gimnazjum w jabłonnie

Postprzez JA » 6 mar 2007, o 17:09

Kurde macie rację z tym strojem na w-f polowa uczniów nie nosi a mniejsza polowa tak a na koniec semestru jest zawsze wielka klotnia, a czemu ja nie mam 4 ? Poprostu kocham takie dzieci :/ No comment... :?
JA

Postprzez Tommy » 6 mar 2007, o 21:14

Ja a kto teraz uczy wf?
Tommy

Postprzez JA » 7 mar 2007, o 15:50

Sami nowi nauczyciele wątpie bys ich znał:P :23:
JA

Postprzez Tommy » 7 mar 2007, o 19:13

A nie ma juz pani Wandy no i pani Bogusi?
Tommy

Postprzez JA » 7 mar 2007, o 20:40

Niema chyba ze w podstawowce :)[glow=green][/glow]
JA

Postprzez gosia » 7 mar 2007, o 21:09

Ale Wam się na wspominki zebrało..
Słuchajcie a nie moglibysmy jakoś wspólnymi siłami szkołę wybudować
W zeszłym roku próbowalam podejść do tego tematu
U księdza na plebanii w Jablonnie jest budynek do wynajęcia, świetnie nadaje się na szkołę, a w dodatku super boiska i teren zielony w około i dobry dojazd.
Budynek trzeba wykończyć (jest to stan surowy zamknięty) i dostosować do wymogów szkolnych.
Sama nie dałam rady za duże naklady finansowe, może dałoby radę jakos wspólnie (może z udzialem gminy) jako szkolę społeczną.
Co o tym sądzicie?
gosia

Postprzez JA » 8 mar 2007, o 19:53

Jaki jest sens budowania drugiej szkoly w Jabłonnie skoro jedna juz jest ? Czy nie lepiej stworzyc tam cos nowego czego nie ma w Chotomawie i okolicach ? :/
JA

Postprzez gosia » 8 mar 2007, o 22:18

Szkoła jest ale przepelniona i ta w Jabłnnie i ta w Chotomowie a dzieci coraz więcej.
A budynek na plebanii jest tak ogromny, że może byc szkołi i wiele jeszcze innych rzeczy np. klub fitness, szkoła językowa itd
gosia

Postprzez JA » 9 mar 2007, o 15:57

To może mozna by tam było zrobic liceum ktorego nie ma ani w chotomowie i jablonnie?
JA

Postprzez Tommy » 9 mar 2007, o 16:26

Droga Ja problem nie leży w tym co jest teraz, a co będzie za chwilę. W Chotomowie podstawówka pęka w szwach. Dzieci bardzo szybko przybywa. Domy się budują, a to oznacza, kolejnych uczniów za parę lat. Ten tłok przeniesie się niedługo do gimnazjum, a wtedy będzie za późno.

Pewnie liceum też by się przydało. Lepiej mieć dzieciaki pod nosem niż wysyłać do Warszawy czy Legionowa.

A jak wygląda sytuacja w gimnazjum dzisiaj. Ile jest klas w jednym roczniku?
Tommy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gimnazjum