wybory czerwiec 2008

wybory czerwiec 2008

Postprzez bziun » 21 kwi 2008, o 08:03

No to mamy pierwszego kandydata do zajęcia fotela radnego po Wiktorze.
Koło PO wybrało swojego przedstawiciela, jest nim mieszkaniec Dąbrowy Chotomowskiej pisujący na tym i na innych forach naszej gminy miedzy innymi pod nicami Krzysztof J, Riko.
Kandydat ten posiada rzadką zdolność polemizowania z samym sobą pod różnymi nicami, co wróży dużą atrakcyjność sesjom i posiedzeniom komisji Rady z jego udziałem.
Zastanawiające jest, że miejscowa Platforma nie ogłosiła jeszcze oficjalnie wyboru swojego kandydata. Może trochę sie wstydzą bo jak śpiewają Chotomowskie szpaki, uzyskał on poparcie jedynie trójki swoich partyjnych kolegów, na chyba 20 osobową organizację to imponujące uznanie najbliższych towarzyszy. Ciekawe czy był to wybór przez aklamację czy też kandydatów było tak wielu że 3 osobowe poparcie to przytłaczający wynik ?
Zachęcam do zgłaszania kolejnych kandydatów, Platforma postawiła tak nisko poprzeczkę, że już kandydat z poparciem 5 osób będzie godnym przeciwnikiem.
bziun

Postprzez szer-szeń » 21 kwi 2008, o 08:45

Zachęcam do zgłaszania kolejnych kandydatów, Platforma postawiła tak nisko poprzeczkę, że już kandydat z poparciem 5 osób będzie godnym przeciwnikiem.

Można się domyślać,drogi nieznany bziunie, że masz na myśli byłych kryminalistów ,którzy zapewne nie omieszkają stanąć do wyścigu o wakat radnego.
Wolę wiec już kogoś kto polemizuje sam ze sobą i z pewnością na niego zagłosuje.
Mało tego polecę go sąsiadom.
szer-szeń

Re: wybory czerwiec 2008

Postprzez F.K.Niepłacz » 21 kwi 2008, o 09:44

bziun napisał(a):Zastanawiające jest, że miejscowa Platforma nie ogłosiła jeszcze oficjalnie wyboru swojego kandydata. Może trochę sie wstydzą bo jak śpiewają Chotomowskie szpaki, uzyskał on poparcie jedynie trójki swoich partyjnych kolegów, na chyba 20 osobową organizację to imponujące uznanie najbliższych towarzyszy.

Bziun, skoro jesteś tak dobrze zorientowany w temacie, to może mógłbyś napisać więcej szczegółów. Skąd wiesz o kandydacie, skoro platforma nie ogłosiła swojego wyboru? Skoro za Krzysztofem były 3 osoby, to kogo popierali pozostali? Czyżby każdy z tych pozostałych 17-tu głosował na siebie samego i w ten sposób 3 głosy zebrane przez Krzysztofa zdecydowały o jego wyborze?
F.K.Niepłacz

Postprzez PiVi » 21 kwi 2008, o 12:38

Witam,

w imieniu społeczności Forum i swoim własnym chciałbym powitać nowego użytkownika !

Jednocześnie zastanawiam się, ileż to nienawiści czy frustracji musi być w człowieku,
by założyć konto mailowe, po nim zarejestrować się na forum tylko po to
by wylać wiadro pomyj na drugą osobę.
Nasze małe polskie piekiełko...

Mimo wszystko pozdrawiam,

Piotr 'PiVi' Engelbrecht
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez Adamus » 21 kwi 2008, o 12:49

Panie Krzysztofie

po tonie naszego(?) bizunia że moze to którys z "partyjnych" kolegów skoro zna takie szczegóły i jest tak zajadły A przechodzac do rzeczy - to jesli tylko będe w Chotomowie w dniu wyborów to ma Pan mój głos może uda się Panu zmusic (???) towarzystwo do jakieś pracy bo jak tak dalej pójdzie to ta nasza gminy bedzie najbardziej zapyziałą gminą w całym mazowieckiem .Juz nawet nasze formu leciutko podupada .Pozdrawiam wszystkich formuowiczów po długiej nieobecnosci
Adamus

Postprzez szumski » 21 kwi 2008, o 19:49

Ludziska Kochane a co Wy się tak oburzacie? Wystawili Krzyśka i bardzo pierwsza klasa. Ja już mu to wróżyłem dwa miesiące temu. Też mi niespodzianka.

Dziwię się tylko PO, że po ostatnich wyborach parlamentarnych (przyśpieszonych) mając w naszej gminie 90% poparcia młodzieży ogółem i 100% młodzieży głosującej po raz pierwszy dała dupy i zeszła do podziemi, zamiast wykorzystać ten zapał. Na mój gust to jakieś Bziuny tudzież inne twardołebce poczułyby się zagrożone na swojej kanapie nadspodziewanym poparciem, no i do roboty trza by było się wziąć. Wystawienie kandydatury energicznego Krzyśka i zmiany w kole świadczyć mogą tylko o tym, że koło PO skończy z dłubaniem w nosie, wybieraniem niezliczonej (ale nie wychodzącej poza kanapę) ilości vicków i weźmie się do roboty.

Bziunku Kochany jakby za występowanie na tym forum, pod kilkoma nickami, co zarzucasz Krzyśkowi, ścinali głowy, to znam przynajmniej kilkanaście coby spaść musiało, w tym piękne dziewczęce (kobiece) a te już tylko po moim trupie :))) Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.