Patrzmy na ręce naszym radnym

Postprzez sosek2 » 18 cze 2009, o 09:39

No nie wiem patrzyli z podejrzliwością....może im już kiedyś ( albo i całkiem niedawno ) ktoś już coś obiecał .
Pozdrawiam Sosek2
sosek2

Postprzez Marcin » 18 cze 2009, o 09:52

a myśmy wczoraj zagadali z sąsiadami na Kisielewskiego. I jak jeden sąsiad powiedział, że rozmawiał z Muniakową, a ta mu obiecała zrobienie ulicy, to większość się obśmiała jak fretki :)

Pani Olgo, taka ściema to już jest po prostu wstyd na maxa, Pani kłamie ludziom, bez cienia wstydu czy przyzwoitości :)

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez szumski » 18 cze 2009, o 10:13

a myśmy wczoraj zagadali z sąsiadami na Kisielewskiego. I jak jeden sąsiad powiedział, że rozmawiał z Muniakową, a ta mu obiecała zrobienie ulicy, to większość się obśmiała jak fretki :)

Przed Bożym Ciałem Dolinową porównałem trochę bo wstyd ludzi. Problem jest bo jak ktoś raz popieprzył i destrukt się zgrzał to teraz maszyna się łamie.
Na sesje chodzę przeważnie z pampersem, bo przy żelaznym punkcie
4. Sprawozdania i informacje: 1) Wójta Gminy o pracy w okresie między sesjami,
zeszczałbym się w majty jak nic. Większe kocopoły pali tylko Xero-Przewodniczący. Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez sosek2 » 19 cze 2009, o 14:42

Ja już wiem czemu p. Kasia nic nie mówi , ostatnio ( zalogowana ) była na forum 11.04.09 i skad ma wiedzieć że ja się pytam o obiecane latarnie .
Pozdrawiam Sosek2
sosek2

Postprzez sosek2 » 22 cze 2009, o 09:32

P. Katarzyna Dąbrowska jest radną tak ?
Pozdrawiam Sosek2
sosek2

Postprzez Marcin » 22 cze 2009, o 10:37

sosek2 napisał(a):P. Katarzyna Dąbrowska jest radną tak ?

no jest, ale milczy :(

M
Marcin

Postprzez sosek2 » 22 cze 2009, o 10:48

To moze znowu p. Wójt zaatakować z tymi latarniami ?
Pozdrawiam Sosek2
sosek2

Postprzez Marcin » 22 cze 2009, o 12:58

sosek2 napisał(a):To moze znowu p. Wójt zaatakować z tymi latarniami ?

nooo... jeśli chcesz usłyszeć stek pustosłowia, to tak, warto. Ja bym na Twoim miejscu złożył wniosek na piśmie, że jako mieszkańcy potrzebujecie podniesienia bezpieczeństwa i temu właśnie mają służyć latarnie. Wszystkie zdroworozsądkowe argumenty na panią Muniak nie działają.

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez sosek2 » 5 sie 2009, o 11:16

Mam odpowiedz :D

Szanowny Panie Krzysztofie,
Wykonanie dokumentacji i oświetlenia ul. Małej w Chotomowie zostało umieszczone w budżecie inwestycji w 2009 r. Na dzień dzisiejszy wykonana jest już dokumentacja. Po uzyskaniu pozwolenia na budowę rozpisany zostanie przetarg, a po jego rozstrzygnięciu przystąpimy do realizacji inwestycji.

Grażyna Woźnicka, Naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju
Pozdrawiam Sosek2
sosek2

Postprzez Mając » 7 sie 2009, o 07:04

Pozdrawiam radnych Grzybka i Sawickiego, którzy w momencie asfaltowania natychmiast pojawili się z literaturą wyborczą, ale nie starczyło im czasu aby przyjść na swój dyżur. Panowie, jeżeli z jakichś powodów nie będziecie dyżurować to dajcie znać!!!
Mając

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.