Pojemniki na śmiecie

Tu wszystko co sie dzieje w Jabłonnie.
Czyli o obwodnicy, drodze na lotnisko, nowym rondzie przed kwiaciarniami, defraudacją pieniędzy i innymi fajnymi sprawami.

Re: Pojemniki na śmiecie

Postprzez kaola » 1 lip 2013, o 20:17

HEY Doradca!! przestań się jątrzyć bo ci depe spuchnie. Nawet SITA organizacyjnie jest słaba, bo w sobotę rozwoziła reklamówki dostaw tworząc koszty, przecież każdy mógł sobie ze stronki gminy wydrukować, tu nie ma co mieć żal do innych, którzy wciąż oczekują na pojemniki. ZERO organizacji, ale my się wciąż uczymy jak sobie razić z problemem. Polak mądry po szkodzie. Panienka nie musi siedzieć po godzinach, a co robi w ciągu godzin pracy.
ps. przepraszam za duże literki.
kaola

Postprzez szumski » 1 lip 2013, o 20:51

Włodek, przecież dostałeś pojemnik przed pierwszym, to w czym masz problem?

Jutro spotkamy się na Dolinowej i będziesz miły jak zawsze. Całkiem Ci ten internet siwy dekiel rozwalił???
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szmergiel » 2 lip 2013, o 08:20

Czy ktoś może potwierdzić ze SITA odkupiła pojemniki z Chotomowa od MPO? MPO mi zostawiło pojemnik, jak zadzwoniłem to powiedzieli że przez pomyłkę i że przyjadą go zabrać, a SITA powiedziała ze jest już ich i okleiła go zamiast dać swój :-) Mam cicha nadzieje ze MPO się pomyliło i mi go teraz nie zabierze.
szmergiel

Postprzez sosek2 » 2 lip 2013, o 08:54

Udało się dodzwonić , miła Pani powiedziała że na rynku nie ma pojemników i Sita odkupuje stare . Mamy ładować śmiecie w stare pojemniki i wystawić w terminie odbioru .
Pozdrawiam Sosek2
sosek2

Postprzez kaola » 2 lip 2013, o 09:47

szumski napisał(a):Włodek, przecież dostałeś pojemnik przed pierwszym, to w czym masz problem?

Jutro spotkamy się na Dolinowej i będziesz miły jak zawsze. Całkiem Ci ten internet siwy dekiel rozwalił???

A co będziesz ulepszał na Dolinowej?

oj , oj .....
kaola

Postprzez kaola » 2 lip 2013, o 09:49

sosek2 napisał(a):Udało się dodzwonić , miła Pani powiedziała że na rynku nie ma pojemników i Sita odkupuje stare . Mamy ładować śmiecie w stare pojemniki i wystawić w terminie odbioru .

A miało być tak różowo , z tymi pojemnikami, w OBI można sobie kupić?
kaola

Postprzez Jendrula » 2 lip 2013, o 16:43

Ależ zamierzałem kupić pojemnik tylko mi w gminie powiedziano iz DOSTARCZĄ.
Ze wziąłeś nadzór to podziwiam bo "nie miała baba większego kłopotu".
Nie pisz że musi być burdel bo u siebie w firmie nie masz burdelu, jakbyś zawalił tak jak gmina to każdy zamawiający by cię upiekł na żywca na rożnie i kasy byś nie zobaczył i naa tym to polega.
Wyjeżdżam na Mazury na tydzień , jak wrócę i nie będzie pojemników to wypi.... śmieci naszej władzy w gabinecie, bo od 01.07.2013 to GMNIA odpowiada za śmieci
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez kaola » 2 lip 2013, o 17:32

Jendrula napisał(a):Ależ zamierzałem kupić pojemnik tylko mi w gminie powiedziano iz DOSTARCZĄ.
Ze wziąłeś nadzór to podziwiam bo "nie miała baba większego kłopotu".
Nie pisz że musi być burdel bo u siebie w firmie nie masz burdelu, jakbyś zawalił tak jak gmina to każdy zamawiający by cię upiekł na żywca na rożnie i kasy byś nie zobaczył i naa tym to polega.
Wyjeżdżam na Mazury na tydzień , jak wrócę i nie będzie pojemników to wypi.... śmieci naszej władzy w gabinecie, bo od 01.07.2013 to GMNIA odpowiada za śmieci

Postaw Sąsiadkę na warcie, by dopilnowała tego pojemnika.
:06:
kaola

Postprzez szumski » 2 lip 2013, o 19:35

Włodek, starzej się z godnością.
Pojemnik masz, w sobotę zabierają Ci już śmieci w czym masz problem???
Miałeś tyle lat żeby urządzić to wszystko lepiej. Chcesz powiedzieć, że przepie...liłeś żywot i nic nie ulepszyłeś???
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez kaola » 2 lip 2013, o 19:59

Mam pojemnik , dzięki Tobie, tylko śmieci Brak, więc co ja im dam. Chwaliłeś się że będziesz k/o mnie coś ulepszał i cie nie widziałem.
kaola

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności Jabłonna