Tenis stołowy

Postprzez MISIO » 14 sty 2012, o 11:17

Do następnego wielkiego grania dla Jurka Owsiaka i WOŚP prawie rok. Jednak rok zleci szybko i nim się obejrzymy, a znów będziemy licytować gadżety, podliczać zebrane groszaki i bić rekord zebranych pieniążków z 2012 roku - 2306,29zł...

Dlatego też zapraszam wszystkich ludzi wielkich serc do zbierania groszaków-drobniaków od początku roku, tak jak zbierałem je z moją żoną od stycznia 2011. Zebraliśmy ponad 100zł Smile Gadżety sportowe również przekazujmy do MOSIRU lub do mnie na kolejną licytację.

Więc zaczynamy:

Drobne pieniążki już zbierają:

Ula, Michał i Pawełek Machnaccy

Gadżety przekazali:

????????
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Postprzez MISIO » 5 lut 2012, o 09:27

Wyniki 5 turnieju i klasyfikacje V Grand Prix Amatorów w Tenisie Stołowym - Legionowo 2011/2012

Dziewczęta kl. 1-3

1. Karolina Pakuła
2. Karolina Domańska
3. Zuzanna Skirzyńska
4. Patrycja Szafirowska
5. Aneta Nowalska

Chłopcy kl. 1-3

1. Kajetan Brachfogel
2. Kamil Kucharski
3. Mateusz Dytyniak
4. Jan Adamiak
5-6. Mateusz Wdowiak
5-6. Aleksander Zumis
7. Kacper Jastrzębski

Dziewczęta kl. 4-6

1. Julia Dąbrowska
2. Angelika Mietelska
3. Aleksandra Tananis

Chłopcy kl. 4-6

1. Tomasz Jakubiak
2. Jakub Dytyniak
3. Michał Sokołowski
4. Adrian Frączak
5-6. Jakub Gawlik
5-6. Adrian Ścibisz

Dziewczęta - gimn. + szkoły śr. do 21 lat

1. Magdalena Klik
2. Joanna Gorczyńska
3. Marta Korzeniecka

Chłopcy - gimn. + szkoły śr. do 21 lat

1. Damian Wasiak
2. Marcin Kuczkowski
3. Damian Brylak
4. Krzysztof Morański
5-6. Piotr Michalczuk
5-6. Paweł Brylak
7. Adrian Szczepura

Seniorzy pow. 40 lat

1. Tomasz Chrabski
2. Krzysztof Grela
3. Stanisław Sadowski
4. Andrzej Kadłubowski
5-6. Janusz Wysocki
5-6. Marek Słodkowski
7-8. Antoni Wieczorek
7-8. Jacek Adamiak
9-10. Artur Michalczuk
9-10. Andrzej Przybysz

OPEN - kobiety

1. Urszula Pawłowska
2. Anna Nowalska

OPEN - mężczyźni

1. Damian Wasiak
2. Jarosław Dąbrowski
3. Tomasz Chrabski
4. Paweł Brylak
5-6. Sławomir Włodarski
5-6. Andrzej Kadłubowski
7-8. Robert Faber
7-8. Adam Sobczyński
9-12. Krzysztof Grela
9-12. Piotr Michalczuk
9-12. Artur Michalczuk
9-12. Stanisław Sadowski
13-16. Remigiusz Kowalewski
13-16. Janusz Wysocki
13-16. Artur Bartkowski
13-16. Dariusz Gałecki
17-18. Łukasz Szymański
17-18. Damian Kaczmarczyk

Klasyfikacje po 5 turnieju:

Dziewczęta 1-3

1. Karolina Pakuła - 30+30+30+30+30=150pkt.
2. Anna Nowalska - 28+26+26+24+20=124pkt.
3. Karolina Domańska – 28+28+28+28=112pkt.
4. Zuzanna Skirzyńska – 26+26=52pkt.
5. Patrycja Szafirowska - 24pkt.

Chłopcy 1-3

1. Aleksander Zumis - 30+24+24+20+20=188pkt.
2. Kamil Kucharski - 28+30+30+28=116pkt.
3. Kajetan Brachfogel - 26+26+18+30=100pkt.
4. Kacper Jastrzębski - 30+26+18+18=92pkt.
5. Mateusz Dytyniak – 28+26+26=80pkt.
5. Jan Adamiak – 28+28+24=80pkt.
7. Mateusz Zalewski - 20+20=40pkt.
7. Mateusz Wdowiak – 20+20=40pkt.
9. Piotr Ostrowski – 20pkt.
10. Oskar Kaczmarczyk – 15pkt.

Dziewczęta 4-6

1. Julia Dąbrowska - 30+28+28+30=116pkt.
2. Angelika Mietelska - 30+30=28=88pkt.
3. Alicja Zawadzka - 26+26=52pkt.
4. Julia Łukasik - 26+20=46pkt.
4. Paulina Śledziewska - 26+20=46pkt.
6. Kamila Sosnowska - 28pkt.
7. Aleksandra Tananis - 26pkt.
8. Emilia Składanek – 24pkt.

Chłopcy 4-6

1. Tomasz Jakubiak - 26+28+26+30=110pkt.
2. Kamil Zalewski - 30+30+30=90pkt.
3. Adrian Frączak - 15+26+20+24=85pkt.
3. Michał Sokołowski - 20+24+15+26=85pkt.
5. Jakub Dytyniak - 28+24+28=80pkt.
6. Gabriel Skiba - 24+30+18=72pkt.
7. Radosław Skiba - 20+15+24+12=71pkt.
8. Mateusz Krzemiński - 26+28+12=66pkt.
9. Daniel Laskowski - 24+24+15=63pkt.
10. Sebastian Warowny - 18+18+12=48pkt.
11. Piotr Trzopek - 18+15+10=43pkt.
12. Jakub Gawlik – 20+20=40pkt.
13. Sebastian Kozłowski – 18+12=30pkt.
13. Tomasz Wroniak – 15+15=30pkt.
13. Jan Litwiński – 15+15=30pkt.
16. Jakub Gajos – 28pkt.
17. Bartosz Sasiński - 15+12=27pkt.
17. Wiktor Olszewski - 15+12=27pkt.
19. Patryk Sadowski – 15+10=25pkt.
20. Jakub Sasiński - 12+12=24pkt.
21. Bartosz Rubin – 20pkt.
21. Jakub Drwęcki – 20pkt.
21. Jakub Redkiewicz – 15+5=20pkt.
21. Eryk Ostrowski – 15+5=20pkt.
21. Adrian Ścibisz - 20pkt.
26. Radosław Rosiński – 18pkt.
26. Julia Dąbrowska - 18pkt.
26. Mariusz Kasznicki – 18pkt.
29. Szymon Kostrzewa - 15pkt.
29. Gabriel Brzeziński - 15pkt.
29. Piotr Guzek - 15pkt.
29. Bartłomiej Ostrowski – 15pkt.
29. Robert Kaczyński – 15pkt.
34. Łukasz Sarna - 12pkt.
34. Jerzy Wróbel – 10pkt.
34. Dominik Urbański – 10pkt.
34. Bartosz Banaszek – 10pkt.
34. Michał Taperek – 10pkt.
39. Mateusz Chojnacki – 5pkt.

Dziewczęta - Gimnazjum + śr. do 21 at

1. Magdalena Klik - 30+30+30+30=120pkt.
2. Joanna Gorczyńska - 28+28+28+28=112pkt.
3. Marta Korzeniecka - 26+26+26+26=104pkt.
4. Zuzanna Wieczorek – 24pkt.

Chłopcy - Gimnazjum + śr. do 21 lat

1. Paweł Brylak - 30+20+26+30+20=126pkt.
2. Damian Brylak - 28+20+18+20+26=112pkt.
2. Damian Wasiak - 28+30+24+30=112pkt.
4. Marcin Kuczkowski - 30+24+26+28=108pkt.
5. Krzysztof Morański - 24+18+20+20+24=106pkt.
6. Adam Sobczyński - 26+18+20+18=82pkt.
7. Jakub Majewski - 24+28+28=80pkt.
8. Marcin Wiśniewski - 15+18+18=51pkt.
9. Michał Kruczek - 20+15=35pkt.
10. Mateusz Mikołajczak - 20+12=32pkt.
11. Bartosz Brzeziński - 15+15=30pkt.
11. Damian Kaczmarczyk – 15+15=30pkt.
13. Adrian Żyła - 26pkt.
14. Piotr Michalczuk - 20pkt.
15. Michał Staniszewski - 18pkt.
15. Adrian Szczepura - 18pkt.
17. Jan Korzeniowski - 15pkt.
17. Tomasz Ostrowski – 15pkt.
17. Łukasz Szymański – 15pkt.
17. Jakub Antoniewicz – 15pkt.
17. Damian Syga – 15pkt.
17. Karol Sarna – 15pkt.
23. Krystian Siwek – 12pkt.
23. Antoni Litwiński – 12pkt.
23. Marcin Lewandowski - 12pkt.
23. Mateusz Budek – 12pkt.
23. Krzysztof Radwański – 12pkt.

Seniorzy pow. 40 lat

1. Tomasz Chrabski - 30+30+30+28+30=148pkt.
2. Andrzej Kadłubowski - 28+26+28+18=24=124pkt.
3. Stanisław Sadowski - 20+18+20+15=26=99pkt.
4. Krzysztof Grela - 15+26+24+28=93pkt.
5. Marek Słodkowski - 20+20+20+20=80pkt.
6. Antoni Wieczorek - 20+20+18+18=76pkt.
7. Janusz Wysocki - 24+15+15+20=74pkt.
8. Włodzimierz Brylak - 26+28+15=69pkt.
9. Andrzej Jędróźwiak - 18+20=38pkt.
10. Jacek Adamiak – 15+18=33pkt.
11. Dariusz Brzeziński - 15+15=30pkt.
11. Roman Sokalski – 15+15=30pkt.
11. Marek Kamiński – 30pkt.
14. Waldemar Milczarek – 26pkt.
15. Mirosław Karpiński - 24pkt.
15. Sławomir Włodarski - 24pkt.
17. Zbigniew Lichocki - 18pkt.
17. Dariusz Kaczmarczyk – 18pkt.
19. Ilona Guzek - 15pkt.
19. Jerzy Wierzbicki – 15pkt.
19. Artur Michalczuk - 15pkt.
19. Andrzej Przybysz - 15pkt.
23. Zbigniew Piorun – 12pkt.

OPEN - kobiety

1. Urszula Pawłowska - 30+30+28+30+30=146pkt.
2. Anna Nowalska - 28+26+26+28+28=136pkt.
3. Teresa Sobieszuk - 28+30=56pkt.
4. Agnieszka Przeździecka - 24pkt.
5. Anna Kordys - 20pkt.

OPEN - mężczyźni

1. Damian Wasiak - 30+20+30+26+30=136pkt.
2. Tomasz Chrabski - 28+18+28+30+26=130pkt.
3. Paweł Brylak – 24+12+20+24+24=104pkt.
4. Krzysztof Grela - 18+24+20+15+15=92pkt.
5. Jarosław Dąbrowski - 18+24+20+28=90pkt.
6. Andrzej Kadłubowski - 20+15+15+10+20=80pkt.
7. Adam Sobczyński - 12+15+15+15+18=75pkt.
8. Stanisław Sadowski - 15+12+18+10+15=70pkt.
9. Jakub Majewski - 20+26+20=66pkt.
9. Robert Faber - 15+5+18+10+18=66pkt.
11. Marcin Kuczkowski - 15+15+15+15=60pkt.
12. Janusz Wysocki - 20+10+12+15=57pkt.
13. Włodzimierz Brylak - 26+12+18=56pkt.
14. Remigiusz Kowalewski - 15+5+12+10+12=54pkt.
15. Artur Bartkowski – 10+10+15=35pkt.
16. Grzegorz Karaszewski – 12+10+12=34pkt.
17. Mateusz Niedzielski - 30pkt.
18. Marek Stamirowski - 28pkt.
18. Marek Kamiński – 28pkt.
20. Adrian Żyła - 26pkt.
21. Antoni Wieczorek - 10+15=25pkt.
22. Marcin Wiśniewski – 12+12=24pkt.
23. Zbigniew Piorun - 12+10=22pkt.
23. Roman Sokalski – 10+12=22pkt.
25. Sławomir Włodarski - 20pkt.
26. Zbigniew Lichocki -18pkt.
26. Waldemar Milczarek – 18pkt.
26. Artur Michalczuk - 18pkt.
26. Piotr Michalczuk - 18pkt.
30. Andrzej Jędróźwiak – 15pkt.
30. Damian Brylak - 15pkt.
30. Dariusz Gałecki - 15pkt.
33. Marcin Lewandowski - 12pkt.
33. Andrzej Kempczyński - 12pkt.
33. Marek Słodkowski - 12pkt.
33. Sebastian Kwiatkowski – 12pkt.
37. Władysław Cimarno - 10pkt.
37. Piotr Osieczko - 10pkt.
37. Przemysław Suska - 10pkt.
37. Dariusz Brzeziński - 10pkt.
37. Wojciech Kamiński - 10pkt.
37. Witold Grzybowski - 10pkt.
37. Mirosław Karpiński - 10pkt.
37. Marcin Zręda – 10pkt.
37. Tomasz Rogala – 10pkt.
46. Bartosz Brzeziński – 5pkt.
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Postprzez MISIO » 5 lut 2012, o 21:00

http://www.czystysport.pl/reportaz/455

zapraszam do lektury

i galeria z turnieju:

http://machnas.ubf.pl/viewpage.php?page_id=3

W całym cyklu wzięło udział już 167 tenisistów i tenisistek. Może przekroczymy 200?
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Postprzez MISIO » 23 lut 2012, o 07:25

Kolejny turniej w Arenie już 3 marca!
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Postprzez MISIO » 29 lut 2012, o 18:46

6 Turniej V Grand Prix Amatorów w Tenisie Stołowym w Arenie Legionowo odbędzie się z półgodzinnym opóźnieniem!!!

Godzina rozpoczęcia turnieju ulega minimalnej zmianie!!!

Zapisy od godz. 9.00 do 9.30 dla kategorii rannych oraz 12.00-12.30 dla OPEN
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Postprzez MISIO » 6 mar 2012, o 06:47

Wyniki 6 Turnieju:

Dziewczęta - 1-3

1. Karolina Pakuła
2. Karolina Domańska
3. Zuzanna Skirzyńska

Chłopcy - 1-3

1. Kamil Kucharski
2. Bartłomiej Kowalczyk
3. Kacper Jastrzębski
4. Aleksander Zumis
5-6. Krzysztof Blicharski
5-6. Jan Adamiak
7. Kajetan Brachfogel

Dziewczęta 4-6

1. Klaudia Cur
2. Julia Dąbrowska
3. Angelika Mietelska
4. Lidia Walecka

Chłopcy 4-6

1. Jakub Gawlik
2. Adrian Płochocki
3. Dominik Sosiński
4. Bartosz Rubin
5-6. Piotr Kaczmarek
5-6. Jerzy Paczos
7-8. Dominik Urbański
7-8. Dominik Dziura

Gimn. + śr. do 21 lat - chłopcy

1. Damian Wasiak
2. Marcin Kuczkowski
3. Damian Brylak
4. Paweł Brylak
5-6. Jakub Majewski
5-6. Marcin Lewandowski
7-8. Adam Sobczyński
7-8. Krzysztof Morański
9-12. Damian Kaczmarczyk
9-12. Jakub Lis
9-12. Maciej Klimkiewicz
9-12. Andrzej Paczos
13. Tomasz Niesłuchowski

Seniorzy

1. Tomasz Chrabski
2. Andrzej Kadłubowski
3. Jacek Adamiak
4. Włodzimierz Brylak
5-6. Antoni Wieczorek
5-6. Marek Słodkowski
7-8. Stanisław Sadowski
7-8. Krzysztof Grela
9-12. Janusz Wysocki
9-12. Zbigniew Piorun
9-12. Jerzy Wierzbicki
9-12. Janusz Górzyński
13-15. Jan Antosiewicz
13-15. Leon Więckowski
13-15. Dariusz Kaczmarczyk

Kobiet - OPEN

1. Urszula Pawłowska
2. Anna Nowalska

Mężczyźni - OPEN

1. Tomasz Chrabski
2. Paweł Brylak
3. Krzysztof Grela
4. Andrzej Kadłubowski
5-6. Jakub Majewski
5-6. Damian Wasiak
7-8. Jarosław Dąbrowski
7-8. Robert Faber
9-12. Sławomir Włodarski
9-12. Janusz Wysocki
9-12. Włodzimierz Brylak
9-12. Stanisław Sadowski
13-16. Adam Sobczyński
13-16. Zbigniew Piorun
13-16. Remigiusz Kowalewski
13-16. Marcin Lewandowski
17-21. Dariusz Brzeziński
17-21. Urszula Pawłowska
17-21. Tomasz Niesłuchowski
17-21. Anna Nowalska
17-21. Bartosz Brzeziński

Dziewczęta 1-3

1. Karolina Pakuła - 30+30+30+30+30+30=180pkt.
2. Karolina Domańska – 28+28+28+28+28=140pkt.
3. Anna Nowalska - 28+26+26+24+20=124pkt.
4. Zuzanna Skirzyńska – 26+26+26=78pkt.
5. Patrycja Szafirowska - 24pkt.

Chłopcy 1-3

1. Kamil Kucharski - 28+30+30+28+30=146pkt.
2. Aleksander Zumis - 30+24+24+20+20+24=142pkt.
3. Kajetan Brachfogel - 26+26+18+30+18=118pkt.
3. Kacper Jastrzębski - 30+26+18+18+26=118pkt.
5. Jan Adamiak – 28+28+24+20=100pkt.
6. Mateusz Dytyniak – 28+26+26=80pkt.
7. Mateusz Zalewski - 20+20=40pkt.
7. Mateusz Wdowiak – 20+20=40pkt.
9. Bartłomiej Kowalczyk – 28pkt.
10. Krzysztof Blicharski – 20pkt.
10. Piotr Ostrowski – 20pkt.
12. Oskar Kaczmarczyk – 15pkt.

Dziewczęta 4-6

1. Julia Dąbrowska - 30+28+28+30+28=144pkt.
2. Angelika Mietelska - 30+30=28+26=114pkt.
3. Alicja Zawadzka - 26+26=52pkt.
4. Julia Łukasik - 26+20=46pkt.
4. Paulina Śledziewska - 26+20=46pkt.
6. Klaudia Cur – 30pkt.
7. Kamila Sosnowska - 28pkt.
8. Aleksandra Tananis - 26pkt.
9. Lidia Walecka – 24pkt.
9. Emilia Składanek – 24pkt.

Chłopcy 4-6

1. Tomasz Jakubiak - 26+28+26+30=110pkt.
2. Kamil Zalewski - 30+30+30=90pkt.
3. Adrian Frączak - 15+26+20+24=85pkt.
3. Michał Sokołowski - 20+24+15+26=85pkt.
5. Jakub Dytyniak - 28+24+28=80pkt.
6. Gabriel Skiba - 24+30+18=72pkt.
7. Radosław Skiba - 20+15+24+12=71pkt.
8. Jakub Gawlik – 20+20+30=70pkt.
9. Mateusz Krzemiński - 26+28+12=66pkt.
10. Daniel Laskowski - 24+24+15=63pkt.
11. Sebastian Warowny - 18+18+12=48pkt.
12. Piotr Trzopek - 18+15+10=43pkt.
13. Sebastian Kozłowski – 18+12=30pkt.
13. Tomasz Wroniak – 15+15=30pkt.
13. Jan Litwiński – 15+15=30pkt.
16. Dominik Urbański – 10+18=28pkt.
16. Adrian Płochocki – 28pkt.
16. Jakub Gajos – 28pkt.
19. Bartosz Sasiński - 15+12=27pkt.
19. Wiktor Olszewski - 15+12=27pkt.
21. Dominik Sosiński – 26pkt.
22. Patryk Sadowski – 15+10=25pkt.
23. Bartosz Rubin – 24pkt.
23. Jakub Sasiński - 12+12=24pkt.
25. Piotr Kaczmarek – 20pkt.
25. Jerzy Paczos – 20pkt.
25. Bartosz Rubin – 20pkt.
25. Jakub Drwęcki – 20pkt.
25. Jakub Redkiewicz – 15+5=20pkt.
25. Eryk Ostrowski – 15+5=20pkt.
25. Adrian Ścibisz - 20pkt.
32. Dominik Dziura – 18pkt.
32. Radosław Rosiński – 18pkt.
32. Julia Dąbrowska - 18pkt.
32. Mariusz Kasznicki – 18pkt.
36. Szymon Kostrzewa - 15pkt.
36. Gabriel Brzeziński - 15pkt.
36. Piotr Guzek - 15pkt.
36. Bartłomiej Ostrowski – 15pkt.
36. Robert Kaczyński – 15pkt.
41. Łukasz Sarna - 12pkt.
41. Jerzy Wróbel – 10pkt.
41. Bartosz Banaszek – 10pkt.
41. Michał Taperek – 10pkt.
45. Mateusz Chojnacki – 5pkt.

Dziewczęta - Gimnazjum + śr. do 21 at

1. Magdalena Klik - 30+30+30+30=120pkt.
2. Joanna Gorczyńska - 28+28+28+28=112pkt.
3. Marta Korzeniecka - 26+26+26+26=104pkt.
4. Zuzanna Wieczorek – 24pkt.

Chłopcy - Gimnazjum + śr. do 21 lat

1. Paweł Brylak - 30+20+26+30+20+24=150pkt.
2. Damian Wasiak - 28+30+24+30=30=142pkt.
3. Damian Brylak - 28+20+18+20+26+26=138pkt.
4. Marcin Kuczkowski - 30+24+26+28+28=136pkt.
5. Krzysztof Morański - 24+18+20+20+24+18=124pkt.
6. Adam Sobczyński - 26+18+20+18+18=100pkt.
6. Jakub Majewski - 24+28+28+20=100pkt.
8. Marcin Wiśniewski - 15+18+18=51pkt.
9. Damian Kaczmarczyk – 15+15+15=45pkt.
10. Michał Kruczek - 20+15=35pkt.
11. Marcin Lewandowski - 12+20=32pkt.
11. Mateusz Mikołajczak - 20+12=32pkt.
13. Bartosz Brzeziński - 15+15=30pkt.
14. Adrian Żyła - 26pkt.
15. Piotr Michalczuk - 20pkt.
16. Michał Staniszewski - 18pkt.
16. Adrian Szczepura - 18pkt.
18. Jakub Lis – 15pkt.
18. Maciej Klimkiewicz – 15pkt.
18. Andrzej Paczos – 15pkt.
18. Jan Korzeniowski - 15pkt.
18. Tomasz Ostrowski – 15pkt.
18. Łukasz Szymański – 15pkt.
18. Jakub Antoniewicz – 15pkt.
18. Damian Syga – 15pkt.
18. Karol Sarna – 15pkt.
27. Tomasz Niesłuchowski – 12pkt.
27. Krystian Siwek – 12pkt.
27. Antoni Litwiński – 12pkt.
27. Mateusz Budek – 12pkt.
27. Krzysztof Radwański – 12pkt.

Seniorzy pow. 40 lat

1. Tomasz Chrabski - 30+30+30+28+30+30=178pkt.
2. Andrzej Kadłubowski - 28+26+28+18+24+28=152pkt.
3. Stanisław Sadowski - 20+18+20+15=26+18=117pkt.
4. Krzysztof Grela - 15+26+24+28+18=111pkt.
5. Marek Słodkowski - 20+20+20+20+20=100pkt.
6. Antoni Wieczorek - 20+20+18+18+20=96pkt.
7. Włodzimierz Brylak - 26+28+15+24=93pkt.
8. Janusz Wysocki - 24+15+15+20=15=89pkt.
9. Jacek Adamiak – 15+18+26=59pkt.
10. Andrzej Jędróźwiak - 18+20=38pkt.
11. Jerzy Wierzbicki – 15+15=30pkt.
11. Dariusz Brzeziński - 15+15=30pkt.
11. Roman Sokalski – 15+15=30pkt.
11. Marek Kamiński – 30pkt.
15. Zbigniew Piorun – 12+15=27pkt.
16. Waldemar Milczarek – 26pkt.
17. Mirosław Karpiński - 24pkt.
17. Sławomir Włodarski - 24pkt.
19. Zbigniew Lichocki - 18pkt.
19. Dariusz Kaczmarczyk – 18pkt.
21. Ilona Guzek - 15pkt.
21. Janusz Górzyński – 15pkt.
21. Artur Michalczuk - 15pkt.
21. Andrzej Przybysz - 15pkt.
25. Jan Antosiewicz – 12pkt.
25. Leon Więckowski – 12pkt.
25. Dariusz Kaczmarczyk – 12pkt.


OPEN - kobiety

1. Urszula Pawłowska - 30+30+28+30+30+30=176pkt.
2. Anna Nowalska - 28+26+26+28+28+28=164pkt.
3. Teresa Sobieszuk - 28+30=56pkt.
4. Agnieszka Przeździecka - 24pkt.
5. Anna Kordys - 20pkt.

OPEN - mężczyźni

1. Tomasz Chrabski - 28+18+28+30+26+30=160pkt.
2. Damian Wasiak - 30+20+30+26+30+20=156pkt.
3. Paweł Brylak – 24+12+20+24+24+28=132pkt.
4. Krzysztof Grela - 18+24+20+15+15+26=118pkt.
5. Jarosław Dąbrowski - 18+24+20+28+18=108pkt.
6. Andrzej Kadłubowski - 20+15+15+10+20+24=104pkt.
7. Adam Sobczyński - 12+15+15+15+18+12=87pkt.
8. Jakub Majewski - 20+26+20+20=86pkt.
9. Stanisław Sadowski - 15+12+18+10+15+15=85pkt.
10. Robert Faber - 15+5+18+10+18+18=84pkt.
11. Janusz Wysocki - 20+10+12+15+15=72pkt.
12. Włodzimierz Brylak - 26+12+18+15=71pkt.
13. Remigiusz Kowalewski - 15+5+12+10+12+12=66pkt.
14. Marcin Kuczkowski - 15+15+15+15=60pkt.
15. Sławomir Włodarski - 20+15=35pkt.
15. Artur Bartkowski – 10+10+15=35pkt.
17. Zbigniew Piorun - 12+10+12=34pkt.
17. Grzegorz Karaszewski – 12+10+12=34pkt.
19. Mateusz Niedzielski - 30pkt.
20. Marek Stamirowski - 28pkt.
20. Marek Kamiński – 28pkt.
22. Adrian Żyła - 26pkt.
23. Antoni Wieczorek - 10+15=25pkt.
24. Marcin Wiśniewski – 12+12=24pkt.
24. Marcin Lewandowski - 12+12=24pkt.
26. Roman Sokalski – 10+12=22pkt.
27. Dariusz Brzeziński - 10+10=20pkt.
28. Zbigniew Lichocki -18pkt.
28. Waldemar Milczarek – 18pkt.
28. Artur Michalczuk - 18pkt.
28. Piotr Michalczuk - 18pkt.
32. Bartosz Brzeziński – 5+10=15pkt.
32. Andrzej Jędróźwiak – 15pkt.
32. Damian Brylak - 15pkt.
32. Dariusz Gałecki - 15pkt.
36. Andrzej Kempczyński - 12pkt.
36. Marek Słodkowski - 12pkt.
36. Sebastian Kwiatkowski – 12pkt.
39. Urszula Pawłowska – 10pkt.
39. Anna Nowalska – 10pkt.
39. Tomasz Niesłuchowski – 10pkt.
39. Władysław Cimarno - 10pkt.
39. Piotr Osieczko - 10pkt.
39. Przemysław Suska - 10pkt.
39. Wojciech Kamiński - 10pkt.
39. Witold Grzybowski - 10pkt.
39. Mirosław Karpiński - 10pkt.
39. Marcin Zręda – 10pkt.
39. Tomasz Rogala – 10pkt.

Kolejne dwa turnieje 14 kwietnia i 5 maja (wielki finał sezonu 2011/2012)
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Postprzez MISIO » 6 mar 2012, o 06:51

http://www.czystysport.pl/reportaz/462 zapraszam do przeczytania reportażu z zawodów

oraz obejrzenia galerii zdjęć:

http://machnas.ubf.pl/viewpage.php?page_id=3
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Postprzez MISIO » 15 kwi 2012, o 15:04

Wyniki 7 Turnieju

Dziewczęta 1-3

1. Karolina Pakuła
2. Karolina Domańska
3. Zuzanna Skirzyńska
4. Barbara Kulikowska
5. Aneta Nowalska

Chłopcy 1-3

1. Kamil Kucharski
2. Kajetan Brachfogel
3. Mateusz Dytyniak
4. Kacper Jastrzębski
5-6. Mateusz Wdowiak
5-6. Jan Adamiak
7-8. Aleksander Zumis
7-8. Jakub Parysek
9. Jakub Zachmacz

Dziewczęta 4-6

1. Julia Dąbrowska
2. Angelika Mietelska

Chłopcy 4-6

1. Tomasz Jakubiak
2. Kamil Zalewski
3. Michał Sokołowski
4. Jakub Gawlik
5-6. Adrian Frączak
5-6. Jakub Dytyniak
7-8. Sebastian Warowny
7-8. Bartosz Rubin

Dziewczęta - Gimnazjum + śr. do 21 lat

1. Magdalena Klik
2. Joanna Gorczyńska
3. Marta Korzeniecka

Chłopcy - Gimnazjum + śr. do 21 at

1. Paweł Brylak
2. Marcin Kuczkowski
3. Damian Brylak
4. Damian Wasiak
5-6. Jakub Majewski
5-6. Marcin Lewandowski
7-8. Adam Sobczyński
7-8. Krzysztof Morański
9. Tomasz Niesłuchowski

Seniorzy pow. 40 lat

1. Włodzimierz Brylak
2. Tomasz Chrabski
3. Jacek Adamiak
4. Andrzej Kadłubowski
5-6. Antoni Wieczorek
5-6. Marek Słodkowski
7-8. Stanisław Sadowski
7-8. Krzysztof Grela
9-11. Andrzej Jędróźwiak
9-11. Jan Antosiewicz
9-11. Mirosław Karpiński

OPEN – kobiety

1. Urszula Pawłowska
2. Anna Nowalska

OPEN – mężczyźni

1. Tomasz Chrabski
2. Paweł Brylak
3. Andrzej Kadłubowski
4. Damian Wasiak
5-6. Stanisław Sadowski
5-6. Jarosław Dąbrowski
7-8. Włodzimierz Brylak
7-8. Jakub Majewski
9-12. Robert Faber
9-12. Andrzej Jędróźwiak
9-12. Krzysztof Grela
9-12. Adam Sobczyński
13-15. Anna Nowalska
13-15. Mirosław Karpiński
13-15. Tomasz Niesłuchowski

Klasyfikacja po 7 Turnieju:

Dziewczęta 1-3

1. Karolina Pakuła - 30+30+30+30+30+30+30=210pkt.
2. Karolina Domańska – 28+28+28+28+28+28=168pkt.
3. Anna Nowalska - 28+26+26+24+20+20=144pkt.
4. Zuzanna Skirzyńska – 26+26+26+26=104pkt.
5. Patrycja Szafirowska - 24pkt.
5. Barbara Kulikowska – 24pkt.
Chłopcy 1-3

1. Kamil Kucharski - 28+30+30+28+30+30=176pkt.
2. Aleksander Zumis - 30+24+24+20+20+24+18=160pkt.
3. Kajetan Brachfogel - 26+26+18+30+18+28=146pkt.
4. Kacper Jastrzębski - 30+26+18+18+26+24=142pkt.
5. Jan Adamiak – 28+28+24+20+20=120pkt.
6. Mateusz Dytyniak – 28+26+26+26=106pkt.
7. Mateusz Wdowiak – 20+20+20=60pkt.
8. Mateusz Zalewski - 20+20=40pkt.
9. Bartłomiej Kowalczyk – 28pkt.
10. Krzysztof Blicharski – 20pkt.
10. Piotr Ostrowski – 20pkt.
12. Jakub Parysek – 18pkt.
12. Oskar Kaczmarczyk – 15pkt.
12. Jakub Zachnacz – 15pkt.

Dziewczęta 4-6

1. Julia Dąbrowska - 30+28+28+30+28+30=174pkt.
2. Angelika Mietelska - 30+30=28+26+28=142pkt.
3. Alicja Zawadzka - 26+26=52pkt.
4. Julia Łukasik - 26+20=46pkt.
4. Paulina Śledziewska - 26+20=46pkt.
6. Klaudia Cur – 30pkt.
7. Kamila Sosnowska - 28pkt.
8. Aleksandra Tananis - 26pkt.
9. Lidia Walecka – 24pkt.
9. Emilia Składanek – 24pkt.

Chłopcy 4-6

1. Tomasz Jakubiak - 26+28+26+30+30=140pkt.
2. Kamil Zalewski - 30+30+30+28=118pkt.
3. Michał Sokołowski - 20+24+15+26+26=111pkt.
4. Adrian Frączak - 15+26+20+24+20=105pkt.
5. Jakub Dytyniak - 28+24+28+20=100pkt.
6. Jakub Gawlik – 20+20+30+24=94pkt.
7. Gabriel Skiba - 24+30+18=72pkt.
8. Radosław Skiba - 20+15+24+12=71pkt.
9. Mateusz Krzemiński - 26+28+12=66pkt.
10. Daniel Laskowski - 24+24+15=63pkt.
11. Sebastian Warowny - 18+18+12+18=66pkt.
12. Piotr Trzopek - 18+15+10=43pkt.
13. Bartosz Rubin – 24+18=42pkt.
14. Sebastian Kozłowski – 18+12=30pkt.
14. Tomasz Wroniak – 15+15=30pkt.
14. Jan Litwiński – 15+15=30pkt.
17. Dominik Urbański – 10+18=28pkt.
17. Adrian Płochocki – 28pkt.
17. Jakub Gajos – 28pkt.
20. Bartosz Sasiński - 15+12=27pkt.
20. Wiktor Olszewski - 15+12=27pkt.
22. Dominik Sosiński – 26pkt.
23. Patryk Sadowski – 15+10=25pkt.
24. Jakub Sasiński - 12+12=24pkt.
25. Piotr Kaczmarek – 20pkt.
25. Jerzy Paczos – 20pkt.
25. Bartosz Rubin – 20pkt.
25. Jakub Drwęcki – 20pkt.
25. Jakub Redkiewicz – 15+5=20pkt.
25. Eryk Ostrowski – 15+5=20pkt.
25. Adrian Ścibisz - 20pkt.
32. Dominik Dziura – 18pkt.
32. Radosław Rosiński – 18pkt.
32. Julia Dąbrowska - 18pkt.
32. Mariusz Kasznicki – 18pkt.
36. Szymon Kostrzewa - 15pkt.
36. Gabriel Brzeziński - 15pkt.
36. Piotr Guzek - 15pkt.
36. Bartłomiej Ostrowski – 15pkt.
36. Robert Kaczyński – 15pkt.
41. Łukasz Sarna - 12pkt.
41. Jerzy Wróbel – 10pkt.
41. Bartosz Banaszek – 10pkt.
41. Michał Taperek – 10pkt.
45. Mateusz Chojnacki – 5pkt.

Dziewczęta - Gimnazjum + śr. do 21 at

1. Magdalena Klik - 30+30+30+30+30=150pkt.
2. Joanna Gorczyńska - 28+28+28+28+28=140pkt.
3. Marta Korzeniecka - 26+26+26+26+26=130pkt.
4. Zuzanna Wieczorek – 24pkt.

Chłopcy - Gimnazjum + śr. do 21 lat

1. Paweł Brylak - 30+20+26+30+20+24+30=180pkt.
2. Damian Wasiak - 28+30+24+30=30+24=166pkt.
3. Damian Brylak - 28+20+18+20+26+26+26=164pkt.
3. Marcin Kuczkowski - 30+24+26+28+28+28=164pkt.
5. Krzysztof Morański - 24+18+20+20+24+18+18=142pkt.
6. Jakub Majewski - 24+28+28+20+20=120pkt.
7. Adam Sobczyński - 26+18+20+18+18+18=118pkt.
8. Marcin Lewandowski - 12+20+20=52pkt.
9. Marcin Wiśniewski - 15+18+18=51pkt.
10. Damian Kaczmarczyk – 15+15+15=45pkt.
11. Michał Kruczek - 20+15=35pkt.
12. Mateusz Mikołajczak - 20+12=32pkt.
13. Bartosz Brzeziński - 15+15=30pkt.
14. Tomasz Niesłuchowski – 12+15=27pkt.
15. Adrian Żyła - 26pkt.
16. Piotr Michalczuk - 20pkt.
17. Michał Staniszewski - 18pkt.
17. Adrian Szczepura - 18pkt.
19. Jakub Lis – 15pkt.
19. Maciej Klimkiewicz – 15pkt.
19. Andrzej Paczos – 15pkt.
19. Jan Korzeniowski - 15pkt.
19. Tomasz Ostrowski – 15pkt.
19. Łukasz Szymański – 15pkt.
19. Jakub Antoniewicz – 15pkt.
19. Damian Syga – 15pkt.
19. Karol Sarna – 15pkt.
28. Krystian Siwek – 12pkt.
28. Antoni Litwiński – 12pkt.
28. Mateusz Budek – 12pkt.
28. Krzysztof Radwański – 12pkt.

Seniorzy pow. 40 lat

1. Tomasz Chrabski - 30+30+30+28+30+28=206pkt.
2. Andrzej Kadłubowski - 28+26+28+18+24+28+24=176pkt.
3. Stanisław Sadowski - 20+18+20+15=26+18+18=135pkt.
4. Krzysztof Grela - 15+26+24+28+18+18=129pkt.
5. Włodzimierz Brylak - 26+28+15+24+30=123pkt.
6. Marek Słodkowski - 20+20+20+20+20+20=120pkt.
7. Antoni Wieczorek - 20+20+18+18+20+20=116pkt.
8. Janusz Wysocki - 24+15+15+20=15=89pkt.
9. Jacek Adamiak – 15+18+26+26=85pkt.
10. Andrzej Jędróźwiak - 18+20+15=53pkt.
11. Mirosław Karpiński - 24+15=39pkt.
12. Jerzy Wierzbicki – 15+15=30pkt.
12. Dariusz Brzeziński - 15+15=30pkt.
12. Roman Sokalski – 15+15=30pkt.
12. Marek Kamiński – 30pkt.
16. Jan Antosiewicz – 12+15=27pkt.
16. Zbigniew Piorun – 12+15=27pkt.
18. Waldemar Milczarek – 26pkt.
19. Sławomir Włodarski - 24pkt.
20. Zbigniew Lichocki - 18pkt.
20. Dariusz Kaczmarczyk – 18pkt.
22. Ilona Guzek - 15pkt.
22. Janusz Górzyński – 15pkt.
22. Artur Michalczuk - 15pkt.
22. Andrzej Przybysz - 15pkt.
26. Leon Więckowski – 12pkt.
26. Dariusz Kaczmarczyk – 12pkt.


OPEN - kobiety

1. Urszula Pawłowska - 30+30+28+30+30+30+30=206pkt.
2. Anna Nowalska - 28+26+26+28+28+28+28=192pkt.
3. Teresa Sobieszuk - 28+30=56pkt.
4. Agnieszka Przeździecka - 24pkt.
5. Anna Kordys - 20pkt.

OPEN - mężczyźni

1. Tomasz Chrabski - 28+18+28+30+26+30+30=190pkt.
2. Damian Wasiak - 30+20+30+26+30+20+24=180pkt.
3. Paweł Brylak – 24+12+20+24+24+28+28=160pkt.
4. Krzysztof Grela - 18+24+20+15+15+26+15=133pkt.
5. Andrzej Kadłubowski - 20+15+15+10+20+24+26=130pkt.
6. Jarosław Dąbrowski - 18+24+20+28+18+20=128pkt.
7. Stanisław Sadowski - 15+12+18+10+15+15+20=105pkt.
8. Jakub Majewski - 20+26+20+20+18=104pkt.
9. Adam Sobczyński - 12+15+15+15+18+12+15=102pkt.
10. Robert Faber - 15+5+18+10+18+18+15=99pkt.
11. Włodzimierz Brylak - 26+12+18+15+18=89pkt.
12. Janusz Wysocki - 20+10+12+15+15=72pkt.
13. Remigiusz Kowalewski - 15+5+12+10+12+12=66pkt.
14. Marcin Kuczkowski - 15+15+15+15=60pkt.
15. Sławomir Włodarski - 20+15=35pkt.
15. Artur Bartkowski – 10+10+15=35pkt.
17. Zbigniew Piorun - 12+10+12=34pkt.
17. Grzegorz Karaszewski – 12+10+12=34pkt.
19. Andrzej Jędróźwiak – 15+15=30pkt.
19. Mateusz Niedzielski - 30pkt.
21. Marek Stamirowski - 28pkt.
21. Marek Kamiński – 28pkt.
23. Adrian Żyła - 26pkt.
24. Antoni Wieczorek - 10+15=25pkt.
25. Marcin Wiśniewski – 12+12=24pkt.
25. Marcin Lewandowski - 12+12=24pkt.
27. Anna Nowalska – 10+12=22pkt.
27. Tomasz Niesłuchowski – 10+12=22pkt.
27. Mirosław Karpiński - 10+12=22pkt.
27. Roman Sokalski – 10+12=22pkt.
31. Dariusz Brzeziński - 10+10=20pkt.
32. Zbigniew Lichocki -18pkt.
32. Waldemar Milczarek – 18pkt.
32. Artur Michalczuk - 18pkt.
32. Piotr Michalczuk - 18pkt.
36. Bartosz Brzeziński – 5+10=15pkt.
36. Damian Brylak - 15pkt.
36. Dariusz Gałecki - 15pkt.
38. Andrzej Kempczyński - 12pkt.
38. Marek Słodkowski - 12pkt.
38. Sebastian Kwiatkowski – 12pkt.
41. Urszula Pawłowska – 10pkt.
41. Władysław Cimarno - 10pkt.
41. Piotr Osieczko - 10pkt.
41. Przemysław Suska - 10pkt.
41. Wojciech Kamiński - 10pkt.
41. Witold Grzybowski - 10pkt.
41. Marcin Zręda – 10pkt.
41. Tomasz Rogala – 10pkt.
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Postprzez MISIO » 15 kwi 2012, o 15:07

5 maja zakończenie cyklu - znów udany cykl - 190 uczestników do tej pory!!! Widać, że turnieje w naszym powiecie są bardzo potrzebne. Dwa cykle w Legionowie i Wieliszewie cieszą się popularnością!!! ;)
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Postprzez MISIO » 9 lip 2012, o 15:47

18 sierpnia w Arenie Legionowo odbędzie się Letni Turniej Tenisa Stołowego. Szczegóły wkrótce :) ale już dziś zapraszam do Legionowa wszystkich amatorów tej dyscypliny sportu :)
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron