cisza wyborcza - POetyka czy prawo?

Postprzez ElkaButelka » 16 cze 2008, o 11:03

ElkaButelka napisał(a):W sobotę rano jakieś dzieci wrzucały ulotki wyborcze do skrzynek pocztowych mieszkańców ul.Promiennej. Widział to mój sąsiad spacerując z psem.

Przepraszam Cię Krzysztofie i przepraszam cię Piotrze i przepraszam całe koło PO, że oskarżyłam Was o związek z tą sprawą.

Elżbieta

Sprostowanie: ulotki wyborcze Krzysztofa Jakubiaka
ElkaButelka

Postprzez Krzysztof J » 16 cze 2008, o 14:04

Dzieki Ela,
Jestem wdzieczny za Twoje slowa przeprosin, i ze zajelo Ci to tylko dwa dni. Piotrek watpil, ale ja w Ciebie wierzylem.

Teraz wiemy, ze niczego nie widzialas, tylko powtarzasz to, co ktos ci opowiedzial

Masz racje, ze przywiazujesz taka starannosc do nazwisk, dlatego podaj laskawie imie i nazwisko tego sasiada, ktory o tym opowiada, oraz imiona i nazwiska tych dzieci, ktore podobno to robily.
Wtedy bedziemy mieli pelna jasnosc. Bo nie wolno tak waznych spraw pozostawiac niedopowiedzianych.

A gdyby Twoj sasiad spacerujac z psem znalazl jeszcze jakies ulotki albo jakis plakat wyborczy, np. ten ktory jeszcze w sobote rano znajdowal sie na skrzyzowaniu ulicy Jasnej i Teczowej, to dajcie znac. Musimy posprzatac po kampanii, nie powinny sie nigdzie poniewierac.
Krzysztof J

Postprzez szumski » 16 cze 2008, o 14:11

Krzysiu mój serdeczny przyjacielu, nie przeżywaj jak mrówka okres. Po wyborach szkołę też trza wybudować i egzekwowanie uchwał (Ty wiesz i ja wiem jakich) wreszcie wymusić. Jest miejsce dla wszystkich. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia strona

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.