gimnazjum w jabłonnie

Postprzez Tommy » 2 mar 2007, o 12:56

Dzięki Ja.

Pamiętam p. Jędryczkę i p. Wojtkowską. Trochę mi się plączą nauczyciele z podstawówki i gimnazjum bo do niedawna nie było takiego podziału. Moja ulubiona nauczycielka z Jabłonny p. Myślińska. Pan Kukla, Kowalik. Dawno temu było nie pamiętam, widzę twarze, a nazwiska pouciekały!

O i pani Stasia była. Jest jeszcze?
Tommy

Postprzez JA » 2 mar 2007, o 17:36

pan kukla jest naszym dyrektorem a pan kowalik dyrektorem podstawowki
Ostatnio edytowano 2 mar 2007, o 17:37 przez JA, łącznie edytowano 1 raz
JA

Postprzez JA » 2 mar 2007, o 17:37

Tak pani Stasia jest jeszcze niezle z niej ziółko:)
JA

Postprzez mariuszt » 5 mar 2007, o 11:04

A co to za Pani Stasia ja jej nie pamiętam albo nie kojarzę. Czego uczyła.
Pamiętam od historii Świątkowską, no oczywiście moją wychowczynię Wąsik ale ona już jest chyba na emeryturze często widzę ją na targu w Legionowie.
Chyba z Panią Stasią załapałem ;D
Ale lepiej mnie uświadomcie
W ogóle teraz po tylu latach prawie wszystkich nauczycieli w Jabłonnie bardzo szanuję mimo że kiedyś nie bardzo byłem z nich zadowolony.
Obecnie wszyscy nauczyciele może nie są doceniani przez swoich uczniów tak jakby tego chcieli ale przychodzi czas kiedy już każdy z nas przejdzie ten etap szkolnictwa i zaczyna pracę wówczas przypomina sobie te sytuacje kiedy to niby nauczyciel się na niego "uwziął" a tak naprawdę nie chciało się uczyć (pomijam wyjątki które potwierdzają regułę).
Tomek dzięki tobie nie jestem lebiegą i do dzisiaj mimo że zawsze miałem nadwagę wiem że jak tylko będę pracował moge poradzić sobie z każdym w grze 1/1. Szkoda że już nie uczysz bo potrafiłeś zmotywować każdego.
mariuszt

Postprzez Sikor » 5 mar 2007, o 15:42

O kurde, ale wazelina.
Tomek, cały się lepisz :-D

Pani Duda - matematyka, Świątkowską pewnie wielu pamięta, Kowalik, Kukla, Szczepańska - weteranka Pana Tadeusza, MIssol - biologia, z kim miałem chemię?
O jak to dawno było.....
Sikor

Postprzez bodzio » 5 mar 2007, o 16:56

JA do gimnazjum to w Nowiaku chodzilem :D
Ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki, aparat czeski, gwoździe pineski. Sztyki, patyki, dywany i guziki, trąbki, pompki, ząbki oraz choinkowe bombki ...
bodzio

Postprzez JA » 5 mar 2007, o 18:43

ELO :) Pani Stasia jest woźną w podstawowce w jablonnie , pani Światkowska jeszcze uczy nadal historii , nawet spoko babka ale reszty nie kojarze p. Duda? Missol ? nawet nie slyszałam ze w tej szkole uczyli no ale jesli tak piszecie to musi byc prawda:) Eeeee ....jeszcze jedno a gdzie jest Nowiak ???? :P Pozdro :*
JA

Postprzez Tommy » 6 mar 2007, o 08:10

Szczepańska - weteranka Pana Tadeusza

O Pani Szczepańskiej słyszałem legendy jak to zadawała na ferie zimowe 25 prac pisemnych z "Pana Tadeusza"! No i pamiętam jak chyba Gąsior na obozie harcerskim jakieś prace wakacyjne wypisywał, żeby zdążyć przed początkiem roku szkolnego.
Mariusz, a Twoja wychowawczyni! To była zawodniczka. Raz postanowiłem zaciągnąć do niej Pigmeja bo nie mogłem sobie poradzić, ale tak płakał w połowie schodów, że musiałem zawrócić. Muszę przyznać, że mnie stawiała na baczność i przeraźliwie bałem się jej wejść w drogę.

ale wazelina.
Tomek, cały się lepisz
czy ja wiem, całkiem przyjemne uczucie, coś jak bita śmietana raczej, dzięki Mariusz, odkąd to przeczytałem prawie podłogi nie dotykam.
Tommy

Postprzez MISIO » 6 mar 2007, o 08:16

Jedyną nauczycielkę z gimnazjum, którą kojarzę to Pani Świątkowska, która uczyła mnie historii w 4 klasie szkoły podstawowej w Chotomowie. A że jej lekcje były ciekawe to i ja miałem 5 z historii na świadectwie. Bardzo miło wspominam jej lekcje. (Oczywiście Pani Zosia Nowakowska z z chotomowskiej szkoły jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o historię!!!!!)
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez mariuszt » 6 mar 2007, o 09:55

czy ja wiem, całkiem przyjemne uczucie, coś jak bita śmietana raczej, dzięki Mariusz, odkąd to przeczytałem prawie podłogi nie dotykam.[/quote]

Nie chodziło mi o wazelinowanie bo tego nie lubię ale raczej o to że jest bardzo duża część nauczycieli którzy faktycznie wykonują pracę tak jak powinni, a jak słyszę co teraz dzieje się na lekacjach (nawet pomijam tradycyjne przedmioty) ale wf zawsze był najfajniejszą lekcją a dzisiaj 3/4 klasy nie ma stroju przez pół roku, i później przychodzi mamuśka z pretensjami do nauczyciela wf że ten nie chce go przepuścić do następnej klasy.
A ja pytam się dlaczego nieby z tego przedmiotu zawsze trzeba zdać?

Konkludując każdy pownien wykonywać taką pracę jaką lubi zawsze z pełnym zaangażowaniem i w ten sposób jakby sam chciał być potraktowany.
Nie znam się na komputerach systemach itd to idę do Sikora bo on to robi najlepiej i nie podważam jego wiedzy, nie znam się na wychowywaniu dzieci w szkole to nie podważam decyzji nauczycieli itd itp.
Ja jestem zadowolony ze swojej pracy i każdemu z was tego życzę. Traktujcie swoją pracę jak MISJĘ i wtedy wszystko się układa.
Ale morały :x
mariuszt

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gimnazjum