Do Radnych Gminy Jabłonna

Postprzez Marcin » 13 lut 2009, o 00:00

KATARZYNA DĄBROWSKA napisał(a):Nowa mieszkanko JK (...)

Kasiu,

Ochłoń pliz, większość z nas wie, że paru forumowiczów cierpi na rozdwojenie jaźni, szkoda na to czasu :) Tobie chwała za zbiórkę, duża sprawa i wielki szacunek.

A "nowa mieszkanka" niech się smaży w swoim wstydzie.

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 13 lut 2009, o 12:06

W związku z oskarżeniami pani radnej Dąbrowskiej oświadczam, że nie mam nic wspólnego z nickiem "nowy mieszkaniec" i nie życzę sobie sugerowania tego. Myślę, że administratorzy forum mają możliwości techniczne sprawdzić z jakiego IP pisuje osoba tak się podpisująca, więc oficjalnie proszę o sprawdzenie tego. Mam nadzieję, że to nie jest sprzeczne z żadnym regulaminem.

A Pani Radna, choćby ze względu na pełnioną funkcję, powinna być nieco bardziej powściągliwa w rzucaniu oskarżeń, jeśli nie potrafi czegoś rzetelnie sprawdzić.
Joanna Kajdanowicz

Postprzez PiVi » 14 lut 2009, o 22:31

Joanna Kajdanowicz napisał(a):W związku z oskarżeniami pani radnej Dąbrowskiej oświadczam, że nie mam nic wspólnego z nickiem "nowy mieszkaniec" i nie życzę sobie sugerowania tego. Myślę, że administratorzy forum mają możliwości techniczne sprawdzić z jakiego IP pisuje osoba tak się podpisująca, więc oficjalnie proszę o sprawdzenie tego. Mam nadzieję, że to nie jest sprzeczne z żadnym regulaminem."

Wywołany do tablicy odpowiadam... :)

A poważnie -
na forum nie ma obowiązku podawania imienia i nazwiska,
zatem nie będziemy się bawić w detektywów i dochodzić do tego "who is who".
Jednak oczywiście są możliwości techniczne by na podstawie IP, rodzaju łącza
internetowego i providera (dostawcy) wykluczyć, bądź pomóc w identyfikacji danego osobnika :)

Tak jak napisałem- nie będziemy dochodzić _kim jest_ "nowy mieszkaniec",
ale na jasną prośbę Joanny Kajdanowicz na podstawie logowań na oba konta
z całą pewnością mogę stwierdzić, że "nowy mieszkaniec" nie jest _alter ego_ kol. Kajdanowicz.

Jak można dojść do takich wniosków ?

Posty "nowego mieszkańca" pisane są także z IP należących do 2 providerów-
nazwijmy to na nasze potrzeby X i Y.
Z kolei wszystkie posty "Joanny Kajdanowicz" zostały napisane z IP należących
do zupełnie innych providerów/usług/firm... np A i B.

Pozdrawiam,

Piotr 'PiVi' Engelbrecht
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Postprzez szumski » 14 lut 2009, o 22:44

Jasna dupa, przed postem Aśki to ja dostałem zjebkę telefoniczną, bo JK to moje inicjały a płeć? no cóż późna pora była :hihi:
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez KATARZYNA DĄBROWSKA » 15 lut 2009, o 00:10

SZUMSKI napisał
Jasna dupa, przed postem Aśki to ja dostałem zjebkę telefoniczną, bo JK to moje inicjały a płeć? no cóż późna pora była

SORRY WSZYSTKICH JK w Chotomowie
nowy mieszkaniec czasem był męższczyzną a niekiedy kobietą.

myślę,że to rozdwojenie jażni( o czym pisał Marcin)

NIE UMIEM UZASADNIĆ DLACZEGO NIEKTÓRZY ODBIERAJĄ TO DO SIEBIE!!!!

JAK WIELU W CHOTOMOWIE MIESZKA URAŻONYCH JK
KTO TO WIE?
KATARZYNA DĄBROWSKA

Postprzez Marcin » 18 wrz 2009, o 15:35

(...) my, mieszkańcy Gminy, domagamy się przyjęcia przez Radę Gminy Kodeksu Etyki Radnego. (...)

i tak minęło 9 miesięcy. A Rada Gminy, w jej obecnym składzie, jak ma nas, mieszkańców w dupie, tak ma nadal. Może zapytajmy naszych radnych, co zrobili w tej sprawie?

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez danka » 18 wrz 2009, o 16:09

raczej mało prawdopodobne aby cokolwiek zrobili, to wymaga nieco inwencji twórczej, na której nadmiar część szanownych "radzących" z pewnością nie narzeka :>
danka

Postprzez Ałek » 19 wrz 2009, o 17:03

Marcin, równie dobrze możesz chcieć, by niski stał się wysoki.. I nie sądzę, by ten Kodeks miał jakiekolwiek przełożenie na ilość krzyżyków przy urnie...
PS. 9 miesięcy i nic się nie urodziło.. A może radni są jak słonie??
Ałek

Postprzez Marcin » 26 wrz 2009, o 00:38

Radni słonie nie som :)

i cos mi się zdaje, że tak szybko, jak radni odkryją, że do wyborów jest bliziutko już, to w try miga zaczną te etykę studiować i wdrażać.

Czy ktoś wie, gdzie w internecie mogę znaleźć strukturę (imiona + nazwiska) Ochotniczej Straży Pożarnej z Chotomowa? Tak sobie myślę, że jak na zarządzanie 300.000 zł naszych gminnych pieniędzy, to organ ten jest trochę niewidoczny. To rodzi w mojej głowie podejrzenie, że brak jawności wydawania tych środków przypadkowy nie jest i zaraz wyprodukuje nam kolejną chorą sytuację.

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez szumski » 26 wrz 2009, o 03:08

KRS
Oczywiście, teoretycznie "organ (stowarzyszenie) zarządza" tylko zgodnie z polskim prawem jedynym dysponentem środków, stają się wymienione w KRS: "osoby upoważnione do składania oświadczeń woli w sprawach majątkowych"

O ile "mój kret" mnie nie wprowadził w błąd, był w historii tego stowarzyszenia przypadek udzielenia sobie "pożyczki nieoprocentowanej" z konta OSP na dokończenie budowy domu - zastrzegam, że nie dotyczy obecnego prezesa.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.