A bez mundurków jeszcze większ granda

A bez mundurków jeszcze większ granda

Postprzez szumski » 9 wrz 2007, o 20:41

Klasy szóste w naszej szkole nie muszą nosić mundurków ale muszą:
1) mieć granat czerń i biel
2) żadnych pasków
3) żadnych szarości, beżów
4) żadnych kolczyków
5) ŻADNYCH ŁAŃCUSZKÓW
Na pytanie o krzyżyk V-ce wił się jak miętus oparzany wrzątkiem i stwierdził, że może jakieś dyskretne ale ustawa zabrania.
Królu Złoty, Kochany a co to za magiczna ustawa? Ja za dyktatury komunistycznej, będąc od 1979r. w WAT i reżimowej armii nosiłem zawsze krzyżyk podarowany przez matkę, moro rozchełstane, krzyżyk na wierzchu i nikt mi nie śmiał zwrócić uwagi, oczywiście na W-F zdejmowałem. Noszę go do dziś.

Przypominają mi się mroczne czasy komuny też w innym aspekcie. Otóż oficerowie z dobrym wykształceniem i pozycją mieli wszystko w dupie, brali śluby kościelne, chrzcili dzieci a plutki na wioskach 40 dymów po wieczornych obrządkach, wycierali łapska z karmy świńskiej w fartuchy i tak drałowali na rowerach o zmroku do kościoła bo oficjalnie to im jakaś magiczna ustawa i perspektywa buławy marszałkowskiej zabraniała. Chichot historii?

Dewotem nie jestem ale jak trzeba to pierwszy dymam do Częstochowy w intencji o opamiętanie wykonawców ustawy.

Ew. zemstę na dziecku mam w dupie, bo dyrektorka przedszkola już mi kiedyś pieprzyła farmazony, że nie dopuści go z zerówki do pierwszej klasy, "a słowo gównem się stało" Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Powrót do Nasze Chotomowskie "szkolnictwo".