gimnazjum w jabłonnie

gimnazjum w jabłonnie

Postprzez agata » 13 lip 2006, o 21:16

moja córka w tym roku skończyła tam edukację jeśli można to tak nazwać.kiepska kadra nauczycielska,w ciągu roku szkolnego w klasie trzeciej co kilka miesięcy zmieniano nauczyciela matematyki. z innymi przedmiotami też nie jest najlepiej. nauczyciele faworyzują jednych a innych gnębią. nie mówiąc już o ocenach, które są przyznawane chyba za wygląd a nie za wiedzę. radzę szukać szkoły dla pociech w innym miejscu. ja jestem bardzo zawiedziona.
agata

Postprzez marta » 14 lip 2006, o 12:29

niestety muszę potwierdzić tą opinię
chodziło tam moje jedno dziecko,drugie posyłam już do innego gimnazjum i każdy kto ma takie możliwości to robi
stara kadra powoli się wykruszyła a młoda ..,no cóż
jedna z nauczycielek ,która tam pracowała sama potwierdziła tą opinię
może do władz nie docieraja takie sygnały ,bo są to trudne sprawy,ale chyba największy czas ,żeby się dowiedziały ,że coś w tej szkole szwankuje
przecież można temu zaradzić
marta

Postprzez gość » 5 sie 2006, o 20:21

ja słyszałam,że w tej szkole wszystko jest pozamykane na klucz,bo tak kradną
czy to prawda?
gość

Postprzez ela » 9 sie 2006, o 12:19

ktoś mi mówiłże od nowego roku szkolnego ,uczniów przy wejściu ma sprawdzać pies policyjny od narkotyków
ciekawe czy to moze być prawda? :twisted:
ela

Postprzez szumski » 1 wrz 2006, o 19:16

Przedszkole - koszmar, szkołę najlepiej szukać gdzieś tam, gimnazjum - patologia a wójt szkoda gadać. To ja chyba nic nikomu nie powiem, wezmę sznurek i pójdę do lasu. Pa.

A pomyśleliście moi Współplemieńcy kochani, że ten kołtun wyrasta spod naszego wspólnego kapelusza?? Za drogie przedszkole - wynająć piastunkę i przedszkole zbankrutuje. Nie dobra szkoła czy gimnazjum to czarter i do Harwardu. I nie przynudzać mi tu o podatkach i że coś się Wam z tego tytułu należy. Pozdr.
Ostatnio edytowano 2 mar 2007, o 13:37 przez szumski, łącznie edytowano 1 raz
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez renia » 7 wrz 2006, o 07:23

i właśnie nie ma co mówić :(
np.z Chotomowa z jednej tylko szóstej klasy troje najlepszych uczniów poszło do innego gimnazjum niż to w Jabłonnie
więc jeśli najlepsi uczniowie idą do innych szkół to wkrótce o jakimkolwiek poziomoe w tym gimnazjum nie będzie mowy
a te "ucieczki " czhyba o czymś świdczą
renia

Postprzez szumski » 8 wrz 2006, o 04:53

Niby o czym mają świadczyć?
Pracodawcą nauczycieli jest gmina, wójta i radę wybiera się w wyborach powszechnych, no to świadczy tylko o jednym - dzieci są mądrzejsze od rodziców. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Krzysztof J » 8 paź 2006, o 12:57

trzeba koniecznie zbudowac gimnazjum w Chotomowie
po pierwsze demografia - coraz wiecej dzieci
po drugie poziom - zabrac sie zaq rto samemu, to szkola bedzie super

moe po wyborach budowa ruszy
Krzysztof J

Postprzez toja » 9 paź 2006, o 09:49

może budowa ruszy po wyborach,
przestań bo umrę ze śmiechu
chyba ,że u ciebie na działce,jeśli masz odpowiednio dużą
czy to jakaś obietnica w związku z wyborami
bądż realistą
toja

Postprzez Kasia » 9 paź 2006, o 13:45

A ja wtym przypadku całkowicie zgadzam się z panem Szumskim. Narzekamy na wszystko co nas otacza, nie podoba nam się chotomowskie przedszkole, ale nikt nie pomyśli ,że jeśli przestaniemy wysyłać tam dzieci to siłą rzeczy zmiany będą musiały nastąpić; nie podoba nam się szkoła, ale mało kto pójdzie tam i kategorycznie zarząda zmiany stosunku nauczyciela do dziecka ; Można by mnożyć; Ale kto idzie na wybory i oddaje głos na ludzi, którzy przecież w naszym imieniu powinni a nawet muszą zająć się tymi sprawami ??? MY moi kochani , my!
Nie wińcie więc każdego ale nie siebie....... zastanówcie się po prostu dziesięć razy zanim oddacie głoś na tego a nie innego człowieka i podejdźcie do wyborów poważnie.
A swoją drogą jest tyle fajnych rzeczy do robienia na tym świecie więc po co tracić czas i energię na marudzenie????
keep smiling... :lol:
Kasia

Następna strona

Powrót do Gimnazjum