Tenis stołowy

Postprzez MISIO » 8 sie 2012, o 11:45

Regulamin Letniego Turnieju Tenisa Stołowego dla amatorów
I. Cel
1. Popularyzacja tenisa stołowego wsród mieszkanców Legionowa.
2. Promowanie aktywnego wypoczynku.
II. Organizator
1. Miejski Osrodek Sportu i Rekreacji w Legionowie, ul. Chrobrego 50 B, 05-120 Legionowo
tel./fax 22 784 85 92, strona www: www.mosir-legionowo.pl
2. Sedzia Głównym zawodów jest Michał Machnacki.
III. Termin i miejsce zawodów
1. Impreza odbywa sie w dniu 18.08.2011 r.
2. Zawody beda rozgrywane w hali widowiskowo-sportowej Arena Legionowo, ul. Chrobrego
50B.
3. Zgłoszenia beda przyjmowane w dniu zawodów w biurze zawodów w godzinach 8.30 –
9.00.
4. Mecze rozpoczynaja sie po skonczonych zapisach, o godz. 9.15.
IV. Warunki uczestnictwa w imprezie
1. Zawodnicy i zawodniczki nie moga miec przeciwwskazan lekarskich do wziecia udziału w
zawodach.
2. Kady zawodnik jest zobowiazany do przestrzegania regulaminu oraz zasad fair-play.
3. Uczestników obowiazuje strój sportowy oraz zmiana obuwia na buty z przeznaczeniem do
sportów halowych.
4. Nie ma limitu wieku dla zawodników/zawodniczek.
5. Obowiazuja przepisy PZTS.
6. Zawody rozgrywane beda systemem pucharowym do trzech wygranych setów.
(W zalenosci od ilosci uczestników: powyej 16 osób – do jednej przegranej miedzy 6-16
osób - do dwóch przegranych do 5 zawodników – kady z kadym).
7. Kategorie wiekowe:
Szkoły podstawowe dziewczeta – kl. 1-3
Szkoły podstawowe chłopcy – kl. 1-3
Szkoły podstawowe dziewczeta – kl. 4-6
Szkoły podstawowe chłopcy – kl. 4-6
Gimnazjum i szkoły srednie dziewczeta
Gimnazjum i szkoły srednie chłopcy
OPEN - meczyzni
OPEN - kobiety
V. Przepisy porzadkowe
1. Zawodnicy/zawodniczki wystepuja w turnieju na własna odpowiedzialnosc. .
2. Organizator zapewnia uczestnikom ubezpieczenie NNW.
3. Za rzeczy zgubione podczas zawodów organizator nie odpowiada.
4. Organizatorzy zastrzegaja sobie prawo do dokonywania zmian oraz ostatecznej
interpretacji regulaminu i zasad gry.
5. W sprawach spornych lub nie ujetych w regulaminie decyduja organizatorzy.
6. Nieprzestrzeganie regulaminu wiae sie z dyskwalifikacja zawodnika z turnieju.
VI. Nagrody
W kadej kategorii wiekowej za miejsca I - III - medale oraz gadety MOSIR Legionowo
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Postprzez MISIO » 19 sie 2012, o 06:37

Letni Turniej Tenisa Stołowego - Legionowo - 18.08.2012

Chłopcy 1-3

1. Jan Adamiak
2. Jakub Trusiak
3. Mateusz Lewandowski

Dziewczęta 4-6

1. Angelika Mietelska

Chłopcy 4-6

1. Piotr Wiśniewski
2. Piotr Rajchert
3. Łukasz Pacocha
4. Dominik Drukalski

Open Kobiety

1. Justyna Ciok
2. Anna Nowalska
3. Emilia Lewandowska

Open Mężczyźni

1. Wojciech Stańczuk
2. Jacek Madej
3. Paweł Brylak
4. Jacek Adamiak
5-6. Tomasz Chrabski
5-6. Damian Brylak
7-8. Stanisław Sadowski
7-8. Włodzimierz Brylak
9-12. Grzegorz Domagała
9-12. Sławomir Włodarski
9-12. Janusz Wysocki
9-12. Zbigniew Piorun
13-16. Hubert Kowalczyk
13-16. Piotr Rekosz
13-16. Jerzy Wierzbicki
13-16. Andrzej Kadłubowski
17. Łukasz Antonowicz

Relacja z turnieju:

http://www.czystysport.pl/reportaz/498
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Postprzez MISIO » 5 wrz 2012, o 10:19

VI Grand Prix Amatorów w Tenisie Stołowym w Legionowie ruszy 20 października. Więcej szczegółów wkrótce...
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Postprzez MISIO » 7 wrz 2012, o 16:04

I regulamin VI Grand Prix Amatorów w Tenisie Stołowym - Legionowo 2012/2013

REGULAMIN

VI Grand Prix Amatorów w Tenisie Stołowym 2012/2013

I. Cel

1. Popularyzacja tenisa stołowego wśród mieszkańców Legionowa i powiatu legionowskiego.
2. Promowanie aktywnego wypoczynku.

II. Organizator

1. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legionowie, ul. Chrobrego 50 B, 05-120 Legionowo
tel./fax 022 784 85 92, strona www.mosir-legionowo.pl
2. Sędzią Głównym zawodów jest Michał Machnacki.

III. Termin i miejsce zawodów

1. Impreza odbywa się w terminie: październik 2012 – kwiecień 2013. Dokładne daty zamieszczone będą na stronie www.mosir-legionowo.pl
20 października,
17 listopada,
1 grudnia,
5 stycznia
luty
marzec
kwiecień
maj


2. Zawody będą rozgrywane w hali Arena Legionowie, ul. Chrobrego 50 B, 05-120 Legionowo.

IV. Kategorie wiekowe

- Szkoły podstawowe dziewczęta – kl. 1-3,
- Szkoły podstawowe chłopcy – kl. 1-3,
- Szkoły podstawowe dziewczęta – kl. 4-6,
- Szkoły podstawowe chłopcy – kl. 4-6,
- Gimnazjum i szkoły średnie do 21 lat – dziewczęta,
- Gimnazjum i szkoły średnie do 21 lat – chłopcy,
- OPEN Kobiety – powyżej 18 lat,
- OPEN Mężczyźni – powyżej 18,
- Seniorzy – od 40 lat.

V. Zgłoszenia

1. Zgłoszenia przyjmowane będą w biurze zawodów przez Sędziego Głównego,
2. Zgłoszenia kategorii wiekowych (szkoły podstawowe, gimnazjum i szkoły średnie do 21 lat oraz
kat. seniorów i seniorek - do godz. 8.30 (rozpoczęcie zawodów godz.: 8.45),
3. Zgłoszenia kategorii open kobiet i mężczyzn – do godz. 11.45 (rozpoczęcie zawodów godz.:
12.00). W kategorii open mężczyzn obowiązuje wpisowe 10 zł.
V. Nagrody
1. Na koniec każdego turnieju w każdej kategorii wiekowej za miejsca I – III dyplomy,
2. Na koniec cyklu:
- za miejsca I – III puchary i dyplomy,
- za miejsca I – III nagrody rzeczowe,
- za miejsca IV – VI dyplomy i drobne upominki,
- puchar dla najstarszego i najmłodszego uczestnika cyklu,
- puchar dla najlepszej mieszkanki i mieszkańca Legionowa (nie posiadających licencji tenisisty,
wydanej przez PZTS),

VI. System rozgrywek i przepisy gry

1. Obowiązują przepisy PZTS,
2. Zawody rozgrywane będą systemem pucharowym do trzech wygranych setów (W zależności
od ilości uczestników: 16 osób – do dwóch przegranych poniżej 8 zawodników – każdy z
każdym),
3. Punktacja za każdy turniej:
1. 30 punktów
2. 28 punktów
3. 26 punktów
4. 24 punkty
5-6. 20 punktów
7-8. 18 punktów
9-12. 15 punktów
13-16. 12 punktów
17-24. 10 punktów
25-32. 5 punktów
33 i niżej 1punkt
4. Aby zostać klasyfikowanym w całym cyklu trzeba wziąć udział w co najmniej 4 z 8 turniejów.
Jeżeli po ostatnim turnieju dwóch lub więcej zawodników posiada identyczną ilość punktów
o miejscu decyduje ostatni turniej. Można wystąpić w swojej kategorii wiekowej i w OPEN,
5. Jednym turniejem w cyklu będzie „100 Turniejów dla Jerzego” czyli akcja dla Wielkiej
Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na tym turnieju wpisowe i zebrane pieniądze z licytacji
zostaną przekazane WOŚP - turniej odbędzie się 5 stycznia 2013.

VII. Przepisy porządkowe

1. Zawodnicy i zawodniczki nie mogą mieć przeciwwskazań lekarskich do wzięcia udziału w
zawodach,
2. Każdy zawodnik jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem,
3. Uczestników obowiązuje strój sportowy oraz zmiana obuwia na buty z przeznaczeniem do
sportów halowych,
4. Zawodnicy/zawodniczki występują w turnieju na własną odpowiedzialność,
5. Organizator zapewnia uczestnikom ubezpieczenie NNW,
6. Za rzeczy zgubione podczas zawodów organizator nie odpowiada,
7. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dokonywania zmian oraz ostatecznej interpretacji
regulaminu i zasad gry,
8. W sprawach spornych lub nie ujętych w regulaminie decydują organizatorzy.
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Re: Tenis stołowy

Postprzez MISIO » 18 paź 2012, o 12:52

Już w sobotę zaczynamy VI Grand Prix Amatorów w Tenisie Stołowym :)

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów i swoim - sędziowskim ;)
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Re: Tenis stołowy

Postprzez MISIO » 22 paź 2012, o 09:04

Wyniki 1 Turnieju VI Grand Prix Amatorów w Tenisie Stołowym.

Wzięło w nim udział we wszystkich kategoriach 69 tenisistów i tenisistek

Chłopcy 1-3

1. JAKUB ZACHMACZ - 30
2. RAFAŁ KLIK - 28

Dziewczęta 1-3

1. KAROLINA DOMAŃSKA - 30
2. ZUZANNA SKIRZYNSKA - 28
3. DAGMARA CZESTKOWSKA - 26
4. MATYLDA JABŁONOWSKA - 24
5. MAJA KOCHAŃSKA - 20

Chłopcy 4-6

1. JAKUB DYTYNIAK - 30
2. JAKUB GAWLIK - 28
3. MARCEL MISIURA - 26
4. SEBASTIAN WAROWNY - 24
5-6. FILIP KAWAŁKO - 20
5-6. BARTOSZ RUBIN - 20
7. JAKUB PYTKOWSKI - 18

Dziewczęta 4-6

1. ANGELIKA MIETELSKA - 30
2. PATRYCJA GARDIAS - 28
3. PAULINA ŚLEDZIEWSKA - 26
4. PAULINA SUSKA - 24

Chłopcy Gimn. + szkoły średnie do 21 lat

1. DAMIAN WASIAK - 30
2. MARCIN KUCZKOWSKI - 28
3. JAKUB MAJEWSKI - 26
4. KAMIL ZALEWSKI - 24
5-6. DAMIAN BRYLAK - 20
5-6. ADAM SOBCZYŃSKI - 20
7-8. PAWEŁ BRYLAK - 18
7-8. TOMASZ JAKUBIAK - 18
9-12. TOMASZ WRONIAK - 15
9-12. DANIEL LASKOWSKI - 15
9-12. JAN LITWIŃSKI - 15
9-12. JAKUB GAJOS - 15

Dziewczęta Gimn. + szkoły średnie do 21 lat

1. MAGDALENA KLIK - 30
2. JOANNA GORCZYŃSKA - 28
3. MARTA KORZENIECKA - 26


Open + 40

1. WOJCIECH STAŃCZUK - 30
2. TOMASZ CHRABSKI - 28
3. WŁODZIMIERZ BRYLAK - 26
4. DARIUSZ KACZMARCZYK - 24
5-6. ANDRZEJ JĘDRÓŹWIAK - 20
5-6. KRZYSZTOF GRELA - 20
7-8. STANISŁAW SADOWSKI - 18
7-8. ANDRZEJ KADŁUBOWSKI - 18
9-12. MICHAŁ POLESZCZUK - 15
9-12. PAWEŁ CIEPŁOTA - 15
9-12. MAREK SŁODKOWSKI - 15
9-12. ZBIGNIEW LICHOCKI - 15
13-14. ROBERT KOSTECKI - 12
13-14. TOMASZ DĄBROWSKI - 12

KOBIETY OPEN

1. URSZULA PAWŁOWSKA - 30
2. ANNA NOWALSKA - 28

OPEN

1. DAMIAN WASIAK - 30
2. MARCIN KUCZKOWSKI - 28
3. TOMASZ CHRABSKI - 26
4. WŁODZIMIERZ BRYLAK - 24
5-6. PAWEŁ BRYLAK - 20
5-6. KRZYSZTOF GRELA - 20
7-8. MAREK SŁODKOWSKI - 18
7-8. JAKUB MAJEWSKI - 18
9-12. JAROSŁAW DĄBROWSKI - 15
9-12. ANDRZEJ KADŁUBOWSKI - 15
9-12. ANDRZEJ JĘDRÓŹWIAK - 15
9-12. ADAM SOBCZYŃSKI - 15
13-16. ZBIGNIEW LICHOCKI - 12
13-16. STANISŁAW SADOWSKI - 12
13-16. DAMIAN BRYLAK - 12
13-16. ANNA NOWALSKA - 12
17-21. NORBERT LEMANOWICZ - 10
17-21. TOMASZ SZAFRAŃSKI - 10
17-21. DARIUSZ KACZMARCZYK - 10
17-21. REMIGIUSZ KOWALEWSKI - 10
17-21. DAWID TRZCIŃSKI - 10
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Re: Tenis stołowy

Postprzez MISIO » 30 paź 2012, o 19:00

Przypominam, że kolejny 2 Turniej VI Grand Prix Amatorów w Tenisie Stołowym odbędzie się 17 listopada. Proszę uważnie przeczytać regulamin, a szczególnie godziny zakończenia zapisów!!!
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Re: Tenis stołowy

Postprzez MISIO » 19 lis 2012, o 14:44

I wyniki 2 Turnieju:

Wyniki 2 Turnieju VI Grand Prix:


Dziewczęta kl. 1-3

1. Karolina Domańska
2. Zuzanna Skirzyńska
3. Patrycja Szafirowska
4. Matylda Jabłonowska
5-6. Dagmara Czestkowska
5-6. Maja Kochańska

Chłopcy kl. 1-3

1. Jan Adamiak
2. Jakub Dudek
3. Kamil Parysek
4. Piotr Król
5-6. Mateusz Zalewski
5-6. Jakub Zachmacz
7. Marek Piętka

Dziewczęta kl. 1-4

1. Paulina Śledziewska
2. Angelika Mietelska
3. Paulina Suska
4. Anna Jelonek


Chłopcy kl. 1-4

1. Jakub Dytyniak
2. Jakub Gawlik
3. Kamil Kucharski
4. Sebastian Warowny
5-6. Marcel Misura
5-6. Gabriel Skiba
7-8. Radosław Gronczewski
7-8. Jakub Trusiak
9-10. Cyprian Wilusz
9-10. Mateusz Wdowiak

Dziewczęta Gimn. + szkoły śr. do 21 lat

1. Joanna Gorczyńska

Chłopcy Gimn. + szkoły śr. do 21 lat

1. Damian Wasiak
2. Marcin Kuczkowski
3. Paweł Brylak
4. Kamil Zalewski
5-6. Jakub Majewski
5-6. Adam Sobczyński
7-8. Mateusz Jasicki
7-8. Piotr Trzopek
9. Bartosz Brzeziński

Seniorzy +40

1. Tomasz Chrabski
2. Jacek Madej
3. Wojciech Stańczuk
4. Włodzimierz Brylak
5-6. Mariusz Soliwoda
5-6. Andrzej Kadłubowski
7-8. Antoni Wieczorek
7-8. Marek Słodkowski
9-12. Jacek Adamiak
9-12. Dariusz Brzeziński
9-12. Stanisław Sadowski
9-12. Teresa Sobieszuk
13-14. Michał Poleszczuk
13-14. Robert Kopka

OPEN kobiety

1. Teresa Sobieszuk
2. Urszula Pawłowska
3. Anna Nowalska

OPEN mężczyźni

1. Jacek Madej
2. Wojciech Stańczuk
3. Arkadiusz Krawczyk
4. Marcin Kuczkowski
5-6. Jakub Majewski
5-6. Włodzimierz Brylak
7-8. Tomasz Chrabski
7-8. Damian Wasiak
9-12. Mariusz Soliwoda
9-12. Jarosław Dąbrowski
9-12. Paweł Brylak
9-12. Marek Słodkowski
13-16. Stanisław Sadowski
13-16. Damian Brylak
13-16. Remigiusz Kowalewski
13-16. Andrzej Kadłubowski
17-24. Bogdan Michałowski
17-24. Marcin Zręda
17-24. Mateusz Jasicki
17-24. Jakub Dytyniak
17-24. Dawid Trzciński
17-24. Dariusz Brzeziński
17-24. Mateusz Rutkowski
17-24. Kamil Zalewski
25-29. Krzysztof Komicz
25-29. Anna Nowalska
25-29. Michał Poleszczuk
25-29. Piotr trzopek
25-29. Bartosz Brzeziński

oraz klasyfikacja generalna

Dziewczęta 1-3

1. KAROLINA DOMAŃSKA - 30+30=60
2. ZUZANNA SKIRZYNSKA - 28+28=56
3. MATYLDA JABŁONOWSKA - 24+24=48
4. DAGMARA CZESTKOWSKA - 26+20=46
5. MAJA KOCHAŃSKA - 20+20=40
6. PATRYCJA SZAFIROWSKA - 26

Chłopcy 1-3

1. JAKUB ZACHMACZ - 30+20=50
2. JAN ADAMIAK - 30
3. JAKUB DUDEK - 28
3. RAFAŁ KLIK - 28
5. KAMIL PARYSEK - 26
6. PIOTR KRÓL - 24
7. MATEUSZ ZALEWSKI - 20
8. MAREK PIĘTKA - 18

Dziewczęta 4-6

1. ANGELIKA MIETELSKA - 30+28=58
2. PAULINA ŚLEDZIEWSKA - 26+30=56
3. PAULINA SUSKA - 24+26=50
4. PATRYCJA GARDIAS - 28
5. ANNA JELONEK - 24

Chłopcy 4-6

1. JAKUB DYTYNIAK - 30+30=60
2. JAKUB GAWLIK - 28+28=56
3. SEBASTIAN WAROWNY - 24+24=48
4. MARCEL MISIURA - 26+20=46
5. KAMIL KUCHARSKI - 26
6. GABRIEL SKIBA - 20
6. FILIP KAWAŁKO - 20
6. BARTOSZ RUBIN - 20
9. JAKUB TRUSIAK - 18
9. RADOSŁAW GRONCZEWSKI - 18
9. JAKUB PYTKOWSKI - 18
12. CYPRIAN WILUSZ - 15
12. MATEUSZ WDOWIAK

Dziewczęta Gimn. + szkoły średnie do 21 lat

1. JOANNA GORCZYŃSKA - 28+30=58
2. MAGDALENA KLIK - 30
3. MARTA KORZENIECKA - 26

Chłopcy Gimn. + szkoły średnie do 21 lat

1. DAMIAN WASIAK - 30+30=60
2. MARCIN KUCZKOWSKI - 28+28=56
3. KAMIL ZALEWSKI - 24+24=48
4. JAKUB MAJEWSKI - 26+20=46
5. PAWEŁ BRYLAK - 18+26=44
6. ADAM SOBCZYŃSKI - 20+20=40
7. DAMIAN BRYLAK - 20
8. MATEUSZ JASICKI - 18
8. PIOTR TRZOPEK - 18
8. TOMASZ JAKUBIAK - 18
8. BARTOSZ BRZEZIŃSKI - 18
12. TOMASZ WRONIAK - 15
12. DANIEL LASKOWSKI - 15
12. JAN LITWIŃSKI - 15
12. JAKUB GAJOS - 15

SENIORZY + 40

1. TOMASZ CHRABSKI - 28+30=58
2. WOJCIECH STAŃCZUK - 30+26=56
3. WŁODZIMIERZ BRYLAK - 26+24=50
4. ANDRZEJ KADŁUBOWSKI - 18+20=38
5. STANISŁAW SADOWSKI - 18+15=33
5. MAREK SŁODKOWSKI - 15+18=33
7. JACEK MADEJ - 28
8. MICHAŁ POLESZCZUK - 15+12=27
9. DARIUSZ KACZMARCZYK - 24
10. MARIUSZ SOLIWODA - 20
10. ANDRZEJ JĘDRÓŹWIAK - 20
10. KRZYSZTOF GRELA - 20
13. ANTONI WIECZOREK - 18
14. TERESA SOBIESZUK - 15
14. JACEK ADAMIAK - 15
14. DARIUSZ BRZEZIŃSKI - 15
14. PAWEŁ CIEPŁOTA - 15
14. ZBIGNIEW LICHOCKI - 15
19. ROBERT KOPKA - 12
19. ROBERT KOSTECKI - 12
19. TOMASZ DĄBROWSKI - 12

KOBIETY OPEN

1. URSZULA PAWŁOWSKA - 30+28=58
2. ANNA NOWALSKA - 28+26=54
3. TERESA SOBIESZUK - 30

OPEN

1. MARCIN KUCZKOWSKI - 28+24=52
2. DAMIAN WASIAK - 30+18=48
3. TOMASZ CHRABSKI - 26+18=44
3. WŁODZIMIERZ BRYLAK - 24+20=44
5. JAKUB MAJEWSKI - 18+20=38
6. PAWEŁ BRYLAK - 20+15=35
7. MAREK SŁODKOWSKI - 18+15=33
8. JAROSŁAW DĄBROWSKI - 15+15=30
9. WOJCIECH STAŃCZUK - 28
10. ANDRZEJ KADŁUBOWSKI - 15+12=27
11. ARKADIUSZ KRAWCZYK - 26
12. STANISŁAW SADOWSKI - 12+12=24
12. DAMIAN BRYLAK - 12+12=24
14. REMIGIUSZ KOWALEWSKI - 10+12=22
15. DAWID TRZCIŃSKI - 10+10=20
15. KRZYSZTOF GRELA - 20
17. ANNA NOWALSKA - 12+5=17
18. MARIUSZ SOLIWODA - 15
18. ANDRZEJ JĘDRÓŹWIAK - 15
18. ADAM SOBCZYŃSKI - 15
21. ZBIGNIEW LICHOCKI - 12
22. BOGDAN MICHAŁOWSKI - 10
22. MARCIN ZRĘDA - 10
22. MATEUSZ JASICKI - 10
22. JAKUB DYTYNIAK - 10
22. DARIUSZ BRZEZIŃSKI - 10
22. MATEUSZ RUTKOWSKI - 10
22. KAMIL ZALEWSKI - 10
22. NORBERT LEMANOWICZ - 10
22. TOMASZ SZAFRAŃSKI - 10
22. DARIUSZ KACZMARCZYK - 10
32. MICHAŁ POLESZCZUK - 5
32. KRZYSZTOF KOMICZ - 5
32. PIOTR TRZOPEK -5
32. BARTOSZ BRZEZIŃSKI - 5
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Re: Tenis stołowy

Postprzez MISIO » 5 gru 2012, o 08:08

VI Grand Prix Amatorów w Tenisie Stołowym - Turniej 3 - Legionowo - 1.12.2012
Wyniki 3 turnieju

Wyniki 3 Turnieju

Dziewczęta kl. 1-3

1. Zuzanna Skirzyńska
2. Dagmara Czestkowska
3. Matylda Jabłonowska
4. Maja Kochańska

Chłopcy kl. 1-3

1. Jan Adamiak
2. Szymon Misiarz
3. Mateusz Zalewski
4. Jakub Zachmacz
5-6. Jakub Dudek
5-6 Piotr Król
7. Marek Piętka

Dziewczęta kl. 4-6

1. Aleksandra Tatanis
2. Paulina Śledziewska

Chłopcy kl. 4-6

1. Gabriel Skiba
2. Kamil Kucharski
3. Marcel Misura
4. Sebastian Warowny
5-6. Mateusz Dytyniak
5-6. Krzysztof Kado
7-8. Adam Pałka
7-8. Jakub Pytkowski

Dziewczęta - Gimn. + szk. śr. do 21 lat

1. Joanna Gorczyńska

Chłopcy - Gimn. + szk. śr. do 21 lat

1. Damian Wasiak
2. Damian Brylak
3. Paweł Brylak
4. Marcin Kuczkowski
5-6. Kamil Zalewski
5-6. Jakub Majewski
7-8. Adam Sobczyński
7-8. Jakub Gajos
9-11. Mateusz Jasicki
9-11. Mateusz Suszczyński
9-11. Piotr Trzopek

Seniorzy pow. 40 lat

1. Jacek Madej
2. Wojciech Stańczuk
3. Tomasz Chrabski
4. Jacek Adamiak
5-6. Marek Słodkowski
5-6. Stanisław Sadowski
7-8. Włodzimierz Brylak
7-8. Andrzej Kadłubowski
9-12. Antoni Wieczorek
9-12. Robert Kopka
9-12. Janusz Górzyński
9-12. Krzysztof Grela
13-14. Robert Pytkowski
13-14. Paweł Ciepłota

OPEN kobiety

1. Urszula Pawłowska
2. Teresa Sobieszuk
3. Anna Nowalska

OPEN mężczyźni

1. Damian Wasiak
2. Paweł Brylak
3. Jacek Madej
4. Tomasz Chrabski
5-6. Damian Brylak
5-6. Jacek Adamiak
7-8. Włodzimierz Brylak
7-8. Jarosław Dąbrowski
9-12. Stanisław Sadowski
9-12. Marcin Kuczkowski
9-12. Robert Faber
9-12. Andrzej Kadłubowski
13-16. Adam Sobczyński
13-16. Anna Nowalska
13-16. Krzysztof Grela
13-16. Mateusz Rutkowski
17-22. Marcin Zręda
17-22. Remigiusz Kowalewski
17-22. Łukasz Prusinowski
17-22. Krzysztof Komicz
17-22. Jakub Majewski
17-22. Norbert Lemanowicz

W turnieju wzięło udział 72 zawodników i zawodniczek.

Klasyfikacja po 3 turniejach:

Dziewczęta 1-3

1. ZUZANNA SKIRZYNSKA - 28+28+30=86
2. DAGMARA CZESTKOWSKA - 26+20+28=74
2. MATYLDA JABŁONOWSKA - 24+24+26=74
4. KAROLINA DOMAŃSKA - 30+30=60
5. MAJA KOCHAŃSKA - 20+20=40+24=64
6. PATRYCJA SZAFIROWSKA - 26

Chłopcy 1-3

1. JAKUB ZACHMACZ - 30+20+24=74
2. JAN ADAMIAK - 30+30=60
3. JAKUB DUDEK - 28+20=58
4. MATEUSZ ZALEWSKI - 20+26=56
5. PIOTR KRÓL - 24+20=44
6. MAREK PIĘTKA - 18+18=36
7. SZYMON MISIARZ - 28
8. RAFAŁ KLIK - 28
9. KAMIL PARYSEK - 26

Dziewczęta 4-6

1. PAULINA ŚLEDZIEWSKA - 26+30+28=84
2. ANGELIKA MIETELSKA - 30+28=58
3. PAULINA SUSKA - 24+26=50
4. ALEKSANDRA TATANIS - 30
5. PATRYCJA GARDIAS - 28
6. ANNA JELONEK - 24

Chłopcy 4-6

1. MARCEL MISIURA - 26+20+26=72
2. SEBASTIAN WAROWNY - 24+24+24=72
3. JAKUB DYTYNIAK - 30+30=60
4. JAKUB GAWLIK - 28+28=56
5. KAMIL KUCHARSKI - 26+28=54
6. GABRIEL SKIBA - 20+30=50
7. MATEUSZ DYTYNIAK - 20
7. KRZYSZTOF KADO - 20
7. FILIP KAWAŁKO - 20
7. BARTOSZ RUBIN - 20
11. ADAM PAŁKA - 18
11. ROBERT PYTKOWSKI - 18
11. JAKUB TRUSIAK - 18
11. RADOSŁAW GRONCZEWSKI - 18
11. JAKUB PYTKOWSKI - 18
16. CYPRIAN WILUSZ - 15
16. MATEUSZ WDOWIAK - 15

Dziewczęta Gimn. + szkoły średnie do 21 lat

1. JOANNA GORCZYŃSKA - 28+30+30=88
2. MAGDALENA KLIK - 30
3. MARTA KORZENIECKA - 26

Chłopcy Gimn. + szkoły średnie do 21 lat

1. DAMIAN WASIAK - 30+30+30=90
2. MARCIN KUCZKOWSKI - 28+28+24=80
3. PAWEŁ BRYLAK - 18+26+26=70
4. KAMIL ZALEWSKI - 24+24+20=68
5. JAKUB MAJEWSKI - 26+20+20=66
6. ADAM SOBCZYŃSKI - 20+20+18=58
7. DAMIAN BRYLAK - 20+28=48
8. JAKUB GAJOS - 15+18=33
8. MATEUSZ JASICKI - 18+15=33
8. PIOTR TRZOPEK - 18+15=33
11. TOMASZ JAKUBIAK - 18
11. BARTOSZ BRZEZIŃSKI - 18
13. MATEUSZ SUSZCZYŃSKI - 15
13. TOMASZ WRONIAK - 15
13. DANIEL LASKOWSKI - 15
13. JAN LITWIŃSKI - 15

SENIORZY + 40

1. WOJCIECH STAŃCZUK - 30+26+28=84
1. TOMASZ CHRABSKI - 28+30+26=84
3. WŁODZIMIERZ BRYLAK - 26+24+18=68
4. JACEK MADEJ - 28+30+58
5. ANDRZEJ KADŁUBOWSKI - 18+20+18=56
6. MAREK SŁODKOWSKI - 15+18+20=53
6. STANISŁAW SADOWSKI - 18+15+20=53
8. JACEK ADAMIAK - 15+24=39
9. KRZYSZTOF GRELA - 20+15=35
10. ANTONI WIECZOREK - 18+15=33
11. ROBERT KOPKA - 12+15=27
11. PAWEŁ CIEPŁOTA - 15+12=27
11. MICHAŁ POLESZCZUK - 15+12=27
14. DARIUSZ KACZMARCZYK - 24
15. MARIUSZ SOLIWODA - 20
15. ANDRZEJ JĘDRÓŹWIAK - 20
17. JANUSZ GÓRZYŃSKI - 15
17. TERESA SOBIESZUK - 15
17. DARIUSZ BRZEZIŃSKI - 15
17. ZBIGNIEW LICHOCKI - 15
21. ROBERT PYTKOWSKI - 12
22. ROBERT KOSTECKI - 12
22. TOMASZ DĄBROWSKI - 12

KOBIETY OPEN

1. URSZULA PAWŁOWSKA - 30+28+30=88
2. ANNA NOWALSKA - 28+26+26=80
3. TERESA SOBIESZUK - 30+28=58

OPEN

1. DAMIAN WASIAK - 30+18+30=78
2. TOMASZ CHRABSKI - 26+18+24=68
3. MARCIN KUCZKOWSKI - 28+24+15=67
4. PAWEŁ BRYLAK - 20+15+28=63
5. WŁODZIMIERZ BRYLAK - 24+20+18=62
6. JACEK MADEJ - 30+26=56
7. JAROSŁAW DĄBROWSKI - 15+15+18=48
7. JAKUB MAJEWSKI - 18+20+10=48
9. DAMIAN BRYLAK - 12+12+20=44
10. ANDRZEJ KADŁUBOWSKI - 15+12+15=42
11. STANISŁAW SADOWSKI - 12+12+15=39
12. MAREK SŁODKOWSKI - 18+15=33
13. KRZYSZTOF GRELA - 20+12=32
13. REMIGIUSZ KOWALEWSKI - 10+12+10=32
15. ANNA NOWALSKA - 12+5+12=29
16. WOJCIECH STAŃCZUK - 28
17. ADAM SOBCZYŃSKI - 15+12=27
18. ARKADIUSZ KRAWCZYK - 26
19. MATEUSZ RUTKOWSKI - 10+12=22
20. JACEK ADAMIAK - 20
20. MARCIN ZRĘDA - 10+10=20
20. NORBERT LEMANOWICZ - 10+10=20
20. DAWID TRZCIŃSKI - 10+10=20
24. ROBERT FABER - 15
24. KRZYSZTOF KOMICZ - 5+10=15
24. MARIUSZ SOLIWODA - 15
24. ANDRZEJ JĘDRÓŹWIAK - 15
28. ZBIGNIEW LICHOCKI - 12
22. BOGDAN MICHAŁOWSKI - 10
29. ŁUKASZ PRUSINOWSKI - 10
29. MATEUSZ JASICKI - 10
29. JAKUB DYTYNIAK - 10
29. DARIUSZ BRZEZIŃSKI - 10
29. KAMIL ZALEWSKI - 10
29. TOMASZ SZAFRAŃSKI - 10
29. DARIUSZ KACZMARCZYK - 10
36. MICHAŁ POLESZCZUK - 5
36. PIOTR TRZOPEK -5
36. BARTOSZ BRZEZIŃSKI - 5
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Re: Tenis stołowy

Postprzez MISIO » 5 gru 2012, o 08:09

Obrazek
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
Avatar użytkownika
MISIO
 
Posty: 3271
Dołączył(a): 24 cze 2006, o 14:00
Lokalizacja: Chotomów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron