Automat

Postprzez Cielak » 21 sty 2008, o 13:56

Żałuję, że to nie Ty Januszu, naczelny nasz malkontencie liczyłeś te głosy.
Poza tym, głosy są głosami i jak byś nie liczył, zawsze będzie ich tyle samo.

Nie mam żadnego wpływu na decyzje Rady Rodzicó i nie chciałbym nigdy mieć. Jakiekolwiek insynuacje że jest inaczej, lub że próbuję kogoś oszukiwać, są jedynie podłym zachowaniem malkontenta i skandalicznym obrażaniem mojej osoby.

Na całe szczęście zbyt dużo osób się z Twoim zdaniem nie liczy.
Cielak

Postprzez szumski » 21 sty 2008, o 15:34

No i dalej o pierdołach piszesz i ofiarę z siebie robisz. Ogłoś decyzję rady, podjętą na podstawie głosów przedstawicieli klas tak jak obiecałeś i czapka.

Janusz vel Szumski
jest mi przykro myślałam ,że jesteś jednak poważnym mężczyzną
No Słoneczko, jeszcze zawartością swoich myśli mnie obarczasz? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez KrzysiekM » 21 sty 2008, o 18:29

Sonda "Czy chcesz w szkole mieć AUTOMAT sprzedający batoniki i napoje?" na głównej stronie www.chotomow.pl zaciemni pewnie jeszcze sytuacje ale zapraszam do oddania głosu.

Choć nikt się o to nie pyta jestem za automatem :)
Ostatnio edytowano 21 sty 2008, o 20:26 przez KrzysiekM, łącznie edytowano 1 raz
Krzysztof Malec
KrzysiekM
Site Admin

Postprzez Cielak » 21 sty 2008, o 20:11

gdybyś Januszu uważał, to byś zauważył, że ponieważ nie mieliśmy opinii 3 klas nie podjęliśmy żadnej decyzji i czekamy na ich zebranie. Tak więc żebyś nie wiem jak prosił, to nie mam czego ogłaszać.

Pozdrawiam.
Norbert
Cielak

Postprzez szumski » 21 sty 2008, o 21:41

Przekraczasz granice śmieszności.

Trzeba było wariata, żeby pokazać obłudę, małostkowość i karłowatość autorytetów. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez xyz » 24 sty 2008, o 14:47

Cielak napisał(a):Witam serdecznie.

Nieszczęśliwie się bowiem składa (nieszczęśliwie dla mnie), że zostałem wybrany na przewodniczącego Rady Rodziców naszej Chotomowskiej podstawówki. Dlatego postanowiłem się włączyć.

Szanowny Panie,
wyglada na to, ze dolaczam do grona nic nie wnoszacych do dyskusji malkontentow...
Po pierwsze:
gdy ja czegos nie chce, po prostu tego nie robie. I nie ma sprawy- nie trzeba czuc sie "nieszczesliwym" z powodu "fuchy", ktora stala sie pana udzialem (jak sadze, wbrew panskiej woli),
po drugie:
swietne pisemko przygotowal pan na ostatnie zebrania klasowe (z 21.I), szkoda tylko, ze nie bylo pana tam, gdzie pan obiecal, ze po zebraniach bedzie. To chyba nie jest podla insynuacja i pomowienie, tylko fakt, nieprawdaz?! Moze, gdyby udalo mi sie z panem porozmawiac, moze dowiedzialabym sie jak mam odzyskac swoja kase. Co jest dla mnie istotne, zwazywszy na to, jakie TERAZ ciuchy musze dla swojej dzieciarni kupowac (swoja droga, to udalo sie ustalic, a sposobu zwrocenia pieniedzy wystrychnietym na dudka rodzicom- nie).
... tym niemniej, serdecznie pana pozdrawiam, nie bede wiecej marudzic, bowiem apelowal pan o spokoj.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez xyz, łącznie edytowano 3 razy
xyz

Postprzez szumski » 24 sty 2008, o 16:22

Minister sie, podobiecała sie, że będzie dążyć do jak najszybszej zmiany ustawy mundurkowej, tak żeby pozostawić decyzję w gestii rady pedagogicznej. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Cielak » 28 sty 2008, o 11:35

W dniu 21.01.2008 c zekałem pod salą ok 30min po zakończeniu mojego klasowego spotkania.

Co do pieniędzy, to nie Ja o tym decyduję ale Rada Rodziców.
Chodzi nam o to aby przeprowadzić tą operację sprawnie.

Pozdrawiam.
Norbert
Cielak

Postprzez szumski » 28 sty 2008, o 15:16

Co do pieniędzy, to nie Ja o tym decyduję ale Rada Rodziców.
Chodzi nam o to aby przeprowadzić tą operację sprawnie.

Co Ty Wodzu znowu majaczysz? Co ta Twoja Rada to jakiś Gie eS z czasów Bieruta?
Mówisz ludziom prosto: upoważnionym do dysponowania środkami zgromadzonymi na koncie z wpłat na mundurki jest obywatel X, proszę do niego dymać z pokwitowaniem wpłaty i otrzymacie swoje pieniądze.

Gdyby było tam moje pińć groszy to natychmiast po podjęciu uchwały przez radę o zakupie ubiorów przez rodziców indywidualnie, zażądałbym zwrotu kasy + ustawowe odsetki + 10 % kary za jednostronne zerwanie umowy, bo takie są normy w cywilizowanym kraju. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Cielak » 28 sty 2008, o 15:22

a nie mówiłem, że nie uważałeś?
:)
Cielak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Chotomowskie "szkolnictwo".