sesja nadzwyczajna bedzie?

Postprzez Ałek » 30 mar 2010, o 13:46

Ostatnio edytowano 18 lis 2010, o 09:42 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez Marcin » 30 mar 2010, o 13:55

szer-szeń napisał(a): (...) stworzyliście kółko wzajemnego nakręcania.Z iloma osobami niezadowolonymi mieszkającymi przy drodze z destruktu rozmawialiście? (...)

Szerszeniu,

Z całym szacunkiem, ale mijasz się z rzeczywistością. Nie nakręcam nikogo, ani siebie nawzajem; mamy tu, na Forum, podobne spojrzenie z różnych perspektyw i wnioski są te same: piętnujemy marnotrawstwo publicznych pieniędzy w podejrzanych układach osobowych. Pytasz, czy ludzie narzekają? Nie narzekają, bo nie wiedzą; skąd mają wiedzieć, że ich droga jest składowiskiem odpadu, którego obrót jest prawnie zabroniony?

Stawiasz pytanie "czy chcą drogi?" ale to jest fałszywe pytanie. Prawdziwe brzmi "czy chcesz drogi wysypanej odpadem zabronionym do obrotu, potencjalnie rakotwórczym?". Dopiero odpowiedź na takie pytanie da Ci prawdziwy pogląd, czego chcą mieszkańcy.

Czy jeśli jutro, z kradzionej ciężarówki, ktoś będzie we wsi sprzedawał telewizory za 20% ceny, to też będziesz czekał aż mieszkańcy zaprotestują? Zadasz pytanie: "czy chcesz telewizor po okazyjnej cenie"? Nie sądzę. A czy znajdziesz takich, co będą narzekać? Też nie. A czy Ty będziesz milczeć, udając, że lepiej milczeć?

Nie robię plebiscytu "kto chce drogę, a kto nie", to nie moja rola. Pokazuję, że w nielegalny sposób trójka opłacanych, także z Twoich podatków urzędników + zatrudniony przez nich Pan, wysypuje na nasze drogi coś, co nie tylko jest potencjalnie szkodliwe, ale na 100% jest to zabronione. Nie jest to też żadna oszczędność. Wygląda, póki co, że urzędnicy produkują do tego papiery ("ekspertyza") plus nie mają na to żadnego dowodu dostawy czy zakupu. I nie są to moje wymysły, ale ciąg przyczynowo-skutkowy, oparty na twardych dokumentach, załączonych w innych postach.

Nie wierzę, że Ciebie to nie dziwi.

Mam prawo podejrzewać, że w tym zamieszaniu jest drugie dno i wskazuję na to, zostawiając kontrolę sytuacji gremiom do tego powołanym. Przypomnę: Rada Gminy sama wezwała Wójta przed Komisję Rewizyjną, a organizowana właśnie nadzwyczajna sesja Rady Gminy nie zwołuje się z mojej inicjatywy. Radni czytają to Forum, nawet jeśli część z nich się nie wypowiada. Póki co, za poziom pracy wójt gminy i jej pomagierów płacisz Ty, Twoi najbliżsi i Twoi sąsiedzi. Ja też, naprawiając zawieszenie swojego samochodu. Resztę argumentów już znasz.

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez szumski » 30 mar 2010, o 14:41

I jeszcze to: Za jedno z tych zadań mam zarzut prokuratorski
Nie jestem na 100% pewien ale chodzi chyba o Skierdy. To jednak nie wszyscy są zachwyceni tym destruktowym dobrodziejowaniem.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez GOUST » 30 mar 2010, o 15:18

Marcin napisał(a):"czy chcesz drogi wysypanej odpadem zabronionym do obrotu, potencjalnie rakotwórczym?"

Zróbmy eksperyment, Wysypmy przed moim domem na podjazd asfalt ze smołą. Ja będę tam sobie mieszkał i sprawdzimy za 20 lat czy się ci uczeni niedouczeni mylili.
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez Ałek » 30 mar 2010, o 15:29

Ostatnio edytowano 18 lis 2010, o 09:43 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez szumski » 30 mar 2010, o 15:32

Zróbmy eksperyment, Wysypmy przed moim domem na podjazd asfalt ze smołą.

A po co Ci nasza pomoc? Nasyp sobie sam. I czemu asfalt a nie destrukt prosto spod skrawarki?
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Marcin » 30 mar 2010, o 15:49

Panowie,

Błagam, co to jest za styl dyskusji? A może poprosimy NASA o wylądowanie promu kosmicznego? Jaki to ma związek z tym, o czym mowa?

Marcin
Marcin

Postprzez Ałek » 30 mar 2010, o 16:47

Ostatnio edytowano 18 lis 2010, o 09:43 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez szumski » 31 mar 2010, o 08:26

Destrukt działa destrukcyjnie to mało powiedziane!!!

Część radnych, którzy podpisali wniosek o zwołanie sesji nadzwyczajnej dla wyjaśnienia źródła pochodzenia i kosztów destruktu, prosi o zachowanie anonimowości!!!

Jasna dupa, żeby wyjaśnić ile faktycznie kosztuje nas "darmowy destrukt" trzeba będzie wprowadzić środki ochrony dla radnych jak dla świadka koronnego.
To już przestaje być śmieszne.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szer-szeń » 31 mar 2010, o 09:04

Czy to tak trudno odpowiedzieć np. występujemy w imieniu 50 osób lub występujemy w imieniu 5 osób.Ja pytam bo chcę wiedzę a nie po to żeby czytać wasze morały.
Mówicie że destrukt jest szkodliwy czyli zawiera smoły pochodzące z przeróbki drewna.
Kto zbadał że destrukt wysypywany na drogi jest właśnie z taką smołą???
W internecie pisza że nawet wtedy może być używany w technologi na zimno.
W jakiej zatem tech. jest kładziony na gminnych drogach.?

Dwa proste pytania i prosze o9 proste odpowiedzi bo nie mam tyle czasu co panowie. a chcę wyrobić sobie zdanie
szer-szeń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.