sesja nadzwyczajna bedzie?

Postprzez Marcin » 7 cze 2010, o 22:10

Dostalem Poczta opine WIOS.
Jest dla Urzedu Gminy miazdzaca a teraz biora sie za ZDM.

Marcin
Marcin

Postprzez GOUST » 7 cze 2010, o 22:21

WASZE [brawa] będą zrywać? chyba nie
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

NASTĘPNA SESJA NADZWYCZAJNA

Postprzez szumski » 12 lip 2010, o 17:20

No i Rada 07 kwietnia UCHWALIŁA, że nie akceptuje działań niezgodnych z prawem a dzisiaj uchwaliła, że akceptuje działania zgodne z prawem.
Szopka i masło maślane.
WIOŚ dzisiaj przysłał pismo, że destrukt ma być używany zgodnie z prawem czyli ART. 26 USTAWY co podkreśliła P. Prawnik tłumacząc sens pisma na sesji.

T ja się pytam: czy jakaś sesja nadzwyczajna nie mogłaby uchwalić żeby był wodociąg? bo na temat destruktu już się wypowiedziały organa i róbta co chceta, decyzja kiedyś będzie i bólonko za odpady też.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Re: NASTĘPNA SESJA NADZWYCZAJNA

Postprzez Marcin » 12 lip 2010, o 19:28

Kazek,

To Ty mi powiedz tak na wprost: po co oni się dziś spotykali nadzwyczajnie?

Bo że wójcina pism urzędowych nie rozumie, to już wiemy.
Ale że douczki musi przy radnych pobierać?
Toż nie może z panią prawnik se wcześniej tego omówić po cichu, w gabinetach??

:) pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez Ałek » 12 lip 2010, o 20:24

Ostatnio edytowano 18 lis 2010, o 09:46 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez szumski » 12 lip 2010, o 20:41

Nie wiem, Tadzinek ochnasty raz czytał metody badań laboratoryjnych ile czego do jakiej menzurki itp. Kabaret, że Halama ze swoimi kurami wysiada, dobrze że P. Przewodnicząca przerwała i przeszła do głosowania, bo to i żenujące dla UG i poniżające dla RG.

Na mój chłopski rozum to jest jak w ruskim kawale:
Leci rano pareń do roboty mocno skacowany. Wypiłby piwo na "pochmiele", przetrząsł kieszenie, no na jedno starczy :) Podbiegł do budki i poprosił jedno. Wypił duszkiem - mało, kac siekierą się wygraża a już ani jednej kopiejki. No to złapał muchę, wrzucił do kufla, nasiusiał i idzie z reklamacją, że niby mucha w piwie. Dostał drugie, ale sprzedawczyni oszczędna kufel z zawartością schowała pod ladę.
Leci drugi skacowany, prosi piwo, wyjęła wcześniej muchę i podała. Pareń wypił duszkiem, gały mu na wierzch wylazły.
Na to bufetowa: co się tak gapisz?
On: czekam aż mi gówna dasz na zakąskę.

No to z tym motaniem urzędniczym jest mniej więcej na odwrót:
Władza karmi nas przez całą kadencję gównem - destruktem za 5,5 bani/rok na drogi + bieżące utrzymanie
Ale solennie przyrzeka że jak ją wybierzemy ponownie, to da nam na zapojkę szczyn.

Z pionierskim priwietom
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Marcin » 12 lip 2010, o 21:10

aaaalbo że po wtorku powinna być, powiedzmy.... środa?? Może tak być?
Bo jeśli tak, to ja poproszę gminnego prawnika o projekt stosownej uchwały :)

pozdrawiam :)

Marcin
Marcin

Postprzez Ałek » 12 lip 2010, o 21:14

Ostatnio edytowano 18 lis 2010, o 09:46 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez Marcin » 12 lip 2010, o 21:20

Ałek napisał(a):Jeśli to jest zgodne (zgodnie??) z prawem....

To akurat wójcina ma w d.upie. Prawo nie jest ważne, zawsze można je przegłosować uchwałą Rady Gminy. W ten sposób Pani Muniak ukręci łeb i sobie, i Radzie, co jest posunięciem wręcz arcymiszczowskim :)

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez szumski » 12 lip 2010, o 21:46

Cały czas jest obrzydliwa manipulacja m.inn. twierdzenie, że to drugie pismo od WIOŚ jest z powodu interwencji zawistnych mieszkańców. Nieprawda, teraz są dwie strony postępowania, mieszkańcy nie mają nic do powiedzenia, bo nie byli nigdy uwzględnieni jako strona, nie było obwieszczeń ani powiadomień w trybie KPA.
Władzy zależy żeby mieszkańcy pożarli się między sobą, nie ma destruktu - nie ma dróg. Jak nie ma destruktu to ja się pytam: dlaczego cały czas L B Grób (grób dla naszej gminnej infrastruktury) pobiera cały czas wynagrodzenie???

Ludzie są otumanieni, zabierał głos przedstawiciel ul. Kasztanowej, twierdząc że destrukt to jedyne wyjście na wybudowanie u nich drogi. Przecież tam mieszkają młodzi dobrze wykształceni ludzie z wypasionymi PITami, dlaczego się godzą żeby przesrywano ich krwawicę??? - wręcz postulują o to!!! Przecież im się należą normalne, wybudowane zgodnie ze sztuką budowlaną drogi!!! senza un omaggio al Luciano Bandito!!!
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.