panagrzbkowy czarny koń bez obroku

Czyli to co dotyczy nas Wszystkich

Re: panagrzbkowy czarny koń bez obroku

Postprzez Loco » 6 lis 2013, o 15:03

Ubawiłeś mnie Cielaczku-skarżypyto. Twoje święte oburzenie jest równie groteskowe co żałosne. Traktuję je (to twoje oburzenie) jedynie jako znaczenie miejsca, które ty i jeszcze dwie-trzy osoby uważacie za swoje, na wyłączność. Podobnie robią ze swoim terenem psy i koty. Jakoś nie pałałeś gniewem, gdy indywiduum (tak, tak!) wykorzystywało to forum do mieszania z błotem innych oraz, co mu niejednokrotnie udowodnili inni, wielokrotnie łgało tutaj na potęgę. No, ale to był wtedy twój partyjny koleżka. Jemu było wolno. Tak, przy okazji, zanim zaczniesz przywoływać do porządku innych, przejrzyj swoje stare posty, Panie Kulturalny.
Loco

Postprzez szer-szeń » 6 lis 2013, o 15:10

Loco siejesz tu święte oburzenie :) Jak można tak dokładać największym mądralom we wsi :)

Własciwie to o czym jest ten watek bo juz sie pogubiłem.Panie Szumski jak pan cos zaczyna pisać to jakos może tak żeby nie tylko wtajemniczeni wiedzieli o czym. Postronni też by chcieli wiedziec o co tak drzecie koty.
szer-szeń

Postprzez Loco » 6 lis 2013, o 15:48

szer-szeń napisał(a):Jak można tak dokładać największym mądralom we wsi :)

No, to chyba jest właśnie sedno sprawy i "świętego oburzenia".

szer-szeń napisał(a):Postronni też by chcieli wiedziec o co tak drzecie koty.

Powtórzę jeszcze raz: nie mam pojęcia o co chodziło w pierwszym poście (dla mnie to pijacki bełkot). Odniosłem się, tylko i wyłącznie, do majaczeń o kodeksie honorowym, w kontekście osoby, która się na ten kodeks powołała. Proszę mi więcej nie zadawać pytań "o co chodzi".
Koniec. Kropka.
PS. Uprzedzając wszelkie domysły: radnym nie jestem, w wojsku nie byłem, członków rady gminy znam z kart wyborczych. To tyle.
Loco

Postprzez Cielak » 6 lis 2013, o 21:52

Widzisz Loco (a może Krzysztofie J.??) nie mówisz prawdy bo radnych znasz nie tylko z kart wyborczych a część z nich to byli również twoi koledzy.
Nie myśl sobie, że tak trudno jest ustalić kim jesteś :)

Przyznam, że jak już mi się udało ustalić ktoś ty, to mocno się zdziwiłem, bo nie podejrzewałem Cię o to że będziesz się tak zachowywał...
Nie jestem skarżypytą tylko zgłosiłem Adminowi twoje obraźliwe posty i nie widzę w tym niczego nagannego. Skoro uważasz, że zgłaszanie takich postów jest czymś nagannym to ci współczuję.
Nie jestem też świętym choć z tego co pamiętam ty do tego miana pretendujesz.

Nie będę z Tobą dłużej dyskutował bo nie chce mi się zniżać do takiego poziomu.

Pozdrawiam.
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Loco » 7 lis 2013, o 15:11

No i zdemaskowałeś mnie. Jak żeś tego, nasz Sherlocku, dokonał?! Nie mogę tylko pojąć, jak tak światły i przenikliwy umysł mógł tak przerżnąć w wyborach. Mielibyśmy teraz w gminie raj!
Cielak napisał(a):Nie będę z Tobą dłużej dyskutował

Będziesz, będziesz. Nie wytrzymasz
Loco

Postprzez skierd » 9 gru 2013, o 11:11

Pojedynki, honor, pojazd po bliskich, wyzwiska...no no brawo!

To teraz sobie poczytajcie drogie dzieci link poniżej bo pewnie wam się ta wiedza przyda:

http://zapytaj.onet.pl/Category/001,005 ... robic.html

A innych proszę o merytoryczną dyskusję bo już mam dosyć (i pewnie nie tylko ja) czytania na forum wpisów kilku stałych napinaczy.

Podpisuję się pod tym, tez mam dość kilku stałych moralistów...
skierd

Postprzez skierd » 9 gru 2013, o 11:24

.....Ubawiłeś mnie Cielaczku-skarżypyto. Twoje święte oburzenie jest równie groteskowe co żałosne. Traktuję je (to twoje oburzenie) jedynie jako znaczenie miejsca, które ty i jeszcze dwie-trzy osoby uważacie za swoje, na wyłączność. Podobnie robią ze swoim terenem psy i koty.................. POPIERAM, nie wiem o co dokładnie chodzi w sporze ale powyższe zdania potwierdza moją opinię o tych osobach - to ma być demokracja ?, forum ?, gdzie każdy może napisać co chce - w granicach rozsądku ?, zaraz ONI przyłączą się do dyskusji, która ich nie dotyczy....ONI nie mają chyba innego zajęcia, współczuję.
skierd

Poprzednia strona

Powrót do Gminna Polityka