Strona 1 z 1

Wiatrówki

PostNapisane: 19 gru 2011, o 23:32
przez on
Zakładam nowy temat żebyście pomogli mi a może i innym zapaleńcom strzelania rekreacyjnego z wiatrówki znaleźć spokojne i co najważniejsze bezpieczne miejsce na uprawianie tego sportu. Do tej pory znalazłem wiele miejsc w okolicach Warszawy http://bron.iweb.pl/printview.php?t=307 ... c3938aab40 ale nie u nas :(

PostNapisane: 20 gru 2011, o 10:11
przez Cielak
a to do strzelania z wiatrówki trzeba na strzelnicę aż chodzić?
U nas niestety takowego nie ma, ale z tej broni możesz walić nawet na swoim podwórku. Zorganizowanie takiej zabawy w sposób bezpieczny wcale nie jest trudne.

PostNapisane: 20 gru 2011, o 10:40
przez on
Jeśli chcesz z dalszej odległości strzelać to Ci podwórka nie starczy ? :-)

Powiem Ci że do tej pory nie przypuszczałem jakie fajne osłonięte miejsca w okolicach Warszawy ludzie sobie organizują :-) osłonięte wałami co by za daleko nie poleciało.
i wręcz się co tydzień spotykają właśnie w takich miejscach. :)

Link powyżej

PostNapisane: 20 gru 2011, o 12:55
przez Cielak
ja używam tylko krótkiej na CO2
Więc dalej to tym nie postrzelasz :)

Też by pewno w okolicy znalazł kilka miejsc.

Re: Wiatrówki

PostNapisane: 20 gru 2011, o 20:23
przez dezorganizator
on napisał(a):Zakładam nowy temat żebyście pomogli mi a może i innym zapaleńcom strzelania rekreacyjnego z wiatrówki znaleźć spokojne i co najważniejsze bezpieczne miejsce na uprawianie tego sportu. Do tej pory znalazłem wiele miejsc w okolicach Warszawy http://bron.iweb.pl/printview.php?t=307 ... c3938aab40 ale nie u nas :(


jest świetne miejsce. jedziesz za starą olszewnicę, mijasz skrzyżowanie z drogą na n. dwór, mijasz las i tuż za lasem skręcasz w lewo w polną drogę. po jakiś 300 m dojeżdżasz do piaszczystego pagórasa, który doskonale spełnia rolę kulochwytu. strzelania na podwórku raczej nie polecam, bo taka wiatrówka potrafi mieć niemałą moc i jak komuś zrobisz kuku, to będzie wyłącznie twoja wina.

PostNapisane: 20 gru 2011, o 23:42
przez on
Dlatego szukam bezpiecznych miejsc :D
Zna ktoś jeszcze jakieś ?

Dziękuje Ci "Dezorganizator" za podpowiedź :D