gimnazjum w jabłonnie

Postprzez JA » 9 mar 2007, o 18:30

u nas w jednym roczniku jest 5 klas , troche dużo
JA

Postprzez Tommy » 10 mar 2007, o 19:16

Rety 5 klas, tego się nie spodziewałem. Jeżeli pesymistyczne prognozy się potwierdzą oznacza to jeszcze więcej klas. Pesymistyczne dla szkoły, dla miejscowości optymistyczne, będzie nas tu coraz więcej.

Ja, lekcje zaczynają się od 8 rano to oczywiste. A o, której się kończą? A jak z salą gimnastyczną. Przecież ta malutka nie pomieści wszystkich. Pewnie dzieciaki z młodszych klas zmuszone są do chodzenia na spacery. Całe szczęście, że w pobliżu jest basen, może tam przenosi się częściowo lekcje wf?
Tommy

Postprzez JA » 11 mar 2007, o 14:02

Buduje nam sie wlasnie sala gimnastyczna bedzie gotowa na przyszły rok , jak mnie juz nie bedzie :( ale bedzie superowska bo to juz teraz widac, jak jest cieplo to idziemy na korty a w zime przewaznie gramy w pink-ponga na korytarzu albo idziemy na mala salke do podstawowki . Lekcje mamy od 8 do 15 najdluzej.
JA

Postprzez Tommy » 12 mar 2007, o 14:14

Ja, to gimnazjum nie korzysta z basenu?

Do 15 to normalnie. A jak tam liczebność takiej klasy?
Tommy

Postprzez JA » 12 mar 2007, o 17:58

Korzysta, w klasach jest przeważnie po 28-27 osob:)
JA

Postprzez Tommy » 13 mar 2007, o 14:05

w klasach jest przeważnie po 28-27 osob:)

Też nie tak strasznie. Pamiętam, że byłem w klasie, w której było nas 36 osób. To już było niezłe zamieszanie.

Ja, a tyle się mówi o różnych patologiach, a jak wygląda sprawa papierosów? Podobno nauczycielom nie wolno palić w szkole. Tak słyszałem. Jak chodziłem do podstawówki, to nauczyciele potrafili zapalić na lekcji.

Dawno temu w szkole w Jabłonnie był tylko jeden nałogowy uczeń-palacz, przynajmniej o jednym wiedziałem. To znaczy taki co nosił papierosy ze sobą. Pewnie, że dzieciaki zapaliły papierosa żeby sie popisać, czy spróbować jak to jest. Ale to były przypadki.

Mariusz, a jak to były z drugiej strony?
Tommy

Postprzez JA » 13 mar 2007, o 16:30

w szkole nauczyciele nie mogą pali papierosów no a uczniowie pala w toaletach ale sa pilnowani co przerwe bo nauczyciele sprawdzaja toalety
JA

Postprzez mariuszt » 13 mar 2007, o 16:31

Mnie wogóle to niedotyczyło bo do 18 roku życia nawet się nie zaciągnąłem, później to nadrobiłem i przez 9 lat paliłem minimum 25sztuk dziennie przestałem bo zacząłem wstawać w nocy wypalałem 2-3 i spałem dalej. Smród w pokoju niesamowity mimo uchylonego okienka, ponadto za rok miałem się żenić więc szybko policzyłem ile to kasy. Przestałem na pielgrzymce do Częstochowy każdemu polecam.

A z innej beczki kto odważyłby się przejechać trasę 200km (niejedżąc wiele rowerem) w jeden dzień np: z Jabłonny do Mrągowa?
Dwa razy odbyłem podróż raz trwała 11 godzin a drugi raz 13 oczywi ście z przerwami, raz miałem cały czas słońce a raz prawie cały czas deszcz i tu PYTANIE DO WSZYSTKICH.
W jaką pogodę lepiej jechać?
mariuszt

Postprzez sikora » 13 mar 2007, o 23:55

Ja stawiam na deszcz. Czy dla tego, kto zgadnie będzie jakaś nagroda? :D
sikora

Postprzez mariuszt » 14 mar 2007, o 09:10

No mogę postawić piwo lub kawę, ale pod dwoma warunkami informacja jak masz na imię (wydaje mi się że wiem kim jesteś i wtedy dla ciebie było to łatwe), po drugie uzasadnienie dlaczego w deszczu. :/
mariuszt

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gimnazjum