KIEDY NOWE GIMNAZJUM W CHOTOMOWIE?!

Postprzez Olena » 27 mar 2009, o 17:16

Zdaje się, że już tam coś się dzieje - wycięli wszystkie drzewa i krzaki (o ile dobrze kojarzę gdzie to ma być) :)
Olena

Postprzez Cielak » 30 mar 2009, o 07:28

Tak jak napisałem już podpisali umowę na WYKONANIE a nie projekty czy coś...
Co oznacza że zaczyna się budowa.

No i właśnie nasuwa mi się to samo pytanie. Czy jest sens budować kolejny obiekt w Chotomowie. Przecież on potem musi na siebie zarobić. Utrzymanie takiego molocha jaki się planuje u nas to kupa kasy. No chyba, że planuje się łatać boisko destruktem :)

Pozdrawiam.
Cielak

Postprzez Marcin » 20 kwi 2009, o 18:06

ciekawe, np. czy ktokolwiek z radnych, promujących Centrum Świnia na 65 mln PLN, zdaje sobie sprawę, jak dużym obciążeniem będą:

a) bałagan w nieruchomościach, na który miałoby to powstać,
b) nierealność wykonania takiej pozycji budżetowej (65 mln!),
c) koszty eksploatacji (choćby tylko ogrzewanie),

i swoją drogą ciekawe, że radni tak pchają ten projekt, bez jakiejkolwiek próby dialogu z mieszkańcami. To może zadam podchwytliwe pytanie: Kto z Was ostatnio (i kiedy?) rozmawiał z jakimkolwiek Radnym? (Pana Modzelewskiego pomijamy - wszyscy mamy samochody :) )

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez GOUST » 20 kwi 2009, o 20:48

Była świniarnia ale za to myślą przyszłościowo.....Trasa mostowa.....obwodnica Jabłonny cD.
Nie Daleko las ;) gdzie dzieci zamiast do szkoły na wagary by chodziły;)
Powstają osiedla;) tam i powstawać będą. Nowe centrum;) Chotomowa;) nowe centrum Jabłonny;) Tranzyt z legionowa;)
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez Cielak » 21 kwi 2009, o 07:20

oby tylko nie skończyło się tak, że będzie tam tylko kamień-pomnik poświęcony niespełnionym marzeniom...

Pozdrawiam.
Cielak

Postprzez GOUST » 21 kwi 2009, o 17:51

Cielak napisał(a):oby tylko nie skończyło się tak, że będzie tam tylko kamień-pomnik poświęcony niespełnionym marzeniom...

Pozdrawiam.

Będziesz jeszcze biegł za karę dookoła gminy;) I krzyczeć będziesz że się myliłeś;) taką drogę krzyżową będziesz miał....gorzej jak ja będę biegł bo się myliłem...... :x
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez Cielak » 22 kwi 2009, o 07:16

a wiesz, że pobiegnę...

naprawdę.
ale jak zbudują całe Centrum. w te 6 lat co mówią :)
Licznik już bije :)

Pozdrawiam.
Cielak

Postprzez szumski » 22 kwi 2009, o 08:02

Dobrze by było gdyby gmina rozpoczęła postępowanie zmierzające do wydania decyzji lokalizacyjnej (bo to chyba cel publiczny) lub warunków zabudowy. Rozstrzygnięcie konkursu tuż, tuż, będzie bulonko :razz:
Mnie się to wydaje jakoś od dupy strony robione, bo co będzie jak na wybraną koncepcję jednak warunków gmina nie uzyska? No jednak martwi mnie ta trasa mostowa, szkopuł w tym, że nawet jeżeli wojewoda pomagał przy działce to jednak MPZP będzie opiniował Urząd Marszałkowski.
Nie podejrzewam żeby chłopaki od 0 700... byli w stanie przewidzieć takie szczegóły przy rozstrzygnięciu konkursu. Poza tym rozstrzyganie konkursu przy uwzględnianiu ew. warunków, bez podania konkretnych, zawsze będzie budziło kontrowersje i sprzeciwy nawet wśród uczestników. Jeżeli później koncepcję będzie się dostosowywać do warunków, to po pierwsze nie za darmo, po drugie jednak wyjdzie potworek.
Oczywiście chciałbym się mylić, ale jakoś w tematach dotyczących infrastruktury nieczęsto mi się to udaje ;)
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Cielak » 8 wrz 2010, o 08:24

wrócę do tematu i jednocześnie biję się w pierś.
nie było żadnej umowy na wykonanie. Zostałem wpuszczony w kanał.

Ktoś coś wie?

Bo ja czuję że zaraz zostanie wmurowany kamień węgielny (i tyle z tego tam zostanie) pod budowę Pid Center bo przecież wybory zaraz...

A już mam dosyć dyskusji z moją mamą, która czyta jakąś dziwną gazetę i ciągle mi mówi: syneczku, ale ja czytałam że to już za chwilę będzie zbudowane!

ręce mi opadają...
Cielak

Postprzez Ałek » 8 wrz 2010, o 08:39

Ostatnio edytowano 18 lis 2010, o 08:46 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Chotomowskie "szkolnictwo".