Skatepark w Chotomowie

Skatepark w Chotomowie

Postprzez KK » 15 lut 2011, o 20:19

Czy wiecie może jakie są (jeśli są) plany budowy skateparku w Chotomowie? Niedługo skończy się zima i ulice znów zapełnią się dzieciakami, które z braku lepszego miejsca będą jeździć między samochodami.

Pozdrawiam,

KK

[ Dodano: Sob 14 Maj, 2011 23:23 ]
Rowerzyści (BMX-owcy) z Chotomowa, wystąpili dziś na II Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez Radę Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Chotomowie.

Niżej kilka zdjęć pokazujących ich umiejętności. Chłopcy mają nadzieję, że w najbliższym czasie także w Chotomowie powstanie miejsce, gdzie będą mogli bezpiecznie jeździć. Na razie pozostają ulice i parking przed kościołem...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
KK

Postprzez MISIO » 21 lip 2011, o 08:11

Skate Park powinien być sprawą priorytetową w naszej gminie jeśli chodzi o uprawianie sportu. Coraz więcej młodych ludzi uprawia sporty rowerowe. Ja zaś mogę podziwiać naszą młodzież na ulicach Chotomowa. Dla nich powinno znaleźć się miejsce na uprawianie takich dyscyplin sportowych.
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez szumski » 21 lip 2011, o 09:50

Skate Park powinien być sprawą priorytetową w naszej gminie jeśli chodzi o uprawianie sportu.

A fundusz sołecki poszedł na grochówkę!!! i gazy pogrochówkowe.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Re: Skatepark w Chotomowie

Postprzez KK » 14 paź 2014, o 10:49

Skatepark dla Chotomowa na Facebooku - https://pl-pl.facebook.com/skateparkdlachotomowa
W internecie zainteresowanie tą inicjatywą bardzo duże :)
KK

Postprzez Kokos » 27 paź 2014, o 13:47

Ale coś serio rusza się w tym temacie, poza poparciem na FB?
[...]
Kokos

Postprzez KK » 28 paź 2014, o 14:16

2 października 2014 w "Pytaniach do Wójta" na stronie gminy, zadałem pytanie jak niżej. Minął już prawie miesiąc a odpowiedzi brak :(

"Szanowna Pani Wójt,

pytania o SKATEPARK w CHOTOMOWIE, były już zadawane w "Pytaniach do Wójta" kilkakrotnie. Padały różne odpowiedzi ale efekt końcowy jest taki, że skateparku jak nie było tak nie ma nadal.

Czy nie przeszkadza pani, że kolejna już pani kadencja jako Wójta gminy, upływa bez zrealizowania tego ważnego projektu? Dzieciaki nadal nie mają gdzie bezpiecznie jeździć na swoich BMXach!

Proszę o konkretną informację kiedy powstanie Skatepark w Chotomowie? Proszę bez przerzucania odpowiedzialności na Sołtysa czy na inne osoby/organizacje. To pani jest Wójtem, to pani odpowiada za całość działań samorządowych w gminie i to od pani mieszkańcy oczekują zajęcia się tym tematem.

Pozdrawiam

...
"
KK

Postprzez KK » 4 lis 2014, o 15:08

Odpowiedź z Urzędu Gminy

Obrazek

Na wszelki wypadek wstawiam też tekst odpowiedzi:
Szanowny Panie, by wybudować skatepark, gmina potrzebuje odpowiedniej działki. Lokalizacje proponowane przeze mnie w poprzednich latach nie spotkały się z akceptacją mieszkańców sąsiadujących z terenami pod planowaną inwestycję. Bardzo chciałabym, by w Chotomowie powstało kolejne ogólnodostępne miejsce, w którym mieszkańcy będą mogli aktywnie i kreatywnie spędzać czas. Jeśli ma Pan propozycję lokalizacji skateparku, bądź wie o działkach, na których gmina mogłaby wybudować miejsce do jazdy na rolkach, deskorolce oraz rowerach proszę o spotkanie albo o kontakt z Wydziałem Inwestycji i Rozwoju. Gdy wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce -- wybuduję skatepark. Olga Muniak, Wójt
KK

Powrót do Sport