Uchwała Nr. XVIII/188/2008 z dn. 27 lutego 2008

Uchwała Nr. XVIII/188/2008 z dn. 27 lutego 2008

Postprzez szumski » 14 mar 2008, o 14:42

Po przeczytaniu na stronie BIP cytowanej uchwały mam następującego pomysła: gdyby komuś nie pasował obecny skład rady, nie musi czekać do następnych wyborów ani sięgać po jakieś nadzwyczajne środki, wystarczy ogłosić konkursa pt.: kto za pińćdziesiąt groszy zdąży przed olimpiadą zagnać na piechotę wesz do Pekinu. Wszystkie radne (oprócz Witka bo głosował przeciw) polecą w trymiga. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szumski » 17 mar 2008, o 22:03

No i pierdyknęło, przed olimpiadą w Pekinie okręg Nr. 4 czekają wybory uzupełniające. Ciekawe czy będą w GOKu rozdawać mandarynki za darmochę. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez KATARZYNA DĄBROWSKA » 18 mar 2008, o 13:56

Kaziu w czerwcu mandarynki są niedobre,
lepsze będą nektarynki
MĄDRALA
KATARZYNA DĄBROWSKA

Postprzez infamis » 18 mar 2008, o 21:23

Hej Państwo Chotomowiacy moi gminni rodacy :):):)
może jestem za głupi aby to objąć swoim pustym szlacheckim rozumkiem, ale zupełnie nie rozumiem tego postu.
Jeśli chodzi o to, że nasi rajcy będą zarabiać krocie to ja osobiście jestem spokojny. Na pewno nie będą gorsi (wreszcie) od sąsiednich radnych. Niektórym, z tego co wiem nawet zmniejszą się uposażenia.

Natomiast co do wyborów przedterminowych to jak ćwierkają gminne jaskółki w Chotomowie, w okręgu nr 3 będą wybory uzupelniające, stąd zapewne obecność na tutejszym forum Pani Kasi ;)
No ale jak mowiłem się nie znam i za cięki w uszach jestem.
Czołem Waszym Mościom i Mościapaniom :):):)
infamis

Postprzez Gracjan » 18 mar 2008, o 22:07

Niektórym, z tego co wiem nawet zmniejszą się uposażenia.

Hmm... a skąd wiesz?
Gracjan

Postprzez KATARZYNA DĄBROWSKA » 19 mar 2008, o 11:30

Natomiast co do wyborów przedterminowych to jak ćwierkają gminne jaskółki w Chotomowie, w okręgu nr 3 będą wybory uzupelniające, stąd zapewne obecność na tutejszym forum Pani Kasi ;)

pragnę Pana poinformować, że wybory odbędą się w okręgu IV, zaś
moja obecność na forum datuje się od stycznia 2008 roku.
Sugerując, że w styczniu przewidziałam wybory uzupełniające do Rady Gminy czyni Pan ze mnie mistrza przewidywań, choć trochę Pan przesadził
Forum jest środkiem komunikowania naszej społecznosci lokalnej dla Pana i dla mnie
Pozdrawiam
KATARZYNA DĄBROWSKA

Postprzez infamis » 19 mar 2008, o 13:14

Doświadczenie życiowe nauczyło mnie, że prawie nic w życiu publicznym nie dzieje się przypadkowo, stąd mój nieco daleko idący wniosek dotyczący obecności na naszym forum Katarzyny Dąbrowskiej. Zresztą dziwi mnie, że pojawiła się Pani tutaj tak późno, forum istnieje blisko dwa lata, a jak widac z profilu obecność Pani datuje się dopiero od trzech miesięcy.

Jeśli będzie Pani startować w tych wyborach to ja jedenie mogę życzyć Pani powodzenia Pani Kasiu, bo jako mieszkaniec Jabłonny nie mogę w nich uczestniczyć. Przepraszam również za pomyłkę w numeracji okręgów. Mam nadzieję, że ktokolwiek zwycięży w tej "wyborczej batalii" będzie lepszym radnym niż osoba, która zrezygnowała. Nie mam o tym człowieku żadnych informacji co oznacza, że samorządowiec z niego był słaby.
O Katarzynie Dąbrowskiej natomiast głośno było swego czasu w całej gminie.

Gracjan pyta skąd wiem o uposażeniach radnych. Wystarczy zajrzeć do BIP-u i porównać obie uchwały. Wcześniej radni dostawali kasę za uczestnictwo w posiedzeniach rady i komisjach. W ciągu miesiaca było tego sporo - większość wchodziła w tzw. komin czyli nieco ponad 1200 zł miesięcznie, a teraz dostaną diety zryczałtowane, które są nieco niższe od poprzednich.
Nie wnikam w to czy to dobrze czy źle, ale chyba zaczynamy dochodzić do punktu w którym i na tym szczeblu demokracji proces profesjonalizacji osiągnie apogeum, jak w parlamencie.

Czołem!
infamis

Postprzez szumski » 27 mar 2008, o 18:44

Ponoć rada klepnęła uchwałę o przyjęciu rezygnacji.

Ludziska Kochane, wybierzta takiego w wyborach uzupełniających co już ma kostkę pod bramą, to może z nudów bąknie cóś od czasu do czasu o czymś mniej fundamentalnym niż dojazd do własnej posesji. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez infamis » 27 mar 2008, o 18:56

Podobno juz jest żelazny kandydat, co to tylko czeka na klepnięcie przez Chotomowiaków.
Wiecie coś o tym mili państwo?
infamis

Postprzez szumski » 27 mar 2008, o 20:48

Ty Infamis wszystkie kuluarowe ploty z rady znasz a ja myślałem, że tylko w nicku na zakalca pozujesz. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Następna strona

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.