Automat

Postprzez szumski » 28 sty 2008, o 15:36

Wodzu Ty się tu marnujesz, bat`ko Łukaszenka byłby zachwycony takim ministrem finansów. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Widz » 31 sty 2008, o 01:23

Przeczytałam większość zawartości tego forum...
Jedno mnie cieszy: jak to dobrze, ze dzieci tego nie czytają (mam nadzieję, ze ich instynkt samozachowawczy ustrzeże ich od tego)
Pieniactwo, demagogia - i nic poza tym, Szanowni Państwo
Nie sztuka wrzeszczeć "liberum veto", sztuka wskazać dobre rozwiązania
a przede wszystkim sztuką jest umieć spojrzeć na potrzeby i opinie innych
ja patrzę
chcę żeby dziecko z automatu korzystało - daję mu na ten cel określone fundusze
nie chcę żeby korzystało - rozmawiam z dzieckiem, tłumaczę dlaczego, ustalam, kiedy co gdzie sobie będzie mogło kupić/zjeść
ze sklepikiem analogicznie
nie ma przymusu, nie ma nakazu
to, ze nie każdy towar jest każdemu dostępny, powinno być dla wszystkich oczywiste i zapewne jest - dopóki nie dotyczy szkoły, bo wtedy można polemizować i usiłować zmusić innych do akceptacji "jedynie słusznego" zdania (czytaj: naszego)
ech, dorośli tu ponoć piszą, a gorzej niż dzieci się zachowują
a co poniektórzy w elokwencji i miłości własnego intelektu zapominają o kulturze i dobrym wychowaniu
ale na szczęście tylko sobie składają tym świadectwo
życzę spokoju i mądrości, umiejętności słuchania i czytania ze zrozumieniem oraz poszanowania czyjejś pracy, a przede wszystkim konstruktywizmu
bo Chotomów to miłe miejsce i wiele wspaniałych osób spotkać tam można...
Widz

Postprzez Assessander » 31 sty 2008, o 16:15

no jest tylko sprawa taka że dziecko myśli trochę inaczej niż dorosły (prościej nie kalkuluje etc.) , dlatego ograniczenia możliwości zakupu junk food chyba mimo rozmów z dzieckiem jest jakąś drogą.
Assessander

Postprzez Widz » 1 lut 2008, o 14:08

A co ogranicza możliwości zakupu w sklepie? Tylko wychowanie i zdrowy rozsądek. Co nie znaczy, że nie jestem za odpowiednim asortymentem produktów w automacie.
Widz

Postprzez Assessander » 1 lut 2008, o 15:50

cholera masz rację, no tylko że dzieciak może przeżywać to że nie jest mu "dozwolone" kupowanie Marsika mimo iż rodzic wzbił się na wyżyny subtelności i mu wszystko wyklarował.
Assessander

Postprzez Widz » 2 lut 2008, o 01:01

No może...
A nie przeżywa braku plecaka z Witch albo bluzy ze Spidermenem tudzież wielu innych rzeczy? Taki lajf... I albo ma od małego pewne priorytety, albo cierpi na każdym kroku. Wydaje mi się, ze to problem dorosłych, nie dzieci, które znacznie lepiej się dostosowują do sytuacji i potrafią ocenić jej wagę. Na pewno znacznie bardziej przeżywają chociażby przegrywanie z telewizorem czy komputerem zainteresowania swojego rodzica niż brak dwóch złotych na urządzenie szkolne.
Widz

Postprzez szumski » 2 lut 2008, o 06:34

Heh, ważne że na razie górą jest rozsądek. Automat stoi a i przygotowania do uruchomienia sklepiku są na ukończeniu. Jeżeli jest w tym jakakolwiek zasługa forum to "przelana krew" nie poszła na darmo.

Wpływ czwartej władzy jakiś jest i RR powinna to wykorzystać dla uregulowania najbardziej palących spraw w szkole a nie robić za Pytię. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez MISIO » 12 mar 2008, o 12:14

W trzech szkołach podstawowych w Legionowie stoją automaty i nie ma z nimi najmniejszego problemu.

A tak na marginesie podobno sklepik już działa, wisiała rozpiska na drzwiach szkoły, co można w nim kupić i godziny otwarcia.
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez Widz » 14 mar 2008, o 17:55

Ano sklepik działa, kolejki są, znaczy chwycił :) Ceny są przyzwoite, obsługa w porządku.
Widz

Postprzez PiVi » 20 mar 2008, o 09:33

Widz napisał(a):Ano sklepik działa, kolejki są, znaczy chwycił :) Ceny są przyzwoite, obsługa w porządku.

Z ciekawości- co mamy "na półkach" ?
Czyli jaki asortyment>

PiVi
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Chotomowskie "szkolnictwo".