panagrzbkowy czarny koń bez obroku

Czyli to co dotyczy nas Wszystkich

Re: panagrzbkowy czarny koń bez obroku

Postprzez szumski » 1 lis 2013, o 06:15

Loco napisał(a):No tak, wieczór przed długim weekendem. Flaszka, klawiatura i jechane...

I tak szczęściarz ze mnie, że Murzyna nie mam pod ręką.......... ale kto wie? i to może się zmienić.
A co lepsze: wypić flaszkę przed długim weekendem, czy okradać podatnika przez całą kadencję??? i dalej rżnąć głupa?
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Loco » 1 lis 2013, o 12:29

Jak udowadniasz, można jedno i drugie.
Tak na marginesie, z tego co widzę, kwestię bycia denuncjantem (pkt 2.) już potwierdziłeś i mamy to już odfajkowane. Teraz pora na punkty 10-26.
Loco

Postprzez Jendrula » 3 lis 2013, o 18:10

Panowie! Jest sekcja Tae-kwon-do,potrenujcie trochę , pojedynek będzie bardziej widowiskowy :12: Zajęcia we wtorki i piątki w Chotomowskiej Szkole!
Musze was zmartwić. Wg Przedwojennego kodeksu honorowego wykluczony jest wyzwanie na pojedynek i oczekiwanie satysfakcji od osób będących w przeszłości uczestnikami "armii okupacyjnych i zaborczych" wię nici z pojedynku na szable (sierpy i młoty? :12: )
z proletariackim pozdrowieniem!
Wasz koszmary sen Jednrula :10:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez Loco » 3 lis 2013, o 20:56

W kodeksie Boziewicza, na który powoływał się nasz politowania godny pojedynkowicz, nie ma nic na temat armii okupacyjnych, zaborczych ani żadnych innych (mowa jedynie o dezerterach z armii). Więc to tylko pobożne życzenia pana urzędasa. Natomiast pozostałe, wcześniej przytoczone punkty są jak najbardziej aktualne.
Tak na marginesie, "Wasz koszmary sen" to po jakiemu?
Loco

Postprzez Jendrula » 4 lis 2013, o 07:58

To celowa prowokacja by pokazać jak żałosny spór o nie wiadomo co się toczy i jak NIEPOTRZEBNIE padają epitety.... Kończcie Waszmosciowie i wstydu oszczędźcie sobie i nam wszystkim :(
Jendrula

Postprzez Loco » 4 lis 2013, o 15:43

Jendrula napisał(a):nie możesz wydać rozkazu bym "się zamknął"

Wydałem taki rozkaz? W którym miejscu? Stwierdziłem jedynie, ze nie ma obowiązku czytania wątków, które uważamy za bezsensowne. "Pisanie" nie równa się "czytanie". Jeżeli już, to ty masz cenzorskie zapędy:
Jendrula napisał(a):Kończcie Waszmosciowie

Z powyższego wnoszę, że czytanie ze zrozumieniem to jednak nie jest powszechna umiejętność. Logika wypowiedzi tudzież.

Jendrula napisał(a):Mógłbyś za to w kilku słowach napisać o co tak naprawdę chodzi, chętnie przeczytam.

Niestety, nie zaspokoję twoich chęci. Po pierwsze, mało mnie one obchodzą. Po drugie, gdyby nawet, to nie mam najmniejszego pojęcia o co oszołomowi chodzi. Jego pytaj. Gdybyś czytał z minimalnym zrozumieniem, zorientowałbyś się, że nie jestem stroną w żadnym pojedynku (trzeba być dzieckiem, by poważnie to traktować). Odniosłem się jedynie do bredni o kodeksie honorowym, na który nieopatrznie się powołał, gdyż to indywiduum i honor to absolutne przeciwieństwa. Upewniło mnie w tym ponad 1100 jego postów oraz postawa w realu. Tyle w tej kwestii.
Notabene, przydałaby się chociaż szczypta finezji. Teksty o opadaniu cycków i o ziemniakach w piwnicy są tak słabe, prostackie i oklepane, że dwunastolatek wstydziłby się nimi posługiwać, w obawie przed kompromitacją w gronie rówieśników.
Żegnam
PS. Z wojskiem (błędny trop) nie mam i nie miałem nigdy do czynienia, więc to chwyt stylistyczny równie słaby, jak ten z cyckami i ziemniakami.
Loco

Postprzez Jendrula » 4 lis 2013, o 19:38

Jednak zachowujesz się w odpowiedzi na moje posty jak typowy żołdak wydający rozkazy. Nie chcesz napisać o co chodzi- twoja sprawa. O zrozumienie moje nie martw się, potrafię czytać i rozumieć teksty nie tylko w języku polskim ale też w językach naszych sąsiadów oraz w jednym egzotycznym dla Polaków, niestety nie dostąpię nigdy do zaszczytu zrozumienia bełkotu, niestety wymiękam i nawet nie martwię się z tego powodu. Widać lubisz toczyć jałowe spory, ja nie. Mogę tez odpowiadać za siebie, nie mam wpływu na twoich adwersarzy. Możesz nie odpowiadać na moje pytania, jeśli nie chcesz.
Rzeczywiście była to wielce kompetentna rozmowa... z każdym tak rozmawiasz? no to gratulacje.
Pozdrawiam i gratuluję dobrego samopoczucia i samozadowolenia. :10:
Jendrula

Postprzez Loco » 4 lis 2013, o 20:54

Jendrula napisał(a):O zrozumienie moje nie martw się, potrafię czytać i rozumieć teksty nie tylko w języku polskim ale też w językach naszych sąsiadów oraz w jednym egzotycznym dla Polaków,

Sorry, panie lingwisto-samochwało, ale naprawdę nic na to (tj. czytanie ze zrozumieniem) nie wskazuje.

Jendrula napisał(a):Widać lubisz toczyć jałowe spory, ja nie.

Czyżby??? To jak wyjaśnisz to: http://forum.chotomow.pl/viewtopic.php?f=30&t=3501&hilit=wiadukt ?????????????
Loco

Postprzez Jendrula » 5 lis 2013, o 09:20

Masz rację, spo o wiadukt był o tyle jałowy iż uczestnicy sporu nie mieli ZADNEJ mocy sprawczej by zmienić sytuację ale był o tyle ciekawy iż pokazał kto ma typowobiurokratyczne podejście do sprawy (przepis jest najważniejszy ) a kto interes nadrzędny (jak otworzyć nieoddany do użytkowania obiekt ale prawnie go udostępnić kierowcom jak zrobiono m in. na Hynka gdzie kierowcy jeździli de facto po "terenie budowy").
Ja sam wyciągnąłem ciekawe wnioski na przyszłość (np przy głosowaniu na Radnych) kto ma na celu tylko trzymanie się głupiej interpretacji pzepisów a kto ma na myśli interes mieszkańców, zobaczyłem też jakie kto ma horyzonty myślowe (szerokie oczywiście!) i jakie ma podejście do spraw trudnych (jak jest dobrze to wszyscy są "cacy").
Ciekawe doświadczenie , ale możesz twierdzić iż spór jałowy. A o co biega ze szkołą i jej budową?
Jendrula

Postprzez Cielak » 6 lis 2013, o 08:43

Loco
możesz podać swoje prawdziwe imię i nazwisko?
Chciałbym wiedzieć kogo mam unikać na ulicy, w sklepie czy w gościnie u znajomych, bo z taką zdolnością i chęcią do obrażania wszystkich dookoła nie mam zamiaru się spotykać.
Obrażasz ludzi.
A jeśli nie podasz prawdziwej tożsamości to dodatkowo udowodnisz, że ci za to wstyd - i nie dziwię Ci się.

Panie Administratorze - czy Pan tego nie czyta?? Nie dopatrzył się Pan żadnego złamania regulaminu??

Loco
Ja dyskutuję z Jendrulą od długiego czasu i zazwyczaj nasze poglądy są rozbieżne. Jednak nie obrażamy się nawzajem, bo tak czynią wyłącznie Ci, którzy nie mają argumentów i wystarczającej inteligencji do prowadzenia "ożywionej" dyskusji z umiarem.Rzucasz wyzwiskami (szmaciarz, indywiduum - w kontekście obraźliwym) i oczekujesz, że wszyscy dobrze wychowani ludzie jacy tu piszą powiedzą: "brawo!"?

I jeszcze wypowiadasz się na temat kodeksów honorowych?
To my cię żegnamy :) Wróć jak wyładujesz swoje frustracje na kimś innym...
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gminna Polityka