KIEDY NOWE GIMNAZJUM W CHOTOMOWIE?!

Postprzez szumski » 11 gru 2008, o 13:53

Pierdu, pierdu. Na jakim świecie Ty żyjesz?

Jest tak: nachalna propaganda wzorowana na czerwonym harcerstwie i ubecji, prezentacje multimedialne o centrum - srentrum, a potem (czego byłeś świadkiem) twardy, chamski szantaż albo kostka pod bramą albo zabieramy 1500 głosów. Na czym to niby ma polegać nie wiem, bo wybory uzupełniające pokazały mizerię tych rachmistrzów z Bożej łaski?

Jest też kwestia zasadnicza, rada podjęła uchwałę o szkole i dlatego dostała działkę. Potem żeby namotać Narodowi we łbach wybitni myśliciele i manipulatorzy wymyślili centrum edukacyjno sportowe z halą widowiskową i rada w takiej formie uchwałę podjęła. A ja się pytam co będzie jeżeli darczyńca skorzysta z prawa cofnięcia darowizny bo cel wykorzystania się zmienił i cofnięcie jest uzasadnione prawnie???

Nie mam zamiaru setny raz się powtarzać z podwyższeniem wartości własnej nieruchomości, tak czy tak, ta dziwna koalicja będzie budować dojazdy do posesji a Twoją szkołę ma w dupie, bo jak będzie kostka chawisze posprzedają po korzystnych cenach i git majonez, dzieciaki oraz wnuki poślą do innych szkół.

Jedynym ratunkiem dla budżetu są opłaty adiacenckie i twardy reżim trzymania wydatków na drogi właśnie z opłat a nie uleganie szantażom 1500 (chociaż radny Grzybek dostał ~ 700 to te 1500 to chyba rata kredytu hipotecznego manipulatorów) Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Cielak » 21 lut 2009, o 21:50

cytat z protokołu posiedzenia rady gminy:
p. Mariusz Grzybek – współautor koncepcji dotyczącej projektu centrum

pytanie:
gdzie mogę się zapoznać z ową koncepcją?

Pozdrawiam
Cielak

Postprzez Cielak » 21 lut 2009, o 22:38

a w następnym protokole czytam:
Nawiązana została przez Urząd Gminy współpraca z firmą PEN ARTE, której zlecono wykonanie opracowania koncepcji całego kompleksu, z której wynika, że koszt realizacji całego planowanego przedsięwzięcia opiewa na kwotę około 65 mln zł.

to w końcu czyja ta koncepcja bo już zgłupiałem...
Cielak

Postprzez szumski » 21 lut 2009, o 23:37

Pen Arte musiała dostać założenia. Wielkość terenu, ilość i standard obiektów, ilości użytkowników itp. Na podstawie tych założeń policzyła powierzchnie, rozwiązania funkcjonalne, potem mnożniki na komunikację, zaplecza itp. Potem potraktowała to przez WKI i wyszło 65 baniek.

Nasi popatrzyli na to jak szpak w cipę i dali hot.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Cielak » 22 lut 2009, o 09:04

a no właśnie mnie ta podstawowa koncepcja strasznie interesuje.
Czyli np. na jaką ilość dzieci szkoła jest przewidziana i jaka ilość SP a jaka Gimnazjum.

Pozdrawiam.
Cielak

Postprzez szumski » 22 lut 2009, o 09:26

http://www.warszawa.sarp.org.pl/pokaz.php?id=5420

Otwórz zał. 11. 1 - ostatni w wordzie.

Oczywiście działka Nr. 150 nie jest własnością gminy.
Takie sobie handlowanie Inflantami, bak kanalizacji i brak prawa do dysponowania częścią terenu pod inwestycje w niczym nie przeszkadza szafowaniu milionami.

Działka 150 miała ofertę kupna po 350 zł/m2, nie wiem po co gmina się w to pcha jak ma publiczną ofertę na 3 000 m2 po 11,34zł/m2 tu: http://ug.jablonna.ibip.pl/public/get_f ... ?id=191418 :27:
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez gro13 » 23 lut 2009, o 18:48

witam wszystkich

jestem studentem 5 roku architektury, w tym semestrze robie prace dyplomowa, zainteresowal mnie temat Centrum edukacyjno-kulturalno-sportowego w Chotomowie.Potrzebuje pomocy:). mianowicei nie moge zlokalizowac działki na ktorej ma powstac projekt wiem ze to jest działka o nr 150 i 151, bardzo prosze o pomoc.
jezeli ktoś ma zdjecia z tamtego terenu to tezby to było bardzo pomocne. Projekt jest projektem dyplomowym na uczelnie.
Dziekuje, i licze na Wasza pomoc.
moje gg: 8896082
gro13

Postprzez KrzysiekM » 23 lut 2009, o 20:08

Świniarnia jest tu: Świniarnia wiec działka jest w okół.
Dokładnych jej granic niestety znam.
Krzysztof Malec
KrzysiekM
Site Admin

Postprzez Cielak » 27 mar 2009, o 08:06

no to w takim razie Centrum Świni będzie miało bliską konkurencję. I to trochę szybciej:
Hala od Mostostalu dla Legionowa
POLSKA - Konsorcjum firm Mostostal Warszawa oraz Mostostal Puławy zawarły z Urzędem Miasta Legionowo umowę na wybudowanie hali widowiskowo-sportowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Stadionu Miejskiego w Legionowie. Wartość kontraktu wynosi 29,8 mln zł brutto, zaś termin wykonania prac określono na 16 miesięcy od momentu zawarcia umowy.

Czyli już w 2010 roku na jesieni będzie stała.

Pozdrawiam.
Cielak

Postprzez Ałek » 27 mar 2009, o 08:55

Ostatnio edytowano 18 lis 2010, o 08:46 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Chotomowskie "szkolnictwo".