wybory uzupelniajace

Postprzez szumski » 14 cze 2008, o 14:59

A jak z wolnej ręki to co? Tu zarabiają, tu płacą podatki, tu zatrudniają ludzi. Najprostsza sprawa to zarejestrować się, kupić sprzęt (jedna koparko ładowarka = 250 tys. PLN, zagęszczarka płytowa = 36 tys. PLN, oba + VAT) zatrudnić ludzi, zapłacić za badania lekarskie, szkolenia bhp, kupić ubranka i stworzyć konkurencję, przechodząc w trakcie milion "przypadkowych" kontroli. Pzdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Krzysztof J » 14 cze 2008, o 15:05

@szumski
szerszen zapytala dlaczego te firmy - a ty tlumaczyles, ze daja najnizsze ceny w przetargach
ale poniewaz tutaj prawdopodobnie nie bylo przetargu, tylko z wonej reki, wiec pytanie szerszenia nadal pozostaje bez odpowiedzi
Krzysztof J

Postprzez szumski » 14 cze 2008, o 15:12

Krzychu nie zawracaj dupy, jak nie ma przetargu to jest konkurs ofert, zaproszenie do złożenia ofert itp. poczytaj ustawę i nie siej fermentu. Wszystko jest jawne i możesz dostać z gminy odpowiedź. Przy innych wariantach wyboru niż przetarg, też decyduje cena i są tani bo sprawdzałem, ament. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szumski » 14 cze 2008, o 15:19

P.S. To zmanipulowane "z wolnej ręki" to też jest z zachowaniem konkurencji tylko nie musisz składać miliona świstków z US, ZUS itp pasożytów. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez MISIO » 15 cze 2008, o 19:09

NO niedługo będą wyniki :)
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez Adamus » 15 cze 2008, o 20:10

Drogi Panie Szumski - jak nie wie to niech nie odpowiada !!!
Ja segerguję już dłuzej niż 2 miesiące a te dwa miesiące z firmą i z gminą ale moi drodzy sąsiedzi nie segregują a po prostu palą - dotyczy to budow !!! I jak zwykle Pan drogi Szumski potrafi obrazić i chyba tylko Pan Szumski zostanie juz niedługo na tym forum a może Pan Szumski powinien byc na radnego wybrany przecież na wszystkim ( i chyba niczym) sie tak znakomicie zna !!!!!!! Dziekuję Panu Szumskiemu .
Adamus

Postprzez szumski » 15 cze 2008, o 20:20

Nie wiem o co Ci chodzi? Ja mam iść do Twoich sąsiadów i zwrócić im uwagę? Daj adresy to podjadę. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Adamus » 15 cze 2008, o 20:29

Przecież jasne jest że nie chodzi o to coby Pan Łaskawy wybierał się do moich czy nie moich sąsiadów ino coby w gminie trochę więcej uwagi poswięcano ochronie środowiska - a to o czym pisałam to przecież były przykłady róznych działań , które przynoszą efekty a u nas te efekty to jakby tylko częściowo - i jasne jest że człek ma naturalną skłonność do nic nierobienia i zwalania na innych i dopiero perswazją lub karą można własciwe dla ogółu zachowania uzyskać - przeto nie nalezy się bać wprowadzania , skutecznego. roznego rodzaju kar za zasmiecanie naszego wiejskiego chotomowskiego srodowiska .Pozdrawiam
Adamus

Postprzez szumski » 15 cze 2008, o 20:38

No ale gmina to my, ja byłem lub wysyłałem córkę z deklaracjami u wszystkich na naszej małej uliczce i wszyscy są zadowoleni. A jakby nie podpisali to bym mordę darł na całą wieś. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Tommy » 15 cze 2008, o 20:41

Przepraszam, że się wtrącam w słuszną dyskusję o bardzo ważnych tematach ekologicznych, ale jak te wyniki?!
Tommy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.