Oddam pilnie Kotka!!!

Oddam pilnie Kotka!!!

Postprzez Mała06 » 29 maja 2009, o 10:12

Witam, mam do oddania kotka a w zasadzie kotkę ( 100 % nie dam ale tak mi się wydaje :) ). Znalazłam ją w środę, błakała się w okolicach ul. Leśnej. Domyślam się, że jakiś cham ją po prostu wyrzucił. Jeśli ktoś chciałby ją przygarnać bardzo proszę o kontakt:

malenstwo06@wp.pl

Ja już mam kota i psa i nie mogę jej zatrzymać... :( Kicia jest maleńka, dosłownie mieści się na dłoni. Ma ok 2-3 może 4 tygodni. Bura, w białych skarpetkach i czarną plamką na tylniej łapce. Może znajdzie się ktoś, kto da jej nowy domek...
Mała06

Postprzez maamoniowa » 29 maja 2009, o 14:35

To jest bardzo ciekawe, bo tego samego dnia co u Ciebie, u mojej sąsiadki w altanie śmietnikowej pojawiła się też taka koteczka. Wet określił jej wiek na 3 tyg.
Ewidentnie podrzucona - ul Żeligowskiego.
Okropne!!! Najpewniej gość jeździł po Chotomowie i rozrzucał kociaki.
Oburzające!!!
maamoniowa

Postprzez robertr » 29 maja 2009, o 15:46

Domyślam się że ten gość lub cham jest płci żenskiej - moje dzieci sa bardzo wrazliwe na wszelkie formy seksizmu proszę jasno formułować myśli.
robertr

Postprzez szumski » 30 maja 2009, o 08:40

Łune są bezpciowe i bezimienne - wieku nieokreślonego, myliły komunizm z ku....stwem, teraz mylą kapitalizm z ku....stwem, ostatnio zaczęły jeszcze podrzucać kociaki :razz:
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Powrót do Drobne ogłoszenia