gimnazjum w jabłonnie

Postprzez sikora » 14 mar 2007, o 11:50

Sorry Sherlocku, ale musi mylisz mnie z kimś. Ja z tym deszczem tak na rybke rzuciłam i przyznaje się bez bicia nie potrafię tego uzasadnić. Może jedynie tym, że upał i ostre słońce na urodę szkodzą, a wilgoć wręcz przeciwnie, czego dowodem legendarnie nieskazitelna cera Angielek ;)
sikora

Postprzez mariuszt » 14 mar 2007, o 12:28

No to wszystko jasne ale uzasadnienie niestety nie, przyczepność opony podczas upału jest dużo większa bo asfalt jest gorący na naszych drogach czasmi nawet się klei i dlatego ciężej jest pedałować, a w deszcz może mało przyjemnie być przemoczonym do suchej nitki, ale póki pedałujesz jest ciepło aby tylko nie ostygnąć na postojach za dużo bo później jest bardzo ciężko wrócić do rytmu.
Pierwsze 100km idzie jak za nut gorzej jest kolejne 100 ale wtedy już nie warto wracać bo ta sama droga (ale pierwszy raz miałem chwile zwątpienia).

Sikora jeżeli bardzo chcesz to mogę Piwo lub kawę postawić jedyny problem to ustalenie kiedy i gdzie bo obecnie nie mieszkam w Jabłonnie bo stawiam dom niedaleko Serocka i mieszkam z teściami.
mariuszt

Postprzez JA » 14 mar 2007, o 20:41

;D :hah: :D :pada:
JA

Postprzez Tommy » 15 mar 2007, o 08:48

Ja napisał(a):w szkole nauczyciele nie mogą pali papierosów no a uczniowie pala w toaletach ale sa pilnowani co przerwę
To się porobiło. W sumie słusznie, dla dzieci i młodzieży nauczyciel, zaraz po rodzicach, jest najbliższym wzorcem i oglądanie go z papierosem w ustach niczemu dobremu nie służy.

Dla mnie, kiedy byłem dzieckiem, nałogi były czymś niewyobrażalnym. Ale teraz. Instruktaż przyjmowania narkotyków można sobie obejrzeć w co drugim filmie sensacyjnym. Mam tylko nadzieje, że u nas z tych instruktarzy nikt nie korzysta. Czytałem co prawda, że jakiś czas temu policja w Chotomowie zatrzymała jakichś dealerów.
Tommy

Postprzez JA » 15 mar 2007, o 16:13

W chotomowie nie wiem czy sa dilerzy ale u nas w szkole niema narkotykow :)
JA

Postprzez Tommy » 15 mar 2007, o 19:46

ale u nas w szkole niema narkotykow

O ile pamiętam p Kuklę, to nie chciał bym być w skórze tego co by mu coś głupiego przyszło do głowy.
Tommy

Postprzez JA » 15 mar 2007, o 20:50

Nooooooo ostro by było , ale to dobrze, gdyby dyrektor nie był konsekwentny to w szkole uczniowie robili by co chceli:)
JA

Postprzez Tommy » 16 mar 2007, o 10:40

Pamiętam jak jakieś głupole przyniosły gaz łzawiący do szkoły, żeby go na przerwie przetestować, oczywiście na korytarzu, dyrektor się dowiedział i powiedzmy dał ognia. To była awantura.

Czyli Ja powiadasz forma dyrektora utrzymuje się na wysokim poziomie.
Tommy

Postprzez JA » 16 mar 2007, o 14:54

Na bardzo wysokim:)nasz dyrektor nieda sobie w kasze dmuchac:) ;D
JA

Postprzez Tommy » 14 kwi 2007, o 21:26

Hej Ja. Jak tam egzaminy. Ty też zdawałaś?
Tommy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gimnazjum