Patrzmy na ręce naszym radnym

Postprzez Cielak » 7 sie 2009, o 07:25

no faktycznie u mnie też byli i powiedzieli: no robimy robimy a niedługo resztę też zrobimy.

czy to oznacza że zmieniają profesję?
Cielak

Postprzez szumski » 7 sie 2009, o 08:53

U mnie dzisiaj asfaltują. Gmina kiedyś tam przejęła drogę z obciążeniami, to ja trzymam akt notarialny w garści gdzie jak byk napisane............. a że ja tępy jestem interpretacji nie rozumiem to natychmiast po pojawieniu się jakiegoś łysego draba wypuszczam psy. Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Re: Patrzmy na ręce naszym radnym

Postprzez Cielak » 9 kwi 2013, o 09:02

Dodaję tutaj bo nie wiem gdzie to wsadzić.
Dzisiaj zupełnie przy okazji innej sprawy natrafiłem na taki oto artykuł:
http://www.e-ochronadanych.pl/a,204,och ... -cz-1.html

bardzo z resztą ciekawy.
W szczególności takie zdanie:
W tym kontekście należałoby zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt tego zagadnienia. Mianowicie, chodzi o dopuszczalność publikowania w Biuletynie Informacji Publicznej protokołów z kontroli zawierających imiona, nazwiska i stanowiska osób odpowiedzialnych za stwierdzone w toku czynności kontrolnych nieprawidłowości. Ustawa o dostępie do informacji publicznej w art. 6 ust. 1 pkt 4a tiret drugie, mówi o udostępnianiu danych publicznych, w tym dokumentacji przebiegu i efektów kontroli. W tego rodzaju przypadkach – zgodnie z tym, o czym była mowa wyżej, udostępnienie informacji obejmujących imię i nazwisko oraz stanowisko służbowe pracownika danego podmiotu, nie będzie naruszało przepisów o ochronie danych osobowych.
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Poprzednia strona

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.