POLSKA - CZECHY

POLSKA - CZECHY

Postprzez kaola » 16 cze 2012, o 15:35

POLSKA - CZECHY :00:
już dziś tj. 16 czerwca 2012 r

GRAJĄ na STADIONIE we WROCŁAWIU

TU więcej poczytaj http://www.tylkopilka.pl/?page=6

tu obejrzyj stadion http://www.2012.wroc.pl/news/archiwum/strona/17.html

zapraszam
kaola

Postprzez GOUST » 17 cze 2012, o 04:18

Wygraliśmy tak z ciekawości spytam;)
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez fce_tc » 17 cze 2012, o 06:04

Nic się nie stało ;) Polacy, nic się nie stało!!
Grali pięknie jak nigdy, a uje...li jak zawsze :sad:
Where there's muck there's money... that's why someone has to do the job...
fce_tc

Postprzez Cielak » 17 cze 2012, o 08:20

Nie zgadzam się z malkontentami w TV. Nie można chłopakom odmówić woli walki. Zawiodła moim zdaniem taktyka i ustawienie. Trener dał ciała.

Poza tym, k woli wyjaśnienia:
Nie grali - tylko GRALIŚMY
Nie przegrali - tylko PRZEGRALIŚMY
Nie ONI - tylko MY

Jak by wygrali to wszyscy by pisali WYGRALIŚMY, prawda?
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez MISIO » 17 cze 2012, o 08:24

Wolę walki to trzeba przyznać, że mieli. Ale już sił na 90 minut nie za bardzo. Druga połowa meczu była fatalna, a zmiany nie trafione. No cóż pozostaje kibicować innym i cieszyć się, że mieliśmy w naszym kraju tak wspaniałe święto futbolu.

Kolejne emocje już od września, gdy zaczniemy walkę o Mundial w Brazylii ;)
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez szumski » 17 cze 2012, o 09:40

Moje trzy grosze
- zemściły się niewykorzystane sytuacje z pierwszych 10 min.
- w Polsce nie ma ligi, bo roczny budżet PZPN więcej przeznacza na prezesa niż na juniorów CAŁEGO KRAJU
- Lewandowski z Tytoniem nie wygrają meczu
- tatuowani celebryci od "lokowania produktu" meczów też nie wygrywają - plecak z kamieniami i pięć razy na Śnieżkę, po zaliczeniu przed kamery i do kadry
- na plażach piętnastolatki mają większe bębenki niż 52dwu letni kaziutek
- brak zasadniczej służby wojskowej: zaprawa, marsze, biegi i ogólna kondycja. Tego siłownia i sterydy nie dają. O poczuciu zbiorowej odpowiedzialności nie wspomnę.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez GOUST » 17 cze 2012, o 14:39

Cielak napisał(a): Nie można chłopakom odmówić woli walki.

Chyba obejrzałem nie ten mecz co wy, tak by nadrobić przejrzałem grę i sytuacje pod bramką przeciwnika... dwóch naszych i siedmiu, ośmiu Czechów to nie miało prawa się udać.
No nie wiem, może się przywiązywali do tej połowy by po zmianie nie musieli znów biegać na stronę przeciwników. Może czekali na grilla może Trener przywiązał ich do bramki, mało który nasz przebiegał na połowę przeciwnika. Lewandowski grał i na obronie i na ataku bo żaden obrońca nie poczuwał się do odbierania piłki [Sytuacja gdy czech oddaje strzał, piłka toczy się miedzy trzech naszych obrońców jakieś 0,5 metra od każdego była piłka...czech co strzelał przebiega kolo nich i oddaje strzał drugi] Syndrom Krzynówka;)

szumski napisał(a): brak zasadniczej służby wojskowej: zaprawa,

A co ma do tego wojsko kapralu sierżancie? Krzynówek swojego czasu był a za jego czasów wojsko zasadnicze byłoi biegał tak samo nawet gorzej bo mimo że piłka lądowała dwa metry od niego to nie mógł podbiec a się odwracał i z pretensjami do podającego :razz: .
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez Cielak » 17 cze 2012, o 16:32

Stary, grałeś kiedyś w piłkę???
Czy tylko oglądałeś?

Taktyka, Taktyka i jeszcze raz taktyka.

Jak mieli dobrze grać, skoro trener przygotowywał ich przez 2 lata do gry ofensywnej a na samym już turnieju wszystkie mecze zagrał ustawieniem defensywnym??????

Po jaką cholerę było takie zagęszczenie w środku pola na NASZEJ POŁOWIE???

Po kiego grzyba na mecz, który ma być grany "na wygraną" wstawia się 3 defensywnych pomocników??

Smuda chyba zawody pomylił...

Jeżeli nie widziałeś Błaszczykowskiego latającego po całym boisku za odbiorem piłki, to kup sobie telewizor z HD, może w końcu będziesz mógł dobrze dojrzeć co się na meczu dzieje.

Jak do kitu ustawisz zawodników, to żeby się posr...li na boisku to i tak meczu nie wygrają.
Smuda miał do dyspozycji zaje...ych zawodników. Spaprał to najlepiej jak mógł.

Co do szkolenia "narybku" - Szumski ma 100% racji. Piłka młodzieżowa w naszym kraju tak na prawdę nie istnieje. Kupa klubików, które żyją własnym życiem a PZPN ma je w d...ie.

Na zachodzie, każdy klub ma już od 20 lat obowiązek utrzymywania drużyn młodzieżowych i mini. U nas kluby same z siebie szkółki zakładają a związek nie ma zamiaru im w tym pomagać.
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Chotomowianin » 17 cze 2012, o 17:55

Cielak napisał(a):Co do szkolenia "narybku" - Szumski ma 100% racji

tak szkolić i to jak najwiecej tylko pytanie gdzie ?
Nietety sport traktowany jest jeszcze instrumentalnie szczególnie przy promocji polityków w kampaniach przeróżnych.

Nie inaczej jest u nas. Zafasowane tematy na stronie gminy WÓJT WSPIERA SPORTOWCÓW, bez konkretnych działań sa tylko wydmuszką pijarową.
Fakt nastepny w czasie jesiennych wyborów 2010 roku dla zdobycia uznania wyborców zadeklarowano powstanie Orlika w Chotomowie w ciągu kilku miesiecy, ba co więcej wizje rozwinięto o Białego Orlika. Dla uwiarygodnienia deklaracji użyto obecność osoby tzw zaufania publicznego.

Po wyborach o Orliku słuch zaginąła , Kolejny absurd to budowa boiska trawiastego gdzie dba sie o to coby wykonawcy włos z głowy nie spadł a idea wykonania czegoś dobrze zeszła na plan któryś tam

Na sukces sportowy skada się długa systematyczna praca taka jaką to zrobiono w Legionowie o czym nie wszyscy włodarze pamietają.

dlatego bardzo podziwiam wyniki naszych działaczy zapaleńców którzy na tak kiepskiej "bazie sportowej" osiągneli bardzo dużo.

Ze sportowym pozdrowieniem :)
Chotomowianin

Postprzez fce_tc » 18 cze 2012, o 06:40

Cielak napisał(a):Nie zgadzam się z malkontentami w TV. Nie można chłopakom odmówić woli walki. Zawiodła moim zdaniem taktyka i ustawienie. Trener dał ciała.

Poza tym, k woli wyjaśnienia:
Nie grali - tylko GRALIŚMY
Nie przegrali - tylko PRZEGRALIŚMY
Nie ONI - tylko MY

Jak by wygrali to wszyscy by pisali WYGRALIŚMY, prawda?

Tym razem ja się nie zgodzę :)
Nie ważne co zawiodło - ja tam nie grałem i dlatego przegrali, a nie przegraliśmy...
Jaki miałem wpływ choćby na ustawienie, czy taktykę, czy innego Smudę w Lecie...
Gierki polityczne doprowadziły zapewne w głównej mierze do takiego a nie innego stanu i dlatego nasi przegrali!!
Gdyby wygrali, to bym powiedział, że nasi wygrali, a nie ja wygrałem, czy wygraliśmy...
To chyba językowo logiczne jest??
fce_tc

Następna strona

Powrót do Sport