Pare smutnych obserwacji

Postprzez agata122 » 6 sty 2009, o 16:01

Pani Katarzyno to na pewno owo wykształcenie kazało pani przypuszczać że problem śmieciowy w Gminie rozwiąże czarodziejski człowiek skrzyżowanie Holmesa z supermenem .
Brawo proszę powiedzieć która uczelnia wydaje na świat takich ekonomistów to się do niej zapiszę .
Jako były wc wójt współpracujący z wójtem Łubą powinna pani wiedzieć że na sołtysa nie trzeba nikogo promować wybiera się go w wyborach .
Resztę pominę bo zniżać się nie będę do pewnego poziomu staram się żeby moje wypowiedzi były merytoryczne a nie na poziomie magla.
agata122

Postprzez Marcin » 6 sty 2009, o 16:02

Krzysztof J napisał(a):jest wiele do zrobienia ;)

Krzysztofie,

wpadnij w sobotę, naprawdę.

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez agata122 » 6 sty 2009, o 16:11

Marcin strasznie was boli że w naszej wsi jest spokój ludzie mogą się porozumieć a zmiany idą w dobrym kierunku.
Strasznie narzekasz na radnych wybranych z okręgów wsi Jabłonna .Większość z nich jest już drugą trzecią bądź czwartą kadencje.Mieszkańcy wsi Jabłonna widocznie mają do nich zaufanie i są zadowoleni z ich pracy .Czy uważasz że mieszkańcy Jabłonny to ciemna masa,która nie potrafi wybrać swoich przedstawicieli? Czy uważasz że 6500 tyś. osób się myli i nie wie kogo wybrać ?
Najbardziej was boli że macie żadne przełożenie na to kto z naszej wsi zostanie wybrany do rady .
Pozdrawiam Agata
agata122

Postprzez szumski » 6 sty 2009, o 16:35

Wg. PKW - wybory 12 11 2006, w całej gminie Jabłonna wydano 5026 kart do głosowania, no ale w samej Jabłonnie wg. jej sołtyski jednomyślnie obecny skład rady wybrało 6500. To co Ty Sołtyska sama dobawiłaś tych głosów czy jak? Pochwal no się swoim wynikiem, też 7000 czy może 70? Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 6 sty 2009, o 16:51

Janusz z tego co pamiętam w wyborach do rady gminy w 2006 r uzyskałam ok 260 -280 głosów co było piątym wynikiem w moim okręgu.Weszło do rady z jedynki cztery osoby.
agata122

Postprzez szumski » 6 sty 2009, o 16:52

Miałem na myśli wybory na sołtyskę ;-)
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 6 sty 2009, o 16:56

Powiedz czemu akurat tak interesujesz się moją osobą powiedz lepiej czemu sam nie miałeś odwagi startować w wyborach uzupełniających .
agata122

Postprzez szumski » 6 sty 2009, o 17:00

Powiedz czemu akurat tak interesujesz się moją osobą powiedz lepiej czemu sam nie miałeś odwagi startować w wyborach uzupełniających .

Bo w przeciwieństwie do Kaśki nie mam nic przeciwko cyckom.

W żadnych wyborach nigdy startował nie będę. Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Marcin » 6 sty 2009, o 22:08

agata122 napisał(a):Marcin strasznie was boli że w naszej wsi jest spokój ludzie mogą się porozumieć a zmiany idą w dobrym kierunku. Czy uważasz że mieszkańcy Jabłonny to ciemna masa,która nie potrafi wybrać swoich przedstawicieli? Czy uważasz że 6500 tyś. osób się myli i nie wie kogo wybrać ? Najbardziej was boli że macie żadne przełożenie na to kto z naszej wsi zostanie wybrany do rady .
Pozdrawiam Agata

Agato,

a) zmiany "u was" dzieją się za nasze, całej Gminy, pieniądze. Jeśli uważasz, że to dobrze, to wiedz, że to dobrze tylko dla Was, 1/3 całej Gminy. I wiedz, że my z tym skończymy,

b) Mieszkańcy Jabłonny ciemni nie są. Ale jeśli radny Kubalski mówi mi, że jest już 4-tą kadencję i wciąż kręci swoje lody, to po prostu sygnał, że mieszkańcy nie patrzą, co robicie. A to zwyczajny ich błąd. Przepowiadam Ci, że Ty też polegniesz na tym, właśnie wróciłem z Jabłonki, nawet nie przeczuwasz, ilu masz krytyków we własnej wsi,

c) czy ja coś pisałem o wyborach radnych z Jabłonnej? :) Co ja mam do tego? Mieszkańcy wybierają, ich prawo. Ale nie kontrolują potem skutków a skutki są opłakane. Mieszkańcy Jabłonny powinni też poczytać Twoje posty, Droga Sołtysko...

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Poprzednia strona

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.