1% podatku na szkołę w Chotomowie

Postprzez szumski » 1 mar 2010, o 08:18

tu aluzja do moich przedmówców - MAM NADZIEJĘ, ŻE ZROZUMIEJĄ

A w życiu, przecież my są ciemne bydlęta :P

Tobie wolno agitować nam wolno się do tego ustosunkować. Żaden z nas nie napisał, że widzi coś w tym złego. Ciągle podkreślasz prawo do wolności wypowiedzi na forum (łącznie z umieszczaniem reklam) i nagle oczekujesz jak przy głosowaniu na I sekretarza KC - jednogłośnie przy jednym (skmniacha taki) wstrzymującym się.

Ja jakbym nie chciał aby ustosunkowywano się do moich wpisów na forum, zacząłbym pisać pamiętniki i przed śmiercią spalił ;)
A że na razie umierać nie mam zamiaru, wszystkie skromne swoje siły będę kierował w stronę pomocy Pawłowi.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez MagdaM » 1 mar 2010, o 08:31

Nie Kochany - znowu niestety nic nie zrozumiałeś - ZAUWAŻ ŻE JA ANI SŁOWEM NIE NAPISAŁAM, ŻE KTOŚ MA NIE WPŁACAĆ NA POMOC DLA KOGOŚ INNEGO - ANI JEDNYM SŁOWEM - podałam jedynie na prośbę Eli link wyjaśniający jak ma dokonać wpłaty na szkołę A NIE CZY MA NA NIĄ WPŁACAĆ CZY NIE. TO JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE JEJ PRYWATNA SPRAWA
To tak jakbym przyszła do Ciebie i powiedziała Szumski ty burżuju śpisz na łóżku wodnym a tutaj tyle dzieci głoduje, którym trzeba pomóc, sprzedaj łózko i zrób coś pożytecznego - WKURZYŁBYŚ SIĘ, CO? bo nikt nie ma prawa mówić ci co masz zrobić ze swoimi pieniędzmi, prawda?
MagdaM

Postprzez GOUST » 1 mar 2010, o 10:08

Skomentuje to krótko:

POBILI SIĘ BY PRZEKONAĆ ŻE NALEŻNY POMAGAĆ.
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez szumski » 1 mar 2010, o 10:13

Wcale się nie wkurzam.

Mam tylko zagwozdkę co z tym łóżkiem? Wypróbować chcesz cy cóś? uprzedź wcześniej, bo nie wiem jaką temperaturę preferujesz.

To są dwie różne rzeczy, bo z tym 1% dobroczynność jest jakby wymuszona i tak do ręki tego nie dostaniesz, albo do Skarbu Państwa albo przeznaczysz na OPP. Więc o co tyle hałasu? suma sumarum gest szlachetny ale żeby zaraz komuś się do łóżka (jakie by ono nie było) pchać?
To tak jakbym przyszła do Ciebie
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez MagdaM » 1 mar 2010, o 14:22

szumski napisał(a):
Mam tylko zagwozdkę co z tym łóżkiem? Wypróbować chcesz cy cóś? uprzedź wcześniej, bo nie wiem jaką temperaturę preferujesz.

Pozdrawiam[/quote]

Janusz, jak mam rozumieć Twoją propozycję? - NO NIE WIEM CO NA TO POWIE TWOJA ŻONA? :oops:
MagdaM

Poprzednia strona

Powrót do Nasze Chotomowskie "szkolnictwo".