klub malucha

klub malucha

Postprzez justyna Lemańska » 1 lip 2010, o 19:58

Witam wszystkich rodziców na forum :)

Piszę do Państwa, gdyż we wrześniu otwieram w chotomowie klub malucha ,,Małe Krasnale", do którego będą przyjmowane dzieci w wieku od 5miesięcy do 3lat.
Oferuję: -Profesjonalną kadrę( opiekunki z wykształceniem pedagogicznym), - Grupy do 9dzieci(jedna opiekunka na troje dzieci), - Edukacyjno-rozwojowe zajęcia(rytmika, język angielski, itp.) - duży ogród z placem zabaw. Dodatkowo oferuję catering. Byłabym wdzięczna za wszelkie opinie np: Czy takim Klubem malucha byli by Państwo zainteresowani?, jaka stawka miesięczna by Państwa interesowała za opiekę dziecka?.
Jeśli chodzi o Moją osobę to posiadam 7-letnie doświadczenie z dziećmi. Zajmowałam się dziećmi indywidualnie, pracowałam w Żłobku państwowym, oraz w Klubie malucha. Opiekowałam się dziećmi w wieku 5miesięcy do 2lat, jak i również prowadziłam zajęcia edukacyjne z dziećmi w wieku 3 lat.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
Justyna Lemańska
justyna Lemańska

Postprzez kkriss » 2 lip 2010, o 13:56

Ja na pewno będę zainteresowany, jednakże gdzieś pewnie od marca/kwietnia - mój maluszek ma na razie 6 tygodni i zamierzamy zostać w domu jak najdłużej, nie biorąc urlopu wychowawczego. Ale jak opcje - urlopy itp się skończą, to coś będzie potrzebne.

Trudne pytanie ile możemy zapłacić, raczej pytanie jakie koszty Pani przewiduje i co my na to - prędzej znajdą się odpowiedzi.

Wiadomo my chcemy dać jak najmniej, a Pani jak najwięcej - chodzi o to, aby Pani zarobiła a my abyśmy dali sobie jakoś radę finansowo.

Szczerze mówiąc nie znam żadnej alternatywy w okolicy - jeszcze się z żoną nie rozglądaliśmy, ale myślę że próg to 600/700 zł.

Jeszcze pytanie w jakich godzinach placówka będzie otwarta?
Jak dla mnie to ważne aby otwarta była od 7:30 do ok. 18:00. (co nie znaczy, że dziecko cały czas by przebywało w placówce).

Pozdrawiam
kkriss

Postprzez MK » 18 lip 2010, o 19:53

Witam, a mnie z kolei interesuje lokalizacja Pani Klubu. Byłabym zainteresowana zsocjalizowaniem dzidzi w wieku 2 lata i 9 miesięcy, ale warumkiem jest możliwość dotarcia do Klubu na piechotę. Moze Pani coś na temat lokalizacji napisać? Czy to nie tajemnica?
Pozdrawiam
Maria
MK

Re: klub malucha

Postprzez paulinawlodarczyk » 28 lis 2012, o 20:23

Witam, ponawiam pytanie o klub malucha. Chciałabym otworzyc klub malucha po stronie Dąbrowy Chotomowskiej. Moje pytanie dotyczy Państwa zainteresowania taką instytucją. Czy jest to potrzebne w Chotomowie, ile byliby Państwo w stanie płacić za pobyt dziecka, w jakich godzinach? Czy woleliby Państwo catering dla dzieci czy raczej sami przynosić posiłki dla dzieci? Sama pracowałam w klubie malucha, mam syna prawie 3letniego i jestem w stanie w 100% zapewnić Państwa pociechom bezpieczeństwo i mile spędzony czas. Przedział wiekowy to dzieci od 6miesiąca życia do 3lat. Będę bardzo wdzięczna za Państwa podpowiedzi. Pozdrawiam!
paulinawlodarczyk

Powrót do Nasze Chotomowskie "szkolnictwo".