wybory uzupelniajace

Postprzez infamis » 28 kwi 2008, o 17:40

Ja myślę, że ten cudownie objawiony kandydat co to od nikogo nie jest zależny, który ma takiego powera i Bóg jeden wie co jeszcze jest w stanie sam zrobić, bo jak wiem to wiara góry przenosi nie ludzie, będzie sam jak paluszek w tej starej, zaśniedziałej radzie. Bo skoro on taki wspaniały i nie będzie nic "załatwiać", ani po znajomości ani w ogóle to po co się z jakimiś tam wsiowymi radnymi kumał bedzie. Skończy się podobnie jak z jego niesławnym poprzednikiem stanie w kąciku i doczeka do końca kadencyjki.

Drogi Panie Tomaszu ja Pana bardzo szanuje i mój post nie miał na celu nikogo obrażać. Chciałem wyrazić swoją opinię. Na tym moim zdaniem polega demokracja, a nie na głosowaniu większością. To akurat z demokracją nie ma nic wspólnego.
Może w organizacjach partyjnych z natury rzeczy obowiązuje jednomyślność jednak mnie moi rodzice i nauczyciele (dzięki im za to) nauczyli samodzielnego myślenia. Z tej umiejętności staram się korzystać non stop. A swoje i tak wiem.

Partiom wara od samorządu - mamy tego dość w rządzie.

Dziękuję bardzo.
Wasz etc, etc, etc :):):)
infamis

Postprzez szumski » 28 kwi 2008, o 19:13

Bo skoro on taki wspaniały i nie będzie nic "załatwiać", ani po znajomości ani w ogóle to po co się z jakimiś tam wsiowymi radnymi kumał bedzie. Skończy się podobnie jak z jego niesławnym poprzednikiem stanie w kąciku i doczeka do końca kadencyjki.

Kolega ma widzę problemy z odróżnieniem skuteczności a więc zdolności konsyliacyjnych i wchodzenia w koalicje od zwykłego kołtuństwa. Proszę nie traktować wyborców jak tumanów i nie wmawiać, że coś trzeba "załatwiać po znajomości" no a jak będziesz cicho siedział i głośno klaskał to może ci w nagrodę dziurę w drodze, tą co w niej szwadron napoleoński osie giął, załatamy. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Tommy » 28 kwi 2008, o 20:58

agata122 napisał(a):Oj Tomek nie wiem czy Ci Jasińscy Zajączkowscy czy Frankowscy będą świadczyć o Tobie pozytywnie skoro zgrupowałeś ich w "stada"

Agatko masz racje. :oops: Też sobie pomyślałem (poniewczasie), że to niezbyt fortunne sformułowanie. Ale chciałem przytoczyć najpopularniejsze nazwiska dzieci rodzin z jakimi miałem przyjemność pracować. I przekazać obrazowo ilość. Kiedyś liczyłem i wyszło mi, że podczas paru lat pracy poznałem około 700 osób. Chyba dużo.
Tommy

Postprzez agata122 » 28 kwi 2008, o 21:55

Mój drogi Infamisku nie wlataj na cudze niebo.
Wybory uzupełniające mają sie odbyć w Chotomowie a nie w Jabłonnie wiec wujku dobra rada mityguj sie.
Serdecznie pozdrawiam sołtys Jabłonny
agata122

Postprzez szumski » 28 kwi 2008, o 22:52

Mój drogi Infamisku nie wlataj na cudze niebo.
A czemuż to na cudze niebo a??? Jest przewodniczącym Komisji Bezpieczeństwa Publicznego całej gminy chyba, a nie tylko Jabłonny?

Na tym kończe bo wesołe ludki z Chotomowa to wasz CYRK i wasze małpki więc jak chcecie wziąc udział w szopce to stawcie się 15 czerwca w lokalikach wyborczych.
Dałeś popis gościu, powinieneś dodać jeszcze "i wasze podatki składają się na moją Infamisa dietę". A w jakim Ciebie cyrku wybrali? Kasting na klowna był cy cóś? Tobie kury szczać prowadzać a nie decydować o bezpieczeństwie gminy. Z takim ładunkiem pogardy i arogancji do ludzi, którzy składają się z ciężkiej pracy na część Twojego budżetu i nad których bezpieczeństwem powinieneś pracować to Cię na ściany publicznego sracza z tą Twoją pisaniną wpuścić nie powinni a nie dietami jeszcze wynagradzają. A pochwal no się Królu Złoty iloma to inicjatywami uchwałodawczymi łaskaw byłeś zabłysnąć? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Krzysztof J » 29 kwi 2008, o 10:09

dzieki @Kaziu, za Twoja inteligencje wrodzona

czyli nieslawny Infamis to jablonowski rady Marcin Gizinski

jak go przy okazji spotkam, to zapytam - czemu zawdzieczam to odsadzanie mojej skromnej osoby od czci i wiary? i czemu zawdzieczam taka niechec do partii politycznych? czyzby jakies kompleksy sie ujawnily?
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Krzysztof J, łącznie edytowano 1 raz
Krzysztof J

Postprzez infamis » 30 kwi 2008, o 08:42

1. Nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem.
2. Niebo jest dla wszystkich :)
3. Dlaczeo infamis jest niesławny?
infamis

Postprzez F.K.Niepłacz » 30 kwi 2008, o 10:23

infamis napisał(a):3. Dlaczeo infamis jest niesławny?

Nie żartuj! To nawet nie sprawdziłeś w Kopalińskim co znaczą terminy infamia i infamis?
F.K.Niepłacz

Postprzez szumski » 30 kwi 2008, o 10:35

1. Nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem.

Moje doświadczenie w porównaniu z Twoim to pikuś. Ja rżnę głupa za swoje pieniądze i na swoje konto, Ty doisz wyborców już drugą kadencję, sam określając całą sytuację cyrkiem. W naiwności swojej uważając wszystkich płatników podatków za durniów, co nawet nie potrafią porównać adresu skrzynki z tym w TOiOWO.

Ja nie mówię o jakimś czarodziejskim słowie w stosunku do publiki, bo zdaje się że z tych znasz tylko "abra kadabra", ale jakbyś miał ciut kręgosłupa to powinieneś choć słowo wyjaśnienia rzecz, jak mleko się wylało. Może rezygnacja z gaży clowna tego cyrku??? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez PiVi » 30 kwi 2008, o 11:42

infamis napisał(a):Moim zdaniem żałosne jest to, że partie próbują mącić w gminnych sprawach. Bo niby wobec kogo będzie taki radny lojalny - wobec mieszkańców (bez wzgledu na ich sympatie polityczne) czy wobec partyjnej góry?
Jakby góra PO czy innej tego typu organizacji kazała poprzeć takiego ktosia jak sławny Jerzy Ł. to żołnierzyki musieliby szybciutko trzasnać obcasikami i biegusiem truchnąć do wójka by całować jego wojtowski tyłek.
A propos, czy w naszej radzie nie ma już radnego z PO? Może jeden wystarczy - tak głupio spytam?

A po za tym czy nie ma w Chotomowie takich ludzi co mieszkają tam dłużej niż 10 minut, znają problemy i mają pawera by je rozwiazywać. Tacy co to nie boją sie krzykaczy co ich od czci i wiary będą odsądzać a i księdzem proboszczem poszczuć mogą????

Pytam bo mało kumam. Jakim cudem istnieje jabłonowska większość, skoro radnych z Jabłonny jest siedmiu a radnych z Chotomowa sześciu? Jakoś tak mi wychodzi, że Ci z Jabłonny więcej dyplomatycznego talenta posiadają.

Na tym kończe bo wesołe ludki z Chotomowa to wasz CYRK i wasze małpki więc jak chcecie wziąc udział w szopce to stawcie się 15 czerwca w lokalikach wyborczych. Ja tam będę korzytał z pogody, bo wiem, że jaskółka z Chotomowa wiosny w naszej gminie nie uczyni.
CZOŁEM!!!

No to moje dwa słowa.

Ad1
infamis napisał(a):Moim zdaniem żałosne jest to, że partie próbują mącić w gminnych sprawach. Bo niby wobec kogo będzie taki radny lojalny - wobec mieszkańców (bez wzgledu na ich sympatie polityczne) czy wobec partyjnej góry?
Jakby góra PO czy innej tego typu organizacji kazała poprzeć takiego ktosia jak sławny Jerzy Ł. to żołnierzyki musieliby szybciutko trzasnać obcasikami i biegusiem truchnąć do wójka by całować jego wojtowski tyłek.

Żałosne jest to, że ktoś korzystając z anonimowości (przynajmniej tak mu się wydaje)
próbuje przy okazji wyborów uzupełniających ugrać kapitał dla swojego zgromadzenia "Krewnych i Przyjaciół Królika".
Bo czym innym jest ta krytyka partii politycznych w Samorządzie ?

Ad 2.

infamis napisał(a):"A propos, czy w naszej radzie nie ma już radnego z PO? Może jeden wystarczy - tak głupio spytam?"

Jest - i jest to pierwsza jaskółka której udało się nieco "przewietrzyć" skład rady
z "zasłużonych, wieloletnich" radnych-bezradnych.

Ad 3.

infamis napisał(a):"A po za tym czy nie ma w Chotomowie takich ludzi co mieszkają tam dłużej niż 10 minut, znają problemy i mają pawera by je rozwiazywać. Tacy co to nie boją sie krzykaczy co ich od czci i wiary będą odsądzać a i księdzem proboszczem poszczuć mogą????"

Tutaj Kolega trafił idealnie- dziękuję za to pytanie.
Tak się składa- i zostało już to powiedziane, że Krzysiek pochodzi stąd-
czyli z Gminy, z Chotomowa.... z Dąbrowy Chotomowskiej.
Stąd są Jego rodzice.
Sam zwiedził kawał świata i wrócił "na Ojcowiznę".
Może być lepszy kandydat niż połączenie tradycji, rodziny i wykształcenia, doświadczenia oraz świeżego spojrzenia na sprawy gminy ?
Człowiek "będący stąd" a jednocześnie wolny od tego Waszego piekiełka sprzed lat
którego wspomnienie ciągnie się do dziś ?

Ad 4.
infamis napisał(a):"Pytam bo mało kumam. Jakim cudem istnieje jabłonowska większość, skoro radnych z Jabłonny jest siedmiu a radnych z Chotomowa sześciu? Jakoś tak mi wychodzi, że Ci z Jabłonny więcej dyplomatycznego talenta posiadają."

A teraz AutoReklama :)
Tak się składa, że to dzięki Radnemu PO - Przemkowi Przewoźniczkowi
którego kilka linii wyżej skrytykowałeś ujawniły się te Wsze talenta....

Ad 5.
infamis napisał(a): (...)więc jak chcecie wziąc udział w szopce to stawcie się 15 czerwca w lokalikach wyborczych. Ja tam będę korzytał z pogody, bo wiem, że jaskółka z Chotomowa wiosny w naszej gminie nie uczyni(...)

Tutaj jest najciekawszy fragment.
Radny Gminy - wybrany w wyborach... nazywa te same wybory szopką, a lokale "lokalikami", Cyrk i małpy- to chyba dotyczy Rady Gminy i samych Radnych.
Ciekawe podejście do własnej pracy, kolegów i wyborców.
Wyborcom p. Gizińskiego - GRATULUJEMY !

Piotr Engelbrecht
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.