mad:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Tragedia

Postprzez on » 3 sty 2013, o 22:13

Zaznaczę że nie nawiązuje do wcześniejszych wpisów lecz wydawało mi się że to najlepsze miejsce żeby poinformować o takiej wielkiej tragedii :-( http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje, ... 72259.html
On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Re: Niebezpieczne przejście dla pieszych

Postprzez on » 4 sty 2013, o 21:39

On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Postprzez Mysza » 10 sty 2013, o 22:36

Witam,

W tym rejonie jest jeszcze jedno takie "wspaniałe" przejście. Mowa o tym znajdującym się przed wjazdem na parking kościelny od strony Chotomowa. Mamy dom bardzo blisko niego, średnio dwa razy dziennie pisk opon, wypadków przed nim było już tyle że nie policzę. Nie wiem na co gmina czeka, aż będzie wypadek śmiertelny ? Słyszę z jaką prędkością poruszają się tu samochody i tragedia jest za pasem. Przejścia zlikwidowac nie można bo ludzie przechodzili w tym miejscu nawet jak go nie było, więc to nie jest rozwiązanie. Mam nadzieję że zostaną podjęte jakieś kroki w tym kierunku, ja sama boję się przez nie przechodzic a codziennie wracają tędy też dzieciaki ze szkoły i przechodzą.
Mysza

Postprzez Jendrula » 11 sty 2013, o 09:20

Pierwotny projekt wiaduktu nad torami przewidywał iż przy okazji droga dojazdowa ominie Centrum Chotomowa i koło szkoły będzie wtedy bezpieczniej ale niestety zwyciężył interes 2 lokalnych firm i całość ruchu przebiega koło szkoły więc pozostaje kolejny foto-radar (Hurra!!! :12: )
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Poprzednia strona

Powrót do Aktualności Jabłonna