Pojemniki na śmiecie

Tu wszystko co sie dzieje w Jabłonnie.
Czyli o obwodnicy, drodze na lotnisko, nowym rondzie przed kwiaciarniami, defraudacją pieniędzy i innymi fajnymi sprawami.

Re: Pojemniki na śmiecie

Postprzez kaola » 28 cze 2013, o 20:46

kkriss napisał(a):ciekawe. Z tych harmonogramów wynika, że albo nie ma mojej ulicy, albo zostałem przeksięgowany z chotomowa do dąbrowy chotomowskiej - mam zmieniać dowód osobisty, że mieszkam w dąbrowie, czy jednak po staremu mieszkam w chotomowie, ale mojej ulicy nie mam. trochę zgłupiałem gdzie mieszkam...

Ważne by Listonosz trafił, musisz zareklamować w JG swoją ulice, może nowa? :01:
kaola

Postprzez Jendrula » 30 cze 2013, o 09:21

Mamy niedzielę i nadal nie mam pojemnika ani worków, panowie z Sity jeździli ale stwierdzili iż nie mają mnie na liście , mimo że złożyłem deklaracje... także Kazek nie pisz co jest na stronie gminy ani nam tu linków nie wklejaj tylko kamerę szykuj jak będę wywalał syf pod gabinetami "władzy". :D
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szumski » 30 cze 2013, o 10:15

Jendrula napisał(a):Mamy niedzielę i nadal nie mam pojemnika ani worków, panowie z Sity jeździli ale stwierdzili iż nie mają mnie na liście :D

Już dawno podejrzewałem, że Ty istniejesz i żyjesz tylko w wirtualnym świecie ;)
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez kaola » 30 cze 2013, o 10:20

Jendrula napisał(a):Mamy niedzielę i nadal nie mam pojemnika ani worków, panowie z Sity jeździli ale stwierdzili iż nie mają mnie na liście , mimo że złożyłem deklaracje... także Kazek nie pisz co jest na stronie gminy ani nam tu linków nie wklejaj tylko kamerę szykuj jak będę wywalał syf pod gabinetami "władzy". :D

Ty jesteś VIP Gminny, więc dostaniesz wszystko inne luksusowe. :12: :13:
kaola

Postprzez Jendrula » 30 cze 2013, o 15:12

szumski napisał(a):
Jendrula napisał(a):Mamy niedzielę i nadal nie mam pojemnika ani worków, panowie z Sity jeździli ale stwierdzili iż nie mają mnie na liście :D

Już dawno podejrzewałem, że Ty istniejesz i żyjesz tylko w wirtualnym świecie ;)

Kazek! Moje śmieci jak najbardziej są realne i brak pojemnika też to widze iż ty bronisz gdzie się da tej wspaniałej ustawy, oj czas wracać do nas z Matrixa, reasumując:
1.Stary pojemnik zabiorą mi 01.07.2013 (tak ja Władza chciała)
2.Syf gnije i śmierdzi w kuchni, nie będę latem wywalał worków z syfem na dwór bo mój dom o obejście to nie jakiś kołchozowy śmietnik.
3.Sita już dwa razy była na ulicy i nie dostarczyła pojemników(ale t o podobno JA jestem w wirtualnym świecie)
4.Wszystko to za dużo wyższy koszt
5.Kazek na forum gromi i kpi z każdego komu "nowe porządki" nie odpowiadają i TYLKO JEMU wszystko związane z ustawą się podoba (czyli cała Polska jest w "wirtualu?)
6.Wszystko jest załatwiane na ostatnią chwilę
co by tu jeszcze spi.....ć Panowie no co jeszcze? :12:
Jendrula

Postprzez szumski » 30 cze 2013, o 15:36

Jendrula, przede wszystkim nie bronię ustawy. Pisałem milion razy, że wywalenie śmieci za rogatki gmin nic nie rozwiązuje. Nie ma ŻADNYCH rozwiązań systemowych. Śmieci na składowiskach dadzą do 100 m3 metanu z tony. Potencjał cieplarniany metanu jest 72 krotnie większy niż dwutlenku węgla. O instalacjach śmieciowych pisałem od 2006r. O tym że nigdzie na świecie śmieci i goowna nie wozi się do metropolii, tylko na odwrót pisałem też.
Przyciągnąłem machera od instalacji ze Szwajcarii. Biała Podlaska coś tam wybrała, tutaj mnie wyśmiali, że "spalarnia" to śmierć polityczna. I mamy za miedzą na Czajce "spalarnię" najgorszego zajzajeru czyli osadów z oczyszczalni, wszystkim pasuje, nikomu deepy nie rozerwało.
Więc nie kłam o moim stosunku do ustawy.

Ty obalałeś komunę, ja nie. Ty się nie umiesz odnaleźć w obecnej rzeczywistości (to po cholerę było cokolwiek obalać jak się nie ma nic innego do zaoferowania?), u mnie stoi dwa pojemniki, jeden stary drugi nowy.
O co kaman?
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez sosek2 » 1 lip 2013, o 07:39

Przed chwilą dzwoniłem tu " Od poniedziałku 1 lipca uruchomimy specjalny telefon informacyjny 22 767 73 47 pod którym będzie można uzyskać dodatkowe informacje i uzyskać bardziej szczegółowe odpowiedzi. " i w słuchawce słyszę że " połączenie nie może być zrealizowane "
Pozdrawiam Sosek2
sosek2

Postprzez kaola » 1 lip 2013, o 11:06

Czekajmy cierpliwie dopiero 1 lipca br , więc telefon zadziała... to tylko technika.
kaola

Postprzez Jendrula » 1 lip 2013, o 18:11

szumski napisał(a):Jendrula, przede wszystkim nie bronię ustawy. Pisałem milion razy, że wywalenie śmieci za rogatki gmin nic nie rozwiązuje. Nie ma ŻADNYCH rozwiązań systemowych. Śmieci na składowiskach dadzą do 100 m3 metanu z tony. Potencjał cieplarniany metanu jest 72 krotnie większy niż dwutlenku węgla. O instalacjach śmieciowych pisałem od 2006r. O tym że nigdzie na świecie śmieci i goowna nie wozi się do metropolii, tylko na odwrót pisałem też.
Przyciągnąłem machera od instalacji ze Szwajcarii. Biała Podlaska coś tam wybrała, tutaj mnie wyśmiali, że "spalarnia" to śmierć polityczna. I mamy za miedzą na Czajce "spalarnię" najgorszego zajzajeru czyli osadów z oczyszczalni, wszystkim pasuje, nikomu deepy nie rozerwało.
Więc nie kłam o moim stosunku do ustawy.

Ty obalałeś komunę, ja nie. Ty się nie umiesz odnaleźć w obecnej rzeczywistości (to po cholerę było cokolwiek obalać jak się nie ma nic innego do zaoferowania?), u mnie stoi dwa pojemniki, jeden stary drugi nowy.
O co kaman?

Kazek! Nie po to komunę obalało tyle osób by ona znowu wracała w formie monopolu władzy na wywóz śmieci. Ja się w rynkowej rzeczywistości odnalazłem i NIGDY nie korzystałem z państwowych pieniędzy i nie wchodziłem ( i nie chcę wchodzić) w jakiekolwiek relacje gospodarcze z Państwem lub Gminą(Samorządem) i dam sobie radę i niczego innego nie pragnę by władza odpie...a się ode mnie i tyle.
Czytaj wyraźnie i nie obśmiewaj osób które powątpiewają w sens ustawy.
Po co ci 2 pojemniki stary i nowy, ? Przecież miało być tak wspaniale :12: i wszystko miało grać?
Ustawa jest poroniona i mam prawo obsmarowywać na forum ile razy zechcę, zwłaszcza iż jest DROŻEJ I GORZEJ.
A pojemników nie dowieźli (jak za Gierka w którego jak w Przenajświętszą Panienkę jesteś zapatrzony, dobrego widać miałeś Politruka, po 30 latach jeszcze działają jego "nauki") i to nie moja wina bo najchętniej bym sobie kupił sam a nie liczył na nieudaczników z Urzędu.
Kiedyś gromiłeś nieudaczników w Urzędzie a teraz coś się z Tobą stało, a czemuż to? Czemuż zrobiłeś obrót o 180stopni??? Odpowiedź pozostawiam naszym szanownym Czytelnikom. :04:
Jendrula

Postprzez szumski » 1 lip 2013, o 19:21

Czytać nie umiesz? Ustawy nie bronię.
Z pojemnikami burdel jest i będzie. Po pierwsze nie nadążają z produkcją. Po drugie gmina zamiast przyj....ać decyzje administracyjne po upływie terminu czyli na koniec maja, wystraszyła się krzykaczy takich jak Ty i JESZCZE DZISIAJ !!! przyjmowała deklaracje. To jak nad tym zapanować.

A że Gierek w 5 lat wybudował 2 razy więcej mieszkań niż demokracja w 23 to fakt. Osiedla miały układ funkcjonalny a urbaniści poukładane w głowach.
Dzisiaj dług jest niepoliczalny, pieniądz nie ma pokrycia i kataklizm jest bliżej niż się możesz spodziewać.

Kiedyś gromiłeś nieudaczników w Urzędzie a teraz coś się z Tobą stało, a czemuż to? Czemuż zrobiłeś obrót o 180stopni??? Odpowiedź pozostawiam naszym szanownym Czytelnikom.

Prosta przyczyna. Nie bałem się wziąć za nadzorowanie tego co krytykowałem. Jestem sam, bez inspektorów branżowych, sam ponoszę całą odpowiedzialność, gmina wykonała woltę i ogromny wysiłek, dała mnie "wypasiony" etat doradcy i ............. zarabiam połowę tego co kierownik budowy, którą to ja nadzoruję.
Mnie jest stać przez rok być pasjonatem ale pani od organizacji odpadów (chyba też pasjonatka, zarabia o wiele mniej :) ) zostającej ciągle po godzinach, jest przykro czytać o Twoim kuble, bo to nie ona głosowała ustawę i nie ona jest właścicielem SITY a odbiór w naszej gminie na tle innych, jest mimo wszystko zorganizowany dobrze.
A co by było gdybyś sam musiał kupić kubeł jak w wielu gminach??? A depę by Ci rozerwało gdybyś wstąpił i wziął se przynajmniej worki?

PS
Prawdopodobnie miałeś umowę z ZKTZ i ich pojemnik Ci został, bo są dogadani z SITĄ. Możesz spokojnie z niego korzystać dopóki SITA nie dostarczy nowych.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności Jabłonna