Automat

Postprzez maamoniowa » 20 sty 2008, o 15:32

"...tajlandzkich opakowań na kartofle..." - ach to już wiadomo dlaczego one tyle kosztowały jakby u samego Lagerfelda były kupowane - bo taki szmat drogi musiały przebyć....

..a może przewodniczący pan "Cielak" napisze co dzieje sie z trykotami- zwanymi mundurkami, a czy można wiedzieć, kto zaopatruje szkołę w te tekstylne cuda?
maamoniowa

szumskie fakty?

Postprzez Krzysztof J » 20 sty 2008, o 20:26

Kaziu,
poniewaz nie uwazales, zajety flirtowaniem z sasiadka, wiec nawet nie zdolales zauwazyc jaki byl wynik glosowania (wcale nie 8-7 :hah: )
a poza tym nie zauwazyles ze glosowanie odbywalo sie nie wedle prywatnych opinii reprezentantow klas tylko wedlug tego jak uwaza wiekszosc rodzicow w danej klasie

a co do mundurkow - dzieki rzeczowemu podejsciu wiekszosci rodzicow i pani dyrektor zarysowalo sie bardzo dobre rozwiazanie tego problemu - musi to jeszcze formalnie uchwalic Rada Pedagogiczna naszej szkoly

szkoda ze tez nie zauwazyles najciekawszego tematu, a mianowicie ostrej wymiany zdan z pania wojt na temat bezczynnosci gminy w temacie budowania nowej szkoly
urzad gminy ma do nastepnego spotkania (4 marca) popracowac nad kilkoma pomyslami, wtedy pani wojt moze wreszcie bedzie miala rodzicom cos konkretnego do powiedzenia
Krzysztof J

Postprzez szumski » 20 sty 2008, o 21:31

a poza tym nie zauwazyles ze glosowanie odbywalo sie nie wedle prywatnych opinii reprezentantow klas tylko wedlug tego jak uwaza wiekszosc rodzicow w danej klasie
Kolego wcale nie napisałem, że to było prywatne głosowanie (to pierwsze) co nie zmienia faktu, że ani ja ani Ty nie byliśmy formalnie stronami, bo nie reprezentowaliśmy opinii rodziców z klas naszych dzieci. Mi nawet do kudłatej nie przyszło żeby w jakiejkolwiek sprawie podnosić łapę a Ty podnosząc swoją sfałszowałeś wyniki.

a co do mundurkow - dzieki rzeczowemu podejsciu wiekszosci rodzicow i pani dyrektor zarysowalo sie bardzo dobre rozwiazanie tego problemu - musi to jeszcze formalnie uchwalic Rada Pedagogiczna naszej szkoly
A tu Szanowny Kolego to V-ce Dyrektor szkoły zmęczony młóceniem słomy stwierdził, że ustawa nie narzuca konkretnych wzorów tajlandzkich opakowań na kartofle i i jak statek utknął z brakującymi 50 szt. w Trójkącie Bermudzkim to rodzice sami mogą je kupić w określonym kolorze tylko trza zwrócić kaskę. Na takie dictum Wodzu stwierdził, że jak zapadnie odpowiednia uchwała to się kasę zwróci. Ament.

Odpowiedz na trzy pytania:
1. Czy głosowałeś nie będąc uprawnionym przedstawicielem klasy?
2. Czy to właśnie Pani V-ce Przewodnicząca RR ma prowadzić sklepik i przez "nieuwagę" nikt inny nie zdążył złożyć oferty bo nie miał zielonego pojęcia, gdyż decyzje miały zapaść na tej właśnie radzie.
3. Czy do tej pory brakuje mundurków czy mi się przyśniło?

Jako wybitny strateg i znawca finansów gminy powinieneś wiedzieć, że P. Wójt popełniłaby nadużycie obiecując publicznie jakiekolwiek środki finansowe na szkołę przed uchwaleniem budżetu. To dlaczego budżet jeszcze nie jest uchwalony jest zasługą rady. Drugi ament.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Krzysztof J » 20 sty 2008, o 22:43

Kaziu, co ty bredzisz o falszowaniu,
zasada rady rodzicow jest taka ze przedstawiciel danej klasy jesli nie moze byc obecny to wysyla swojego zastepce - innego rodzica z tej klasy, ktory reprezentuje opinie tej klasy; i to sie dzieje regularnie, jak nie znasz zasad ani statutu rady (sam sie przeciez dopytywales czy takowy istnieje), to nie siej popeliny
w naszym przypadku - klasy 1D - wszyscy rodzice jednomyslnie byli przeciwni automatowi, wiec niezaleznie od tego kto by nie przyszedl, musial glosowac wedlug opinii wiekszosci klasy

pkt 2 - jak to zostalo stwierdzone na radzie, kazdy moze zlozyc do gminy oferte prowadzenia sklepiku, jesli jestes zainteresowany to sie nie krepuj i dzialaj
pkt 3 - nie ma, bo firma nie wywiazala sie nalezycie z umowy, dlatego wypracowalismy na tym spotkaniu sposob jak rozwiazac ten problem; po uchwale rady pedagogicznej sprawa bedzie jasna

nie chodzi o to zeby wojt obiecala pieniadze na budowe szkoly tylko zeby urzad gminy cos w tym kierunku zrobil konkretnego - tymczasem przez caly ubiegly rok nawet nie potrafili wybrac ostatecznie lokalizacji i zalatwic kupna potrzebnej dzialki; mam nadzieje ze w tym roku to sie wreszcie uda; nie mowie juz o tym ze nikt z urzedu nie poczynil zadnych aktywnych staran zeby jakas kase na nasza szkole gdziekolwiek zalatwic - samo przegladanie programow i ofert i intenrecie to za malo; o tym ze jest jakis program w urzedzie marszalkowskim to uslyszeli niedawno na komisji oswiaty od Elizy
podobnie jest z mieszkaniem dla nauczycieli mieszkajacych w szkole - przez caly rok 2007 nic sie tu nie zmienilo, a budynek z mieszkaniami socjalnymi jest dopiero w planach
Krzysztof J

Postprzez szumski » 21 sty 2008, o 00:16

pkt 2 - jak to zostalo stwierdzone na radzie, kazdy moze zlozyc do gminy oferte prowadzenia sklepiku, jesli jestes zainteresowany to sie nie krepuj i dzialaj

Dzięki Łaskawco. Rada ze swoim machlaczeniem ma stwierdzać czy każdy może składać oferty na świadczenie usług, lub dzierżawę powierzchni od samorządu, czy tylko wybrańcy? Po jasną cholerę V-ce zapewniała, że ma umowę przyrzeczenia? Z tym międzylądowaniem na Cuba to coś musiało być.

Ostatnie pytanko:
Czy uważasz, że Pani V-ce jako strona i konkurencja dla automatu powinna liczyć powtórnie głosy, po tym jak już raz policzył Wodzu czyli przewodniczący? I czy przyzwoitość nie nakazywałaby do głosowania wyznaczyć "zastępcę" a nie samej we własnej sprawie podnosić łapkę. Jak widać zastępstwo w Twoim wykonaniu było uprawnione.

Jeżeli zarzucasz mi kłamstwo co do plebiscytu, to podaj wreszcie wyniki jedynie słusznego liczenia, bo głosowań było kilka. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Ręce opadają

Postprzez Cielak » 21 sty 2008, o 10:37

Panie Januszu,

Już wiem co znaczy pana podpis pod każdym postem. Jest to przestroga dla wszystkich, którzy mieli by zamiar z Panem wejść w dysputę. Nie ma, jak się okazuje, to najmniejszego sensu.
Osobiście żałuję, bo miałem nadzieję, że okaże się Pan nie jedynie napuszonym malkontentem, ale kimś kto ma bardziej reformatorskie podejście do życia.

Wyszło jak wyszło, szkoda...

Panie Januszu,

odpowiedział bym Panu na Pana wszelkie wątpliwości i pytania, ale skorzystam z jedynej Pańskiej rady, która ma sens i która nie jest Pana autorstwa zapewne:
Nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem

Pozdrawiam.
Cielak

Postprzez eliza » 21 sty 2008, o 12:03

Janusz vel Szumski
jest mi przykro myślałam ,że jesteś jednak poważnym mężczyzną
eliza

Postprzez maamoniowa » 21 sty 2008, o 12:50

Jeszcze raz bardzo proszę kogoś z rady rodziców o informację jak się przedstawia sytuacja z "mundurkami".
maamoniowa

Postprzez Cielak » 21 sty 2008, o 13:08

Niech się Pan nie martwi.
Wszystkiego się Pan dowie na dzisiejszych i jutrzejszych zebraniach wychowawców z rodzicami.
Ewentualnie zapraszam do mnie drogą mailową: rada.rodzicow.chotomow@gmail.com

Pozdrawiam.
Norbert
Cielak

Postprzez szumski » 21 sty 2008, o 13:26

Wodzu też machlaczysz? Powiedz Ty pierwszy liczyłeś głosy? Co Ci wyszło? Dlaczego zostałeś uznany za analfabetę, że trza było liczyć jeszcze dziesięć razy? Jakie były wyniki liczenia? Nie rób z siebie cierpiętnika, bo Cię Szumski dopadł, tylko odpowiedz. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Chotomowskie "szkolnictwo".