sesja nadzwyczajna bedzie?

sesja nadzwyczajna bedzie?

Postprzez Krzysztof J » 29 mar 2010, o 21:18

Podobno kilku radnych zamierza zwołać sesję nadzwyczajną poświęconą problemowi legalności destruktu i dziwnych umów z dziwnymi ludźmi którzy ten destrukt załatwiają i po nocach rozsypują na polach i ścieżkach.
Prawda li to?
Krzysztof J

Postprzez szumski » 30 mar 2010, o 06:09

Z całym szacunkiem, to RG jeszcze istnieje???
Pytam bo UG interesantów w sprawie budowy dróg odsyła do mnie z prośbą o pozwolenie na wysypanie destruktu. To ja podobno blokuję ale jak udzielę zgody to UG łaskawie destruktu nasypie :razz:

W SIWZ na naprawy dróg jest pozycja: "Dowóz destruktu z frezowania w Warszawie - pora nocna" to ja myślę, że zainteresowani "owocną współpracą z LB" poproszą policję o sprawdzenie KART w wozach co to czarne złoto będą transportować i czy LB jako nadzorujący rozładunek, potwierdzi przyjęcie.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Ałek » 30 mar 2010, o 06:12

Ostatnio edytowano 18 lis 2010, o 09:41 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez szumski » 30 mar 2010, o 06:24

To starsze wzorce typu: nasz wspólny wróg socjalistycznej ojczyzny.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Marcin » 30 mar 2010, o 09:44

a ja sobie tak myślę, że skoro Rada Gminy zwoła posiedzenie na sesję nadzwyczajną tuż po świętach (wszystko na to wskazuje; Rada poczuła potrzebę konkretnego przesłuchania pracowników Urzędu Gminy na okoliczność destruktu i sposobu wyłaniania podwykonawców, w tym Pana Leszka Bogdańskiego), to chyba już czas, żebyśmy zadzwonili po telewizję.

i czy ja mam rację, że takie posiedzenie jest publicznie dostępne?

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez GOUST » 30 mar 2010, o 11:22

Marcin napisał(a):to chyba już czas, żebyśmy zadzwonili po telewizję.

Tylko żeby z tego nie wyszło coś pokroju programu, gdzie pan mieszkał w samochodzie, gmina zaoferowała mu M-2 a on powiedział że za małe i w złej okolicy. Dodatkowo to ten pan wezwał TV by pokazać swój problem. Och chciał panele, prysznic oraz wannę itp Z jakiej racji ten socjalista to żąda. Ma M-2 dane niech się cieszy, a jak chce luksusów to niech płaci i sobie kupi.

Druga sytuacja. Kilka rodzin mieszka w rozpadających się barakach....Też wezwali TV by się użalać nad swoim życiem. W baraki zostali przeniesieni za to że nie płacili czynszu :what: Małe czynsze są w komunalnych mieszkaniach jak by ktoś nie wiedział. Co lepsze za baraki też nie płacą i nie spłacają długu. Wiec powinni się cieszyć że nie wyrzucili ich na ulice. A dalej protestują.

Chcecie drogi w miar równe? jak tak to może ciszej?
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez stasiu » 30 mar 2010, o 12:17

Pojawiła się groźba ? Pod rygorem braku dróg w ogóle !
Wszyscy już się boją pytać o destrukt ?
stasiu

Postprzez szumski » 30 mar 2010, o 13:17

Chcecie drogi w miar równe? jak tak to może ciszej?

Chcemy też Pałac Kultury i Nauki. Jak będziemy cicho, to ktoś nam zaordynuje "dowóz z Warszawy porą nocną"???
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szer-szeń » 30 mar 2010, o 13:20

Panowie ja to bym powściągnął swoje emocje.Bo stworzyliście kółko wzajemnego nakręcania.Z iloma osobami niezadowolonymi mieszkającymi przy drodze z destruktu rozmawialiście?
Lub inaczej skąd posiadacie wiedzę, że ci co rano nie mogą wyjechać do pracy z powodu błota( i wzywają telewizję) nie chcą destruktu.Ilu mieszkańców reprezentujecie lub ile podpisów zebraliście przeciw drogom z destruktu. Bo jeśli się okaże ,że reprezentujecie samych siebie.To znaczy , że wielu mieszkańcom robicie po prostu wielkie kuku.
szer-szeń

Postprzez szumski » 30 mar 2010, o 13:43

Bo im się przedstawia taką alternatywę: albo destrukt albo nic!!! albo ewentualnie kup sobie sam!!!

Ktoś przedstawił kalkulację ceny drogi z destruktu z ujęciem: umów zleceń LB, dowozu z Warszawy, podsypywania ładowarkami w czasie rozładunku, ponowny załadunek i rozwózka z rozgarnięciem?
Przecież mieszkańcy są święcie przekonani że to za darmo!!!
A czemu w to miejsce nie ma być jeden raz transport materiału z kopalni czy kruszarni z właściwą granulacją i we wskazane miejsce na drogę, bez dziwnych umów zleceń z wolnej ręki i wygłupów po nocy?
Teraz nawet nie wiadomo kto kursy z destruktem liczył - przynajmniej na komisji nikt się nie przyznał.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Następna strona

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.