Mundurki szkolne - jedna wielka granda!!!!!!

Postprzez szumski » 27 wrz 2007, o 20:36

Temat rzeka. Czy nikt nie pomyślał, że lepiej byłoby dzieciom za tą kaskę zafundować skrytki, żeby część klamotów zostawiały w szkole a nie dźwigały ekwipunek po 16 kg jak na wojnę do Afganu? 99% dzieciaków trzeba leczyć na skoliozę. Gorzej jak za Bieruta, ten co go się małpy wyparły piarnął i całe szkolnictwo IV RP po ciecia z Koziej Wólki ruki pa szwam!

Gdzieś w Śledziewie rodzice stanęli okoniem i durnowatych mundurków nie ma i nie ma podstaw formalnych żeby czepić się dyrektora, a reszta 38śmio milionowego kraju na rzeź jak barany. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez reorganizator » 27 wrz 2007, o 20:54

szumski napisał(a):Łaskawie zajrzałem

OD DNIA 1 PAŹDZIERNIKA WSZYSCY UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NA ZAJĘCIA PRZYCHODZĄ W STROJACH ZGODNYCH ZE STATUTEM SZKOŁY

A to gdzie w statucie stoi? Pozdr.

Nigdzie. Po prostu dyrekcja ma rodziców za niepiśmiennych chłopów, co to każde urzędowe obwieszczenie kupią bez zastanowienia i cienia refleksji. Skoro pani DYREKTOR napisała, że "zgodnie ze statutem szkoły" to znaczy, że "zgodnie". Ergo - trzeba dymać do szkoły, ustawić się karnie w trzygodzinnej kolejce i bez szemrania zapłacić za łachy tyle, ile powiedzą. I kropka!
reorganizator

Postprzez szumski » 27 wrz 2007, o 21:07

No, no mnie tu. Chłop ci ja jestem i KRUS płacę ale drukowane jakoś poskładam, na zegarku i termometrze taż się wyznaję ino przed Fahrenheitem kapituluję. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez reorganizator » 27 wrz 2007, o 21:56

szumski napisał(a):Chłop ci ja jestem i KRUS płacę ale drukowane jakoś poskładam

I w tym właśnie problem, że niektórym się wydaje, że nikt w tej gminie drukowanego nie składa, i że wszyscy urzędowe obwieszczenia jak kamienne tablice traktują
pzdr
reorganizator

Postprzez jolcia » 28 wrz 2007, o 22:08

gdyby każdy z ridziców myślał toby zakupił jedną bluzkę z krótkim rękawem i za pół roku nie byłoby tematu.pani dyrektor tak wstydziłaby się za swoich ,,spranych" uczniów, że sama odwołałaby nakaz chodzenia w tej tandecie. faktycznie mają nas za ciemnotę, bo sama usłyszałam, że 2 pln. to nie pieniądz, a w tej cenie nie kupiłabym nic lepszego.tylko dlatego, że mój syn jest jeszcze za mały aby mieszać go w walkę z głupotą zakupiłam to cudo....
jolcia

Postprzez Adamus » 4 paź 2007, o 07:59

Przykro mi bardzo - sprawa " stroju ucznia" zwanego mundurkiem - niestety została uregulowana w Statucie Szkoły - sprawdziłam - wygląda to na jakąś niedawną zmianę , przynnajmniej tak jest na stronie internetowej ( ale jak sami wiecie mozna wszystko dopisac i napisać).Nie wiem czy nie dobrze byłoby sprawdzić jaka jest rzeczywistowć - czy organ prowadzący zatwierdził ten nowy tekst Statutu - to chyba powinna wiedzieć Elizka i Rada Rodziców ????
Wczoraj w gimanzjum na Bielanach - dzieciaki też załozyły mundurki - worki na smieci z otworami na raczki i główkę - była mała zadyma - rodzice ( nie wszyscy się zgodzili)Karnie staneli przed dyrektorem - a dyrektor b :razz: iedny nie wiedział co zrobic - dzieci ( młodziez ) przekonywała Go że przeciez mają na sobie strój jednolity - wszystkie worki były czarne - ale to na marginesie.
Adamus

Postprzez szumski » 22 paź 2007, o 17:39

No i w killer z mundurkami. Jak rada rodziców tak się publicznie cieszy, że przyszedł koniec wygłupów tego co to go się małpy wyparły, to może uradzi jakieś skrytki w szkole, żeby dzieciaki nie nosiły po 30 kg. szajsu w plecakach? Może zajęcia szkolne, żeby w domu cała rodzina nie była terroryzowana tym co "zadane do domu" ? A co to regulamin to dogmat jak stary testament i zmienić go nie można? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia strona

Powrót do Nasze Chotomowskie "szkolnictwo".