Kaufland - moja zmora

Tu wszystko co sie dzieje w Jabłonnie.
Czyli o obwodnicy, drodze na lotnisko, nowym rondzie przed kwiaciarniami, defraudacją pieniędzy i innymi fajnymi sprawami.

Postprzez stah78 » 7 sty 2010, o 21:50

Dla mnie z kolei jest ... do niczego. Poza niektórymi Paniami z działu mięso/wędliny/ser oraz pieczywo i ciastka.
Zamieniam na Bomi.
Homo imago Dei est.
stah78

Postprzez GOUST » 8 sty 2010, o 10:09

bomi jest drogie;)
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez Marta » 8 sty 2010, o 10:38

A mi w Legionowie brakuje Lidla :(
Marta

Postprzez stah78 » 8 sty 2010, o 12:26

Jeśli w Bomi mam świeży i ładny towar, a w Kauflu gnijące, przeterminowane i z błędnymi cenami.... to jeśli w Kauflu kosztuje o 10-20% taniej - to ja barachła nie będę kupował bo taniej. Logicznie oszczędzam pieniądze tam gdzie kupuje drożej a lepiej. A to że na wsi naszej pięknej ludzie wolą trochę "oszczędzić" będąc źle obsługiwanym, chamsko traktowanym i jedząc towar kat. B to już ich wybór.
Homo imago Dei est.
stah78

Postprzez GOUST » 8 sty 2010, o 12:41

wiesz to musisz mieć w życiu pecha. Ja patrze na daty ważności i nigdy nie zawiodłem się na jakości. W dzisiejszych czasach wszytko pochodzi od tych samych producentów, dystrybucja jest tylko inna. Co do cen;) fakt czasem się zdarza, ale czy nie można podejść do recepcji...reklamacji i zażądać sprzedania towaru po cenie jaką widziałaś na półce, zachęcam raz zwrócili mi różnice miedzy półka - kasa. oraz dali 5 złotych odszkodowania. :oops:
JA nie odpuszczam nigdy.
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez szumski » 8 sty 2010, o 13:00

A to że na wsi naszej pięknej ludzie wolą trochę "oszczędzić" będąc źle obsługiwanym, chamsko traktowanym i jedząc towar kat. B to już ich wybór.

Ja oszczędzam i na całą zimę mam siano a miastowe jak trawnika wykoszą to nie suszą na siano, tylko za drogę wyrzucają, albo za płot, a potem muszą chodzić po Kauflandach. Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 8 sty 2010, o 13:55

Co tak się niektórzy Kauflanda czepiają- uwierzcie byłemu pracownikowi "sieci Handlowych":
1.Kaufland teraz a w momenicie otwarcia w 2004 to dwa różne swiaty, z korzyscią na rzecz obecnego
2.Polecam odwiedzić Kauflandy w Niemczech, Czechach, dopiero zobaczycie brud bałagan z cenami (nerzadko brak ceny!) a wybór towaru jest o 60% mniejszy, dominują głównie towary z niskiej połki jakościowej bylejakie itp.
3. w zagranicznych kauflandach brak znanych marek, więc jesli w naszym kupicie np Wedla, Pudliszki,Żywiec,Morliny,Łaciate mleko itp to tam wyłącznie "No name'y", więc tak naprawdę nie wiadomo co.
4.Obsługa dużo gorsza, notorycznie kasjerki żują gumę, ani be ani me ani kukuryku do klienta, pracownicy hali jeżdża paleciakami jak Schumacher nie zwracając uwagi na kupujących ot takie trochę lepsze ALDI.
Co do towarów z górnej połki to ci w Chotomowie dostatek możliwości- Market Feniks, Delikatesy Tokaj, BOMI Legionowo itp a klient niech wybiera. Zresztą nasze Chotomowskie sklepiki mają elastycznych włascicieli i sprowadza nam każdy towar, "co by klejent z dobrem gustem" nie jeździł do WWY. :papa:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez alf » 8 sty 2010, o 16:16

szumski napisał(a):...Ja oszczędzam i na całą zimę mam siano a miastowe jak trawnika wykoszą to nie suszą na siano, tylko za drogę wyrzucają, albo za płot, a potem muszą chodzić po Kauflandach. Pozdrawiam

Kazek, to Ty jeszcze jakiegoś parzystokopytnego trzymasz? :what: :hihi:
Co to jest, że tak spytam? ;)
pozdrawiam
alf
alf

Postprzez stah78 » 8 sty 2010, o 23:43

GOUST napisał(a):wiesz to musisz mieć w życiu pecha.

nie mniejszego niż Ty, a co do recepcji - właśnie tuż po Świętach napisałem na nie skargę (w sensie zwłaszcza blond Anetę), a chandryczenia się z tymi pracownicami mam dosyć. Co do rachunków - w ciągu roku przy niewielkiej częstotliwości zakupów - 8 błędnych paragonów (czyli ok. 1 na 7 rachunków).

Nikomu nie bronię kupować - moje zdanie jest jasne - że gdzie indziej jest gorzej nie znaczy iż jeśli jest źle to mam się na to zgadzać jak byle ciapa. Zapłacę więcej nawet za towar od tego samego producenta, ale lepiej przechowany i wyeksponowany. Ponieważ market ma w ..... pojedynczego klienta, a co niedzielne zloty zakupowiczów utwierdzają Kaufla w zadufaniu iż chamstwo popłaca, moja odpowiedź jest jasna - wybieram lepszych dla siebie.

Nie czepiam się - płacę i chcę być normalnie traktowany, a nie z ironicznym, głupkowatym uśmieszkiem.
Homo imago Dei est.
stah78

Postprzez Ałek » 9 sty 2010, o 00:02

Ostatnio edytowano 20 lis 2010, o 14:54 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności Jabłonna