restauracja

Tu wszystko co sie dzieje w Jabłonnie.
Czyli o obwodnicy, drodze na lotnisko, nowym rondzie przed kwiaciarniami, defraudacją pieniędzy i innymi fajnymi sprawami.

Postprzez Jendrula » 30 kwi 2010, o 12:51

ja tam się jeszcze nie zawiodłem na Ragazzo a i Da Grasso jest ok, czas spróbować w końcu Castel. Jesli komuś odradzić pizzerię to Odradzam pizzerią prowadzoną kiedyś przez "polskiego Włocha" Non Solo Pizza na Grójeckiej (Paolo Cozza- ten z "Europa da się lubić" jak nudny był to program tak też nudna była pizza) za to w okolicach jest knajpa wystojem przyponimająca gospodę GS-u z głębokiego PRL-u (boazeria ,firaneczki itp) restauracja Piccolo Italia na rogu Grójeckiej i 1-go Sierpnia. Prowadzona przez rodzinę włoską, robią pyszne pizze, lasagne, canneloni, dania z jagnieciny i rewelka desery lodowe oraz Tiramisu- ceny umiarkowane. Oczywiście San Lorenzo serwuje najlepszą kuchnię włoską w WAWIE ale przypuszcza atak terrorystyczny na nasz portfel przy którym 11.09.2001 World Trade Center to sanatorium. Ale sie rozmarzyłem a tu czas rzucic pierwszą w tym roku karkówkę na grilla.
;D
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szumski » 30 kwi 2010, o 14:44

Oczywiście San Lorenzo serwuje najlepszą kuchnię włoską w WAWIE ale przypuszcza atak terrorystyczny na nasz portfel przy którym 11.09.2001 World Trade Center to sanatorium.

He, he, muszą odrobić ;) Zgadnij czyj to projekt przebudowy i wykonanie :P musiało kosztować. Tam kiedyś było milion boksów z mydłem i powidłem.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia strona

Powrót do Aktualności Jabłonna