Nowy podstawdyrektor podstawówki, a co ze starym?

Nowy podstawdyrektor podstawówki, a co ze starym?

Postprzez czasowstrzymywacz » 25 kwi 2007, o 17:14

Witam
Nasza Szanowna Pani Wójt ogłosiła dzis konkurs na nowego dyrektora szkoły podstawowej.
Zna ktoś może przyczyny tej zmiany ?
Normalna kolej rzeczy, dyrektor znalazł sobie lepszą prace, czy też nastąpił spór z Panią Wójt.
czasowstrzymywacz

Postprzez eliza » 25 kwi 2007, o 20:06

Konkurs na nowego dyrektora szkoły podst.został ogłoszony ,ponieważ dotychczasowy dyrektor odchodzi na emeryturę.
eliza

Postprzez czasowstrzymywacz » 26 kwi 2007, o 07:45

No i wszystko jasne :)
Dzieki
czasowstrzymywacz

Postprzez Tommy » 26 kwi 2007, o 09:02

Każdy musi kiedyś odejść na emeryturę i ma takie prawo. Pan Włodzimierz był chyba najlepszym szefem jakiego miałem w życiu, no i pierwszym. Jak to teraz wspominam to właściwie czułem się jak wychowanek, a nie podwładny.

Wydaje mi się, że praca w szkole to musi być połączenie solidnego rzemieślnika, ze swoistym powołaniem, polegającym na umiejętnym podejściu do dzieci. Solidnych rzemieślników, a nawet mistrzów w zawodzie nauczycielskim poznałem wielu. Ale takie połączenie, to jednak rzadkość. A Pan Włodzimierz na dodatek jest managerem, który zarządzał grupą ludzi i to tak, że ja na przykład wspominam to kierowanie z wielkim sentymentem.
Tommy

Postprzez agata122 » 13 maja 2007, o 18:40

Muszę przyznac ze trochę dziwnie będzie bez dyrektora Kowalika wrósł w nasze Jabłonowskie szkolnictwo.
agata122

Powrót do Gimnazjum