szkoła pęka w szwach

Postprzez Marcin » 13 paź 2010, o 08:54

Cielak napisał(a):(...)
Teraz jeszcze jedna ważna rzecz. Te 75 baniek to dla tej gminy bardzo duży wysiłek finansowy. Ogromny. Tylko że... to jedna z najbogatszych gmin w tym kraju!
Budżet na zeszły rok?
127mln przychodów
145mln wydatków
deficyt - 18mln

Ja mam :) gdzie byli nasi radni ostatnie 4 lata?

Marcin
Marcin

Postprzez Cielak » 13 paź 2010, o 09:05

na grzybach ;)
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez MagdaM » 13 paź 2010, o 09:54

Przepraszam bardzo ale czy ktoś mógłby podać kto konkretnie startuje na radnego w naszym okręgu czyli w Dabrowie Chotomowskiej (trochę zaniedbywanej jeżeli chodzi o procentowy nakład środków na tą miejscowość) oprócz Krzysztofa J. - bo ja, moja rodzina ale też i wielu sąsiadów chcielibyśmy to wiedzieć aby móc podjąć w listopadzie słuszną decyzję... :) jak najlepszą dla naszej miejscowości.
MagdaM

Postprzez Cielak » 13 paź 2010, o 10:09

Magdo,

między innymi Ja.
Okręg 4 obejmuje zachodnią część Chotomowa oraz Dąbrowę Chotomowską właśnie. Czyli praktycznie wszystko co po lewej stronie ul. Partyzantów (jadąc od Jabłonny) oraz Dąbrowę Chotomowską.
Z kandydatów których znam, to jeszcze Machnaś startuje z tego okręgu.
Z PO poza Krzyśkiem startuje jeszcze Zbyszek Wileński, który mieszka w Dąbrowie :)

Jeżeli macie czas i chęci to chętnie się spotkam żeby przedstawić mieszkańcom swoje poglądy i pomysły na rozwój gminy, w tym również Dąbrowy.

Zawsze możecie też do mnie dzwonić pod numer: 501 131 061 lub pisać na adres: norbert.ciecierski@gmail.com

Zapraszam i pozdrawiam.
Cielak

Postprzez Marcin » 13 paź 2010, o 10:27

Cielaku,

Zrób spotkanie w weekend i daj tu cynka.
Ja jestem spoza Twojego terenu, ale chętnie przyjdę.

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez Cielak » 14 paź 2010, o 09:31

Zapraszam w najbliższą niedzielę tj. 17.10.2010 do kawiarni "Maja" w Chotomowie przy ul. Bagiennej.
Będę na miejscu od godziny 15:00 do 18:00 (lub dłużej jeśli zajdzie taka potrzeba). Zapraszam do rozmowy, zadawania mi trudnych pytań. Zainteresowanym przedstawię swój program wyborczy oraz poglądy i wizję rozwoju naszej gminy a w szczególności roli Chotomowa i Dąbrowy Chotomowskiej w planach inwestycyjnych gminy na następne LATA.

Temat szkoły jest dla mnie sprawą bardzo ważną a wręcz honorową.
Pewno wszyscy wiedzą dlaczego, więc się nie będę rozpisywał :)
Wszystko powiem na spotkaniu, jeśli będzie taka potrzeba.

Zapraszam wszystkich, nawet osoby, które nie są z mojego okręgu wyborczego oraz wszystkich tych, którzy nie mają zamiaru na mnie głosować. Chętnie podyskutuję i poznam inne niż moje poglądy.

Pozdrawiam i do zobaczenia.
Cielak

Postprzez Katarzyna Dawidczyk » 15 paź 2010, o 15:32

[quote="Marcin"]Czy porozumiewałeś się z Sawickim i Grzybkiem w sprawie nadchodzących wyborów smorządowych?[/quote][quote="Krzysztof J"]Jeszcze raz, skoro nie zrozumiałeś, powtórzę - że to bzdury i nieprawda. [/quote]

Oświadczenie

Oświadczam, iż od lutego br, ze szczególnym nasileniem w sierpniu i wrześniu, trwały rozmowy przedstawicieli Koła Platformy Obywatelskiej z Alternatywą dla Chotomowa. Otrzymaliśmy propozycję wystawienia swoich kandydatów na listach Platformy. Nie wyraziliśmy na to zgody. Dalsze rozmowy dotyczyły wspólnej koalicji, wystawienia list wyborczych oraz programów działania..
Jednocześnie informuję, że inne komitety wyborcze działające na terenie Chotomowa także wystąpiły do naszych Radnych z propozycją startu w obecnych wyborach z ich list. Również otrzymały odpowiedź odmowną.
Jak wynika z powyższego, pomimo podejmowanych na tym forum prób dyskredytowania naszych radnych Mariusza Grzybka i Wiesława Sawickiego, ich praca, zaangażowanie i uczciwość są doceniane przez wielu mieszkańców Chotomowa, w tym ich przeciwników wyborczych.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów

Katarzyna Dawidczyk – pełnomocnik KWW Alternatywa dla Chotomowa
Katarzyna Dawidczyk

Postprzez Marcin » 15 paź 2010, o 15:38

Katarzyna Dawidczyk napisał(a):Oświadczam, iż od lutego br, ze szczególnym nasileniem w sierpniu i wrześniu, trwały rozmowy przedstawicieli Koła Platformy Obywatelskiej z Alternatywą dla Chotomowa. Otrzymaliśmy propozycję wystawienia swoich kandydatów na listach Platformy. Nie wyraziliśmy na to zgody. Dalsze rozmowy dotyczyły wspólnej koalicji, wystawienia list wyborczych oraz programów działania.. (...)

No i w taki sposób Krzysztof Jakubiak, Szef PO w Chotomowie, stracił swoją wiarygodność. Krzysztofie, z zarządzania kryzysem - dwója a wybory na radnego już nie dla Ciebie.

Pani Katarzyno, pewnie nie we wszystkim się ze sobą zgadzamy, ale bardzo dziękuję za Pani post.

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez szumski » 15 paź 2010, o 15:47

Otrzymaliśmy propozycję wystawienia swoich kandydatów na listach Platformy. Nie wyraziliśmy na to zgody. Dalsze rozmowy dotyczyły wspólnej koalicji, wystawienia list wyborczych oraz programów działania..
Jednocześnie informuję, że inne komitety wyborcze działające na terenie Chotomowa także wystąpiły do naszych Radnych z propozycją startu w obecnych wyborach z ich list. Również otrzymały odpowiedź odmowną.

Pani Kasieńko, a Watykan przed konklawe o Waszego kandydata nie zabiegał ;)
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Katarzyna Dawidczyk » 15 paź 2010, o 16:01

Próbuje Pan podważyć to co napisałam, czy też jest to pora Pana rozrywki?
Myślę, że kto jak kto, ale Pan Panie Szumski, wie, że jest to prawda. Wybaczy Pan, ale na tym kończę dyskusję na ten temat.

Katarzyna Dawidczyk
Katarzyna Dawidczyk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Chotomowskie "szkolnictwo".