Śmieci

Tu wszystko co sie dzieje w Jabłonnie.
Czyli o obwodnicy, drodze na lotnisko, nowym rondzie przed kwiaciarniami, defraudacją pieniędzy i innymi fajnymi sprawami.

Re: Śmieci

Postprzez Jendrula » 25 cze 2013, o 06:11

Pójdzie! bo w wielu wsiach na uboczu to nie tylko wodociągi mają ale i różniste internety a i coraz częściej chodniki i lampiony... od razu widać gdzie jest gospodarz dobry a gdzie Dupowaty (mieszkają sami bogacze a infrastruktura jak w XIX wieku w jakiejś Pierdziakówce) :hah:
Ostatnio edytowano 25 cze 2013, o 09:26 przez Jendrula, łącznie edytowano 1 raz
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez Cielak » 25 cze 2013, o 07:53

Zdziwił byś się Koala :)
Zapraszam do gminy Klimontów w której jest moja wiocha.
Piękne chodniki, romantyczny ryneczek, kupa zabytków (odnowionych oczywiście i baaardzo zadbanych).
Każdy rowek jest koszony, na ulicy nie znajdziesz papierka czy choćby niedopałka, krawężniki owapnowane, takie rzeczy jak kanalizacja czy wodociąg to standard (poza naprawdę małymi wsiami).
Ja wodociągu bym tam nie przeżył, tym bardziej, że wodę w studni (20m) mam kryształ (można sprzedawać jako źródlaną).
Internet (2MB) oraz telewizja cyfrowa to dzisiaj nie problem i jest oczywiście. Z zasięgiem telefonicznym jest tylko krucho ale to in plus :)

Jendrula, Kazek - jak się wykończę to na kropelkę napoju śliwkowego zaproszę ;)
Wypijem pojednawczo!
Pozdrawiam.
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Jendrula » 25 cze 2013, o 09:27

Ale co ? Już z CHTM się wyprowadzasz? ;(
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez kaola » 25 cze 2013, o 16:48

Cielak napisał(a):Zdziwił byś się Koala :)
Zapraszam do gminy Klimontów w której jest moja wiocha.
Piękne chodniki, romantyczny ryneczek, kupa zabytków (odnowionych oczywiście i baaardzo zadbanych).
Każdy rowek jest koszony, na ulicy nie znajdziesz papierka czy choćby niedopałka, krawężniki owapnowane, takie rzeczy jak kanalizacja czy wodociąg to standard (poza naprawdę małymi wsiami).
Ja wodociągu bym tam nie przeżył, tym bardziej, że wodę w studni (20m) mam kryształ (można sprzedawać jako źródlaną).
Internet (2MB) oraz telewizja cyfrowa to dzisiaj nie problem i jest oczywiście. Z zasięgiem telefonicznym jest tylko krucho ale to in plus :)

Jendrula, Kazek - jak się wykończę to na kropelkę napoju śliwkowego zaproszę ;)
Wypijem pojednawczo!
Pozdrawiam.

Gratuluje
a dla polepszenia sygnału komórkowego polecam ten telefoni i problem zniknie , jest możliwość ustawienia antenki na dachu /odkręcana/
http://allegro.pl/listing/listing.php?string=netkom+ed1
kaola

Postprzez gooreck » 25 cze 2013, o 20:09

@kaola -> jeśli już to 40 zl proponuje dolozyc i kupic chinski wzmacniacz GSM:

http://allegro.pl/wzmacniacz-zasiegu-sy ... 60404.html

Nie musisz rezygnowac z mobilnosci. Tylko idzie to dlugo, ok miesiaca, bo prosto z Czajna.

Czolgiem!
gooreck

Postprzez fce_tc » 25 cze 2013, o 20:24

ja nie wiem, czy Wy czytacie to co piszecie... ale temat tego postu brzmi .... UWAGA!! Proszę o skupienie!!
"ŚMIECI"
Rozumiecie, że to temat, który dotyczy rozwiązań utylizacji odpadów, a nie wątek do wrzucania "śmieci" z Waszych głów??

Wróćmy do sedna tematu i może ktoś w końcu jest w stanie jasno określić kiedy będą pojemniki, worki na selektywną zbiórkę oraz harmonogram wywozu??!! :shoot:
Where there's muck there's money... that's why someone has to do the job...
fce_tc

Postprzez kaola » 25 cze 2013, o 20:52

Z informacji JG do końca czerwca ma być opracowany grafik wywozu śmieci, natomiast kontenerki rozwożą do 28 czerwca br od godziny 15,00, jeśli chodzi o kolorowe torby to dają z pojemnikami, choć niektórzy dostali wcześniej, od których odbierano segregowa :14: ne odpady.
kaola

Postprzez szumski » 25 cze 2013, o 21:13

Jak to się czyta to można się pochlastać.
Ludzie, Wy se nie dajecie rady z jednym zas..nym kubłem na własnym podwórku, ale jednocześnie wiecie jak sprawnie dostarczyć w pięć minut kubłów sześć tysięcy!!!

U mnie był (jest) pojemnik 240l AG Complex i teraz mi przysługuje 240l tylko że Sita. No to Sita wzięła i odkupiła ten kubeł, nikt mnie kubła nie zabierał, nikt mnie kubła nie przywoził, jednym prostym ruchem pozamiatane.
Czytanie Waszych żali, w końcu oprócz Włodka (@ Kaola) i mnie, młodych ludzi, prężnych??? wprowadza w zakłopotanie.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Chotomowianin » 25 cze 2013, o 22:09

Szumski napisał
Jak to się czyta to można się pochlastać.
Ludzie, Wy se nie dajecie rady z jednym zas..nym kubłem na własnym podwórku, ale jednocześnie wiecie jak sprawnie dostarczyć w pięć minut kubłów sześć tysięcy!!!

Taaaa. chyba pewna cześć ciała odmiękła komuś.........terminy dostaw pojemników , harmonogramu odbioru podawała sama gmina i to na stronie internetowej w ślad za umową z wykonawcą , nikt z nas nic nie wymuszał niczego ;) ,

A na rozgrzaną łepetyne wiadro zimnej wody a w łapie :08:

Pozdrawiam :04:
Chotomowianin

Postprzez szumski » 26 cze 2013, o 02:54

Leszek nie rozśmieszaj mnie.
Na "opozycyjność" radnego Myćki z Rancza, trzeba było więcej finezji niż na Twoją.
Sam sobie wypuszczając rezerwuar nie proponuj innym kubła.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności Jabłonna