codex etyki

Postprzez matrix » 2 paź 2010, o 10:12

Tak myślałem. Faktów brak.
matrix

Postprzez szumski » 2 paź 2010, o 12:38

Mylą Ci się pojęcia o faktach.
Są nagrania z posiedzeń komisji ale ich ujawniać nie wolno. Na wszystkich posiedzeniach chodzi dyktafon UG.
Sąd może zezwolić a nawet nakazać ujawnienie na procesie.
Czekam, poznasz fakty materialne.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Cielak » 2 paź 2010, o 18:26

a dlaczego nie wolno ujawniać nagrań z RG? Z tego co ja wiem to nie wolno nie ujawnić jeśli ktoś sobie zażyczy...
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez szumski » 2 paź 2010, o 19:11

To musi zrobić Urząd, gdybym napisał że mam własne nagrania dopiero by się działo.

Jak se chcesz to wystąp ale nagrania nie dostaniesz tylko sprawozdanie na papierze a sprawozdanie jest zatwierdzane przez samych "komisjantów" czyli wygładzone.
Żeby znać dokładnie wypowiedzi trzeba po prostu chodzić na posiedzenia komisji i RG.

Posłużę się przykładem, który mam w łapach np: TO SPRAWOZDANIE jest skompensowane i takie ma być, bo chodzi o poinformowanie publiki co było przedmiotem obrad. Ja jestem w posiadaniu papierowego, podpisanego przez p. Przewodniczącą i jest bardziej szczegółowe, a z kolei w nagraniu słychać nawet pierdnięcie.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez dezorganizator » 2 paź 2010, o 21:56

Marcin napisał(a):Zabawne, wspolne cechy anonimowych obroncow Grzybka i Sawickiego:
a) przekrecanie nazw wlasnych
b) problem z uznaniem internetu jako jednego ze zrodel wiedzy,
c) uaktywnienie w okresie przedwyborczym (czyli maja cos do stracenia),
d) dyrektywny styl komunikacji: krotkie zdania, atakujacy styl, duzo negatywnie zabarwionych przymiotnikow (background silowy/wojskowy),

Patrzajta ludzie i rozdziawiajta gęby, nasz wioskowy doktor Wilczur jeszcze jednego talenta objawił - psychulog-samouk z niego jak się patrzy, problemy fachowo zdiagnozował i akuratnie łopisał . Jako że znachor, to i tajemnica lekarska nie obowiązuje, więc się zastanówta, jak z hemoroidami albo inszą francą pójdziecie.

A poważnie - jakie to zadęcie dziecinne... :hah: :hah: :hah:
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Postprzez Cielak » 2 paź 2010, o 22:14

swego czasu w Sulejówku sesje były nagrywane i puszczane w lokalnej TV :) i żadna zgoda potrzebna nie była, tym bardziej że obrady są jawne i nagrywać se możesz do woli :)
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Marcin » 2 paź 2010, o 22:53

Nagrania nam nic nie dadzą; teraz mamy protokoły, nagrania i co? Dajemy się wodzić za nos przez (skasowane), uchwalane są nierealne budżety, w obrębie budżetów - matactwa a 1.000 ciężarówek z odpadmi wjeżdża do nas jakby nigdy nic i od tego kierownictwo gminy, kłamiąc w żywe oczy, próbuje się jeszcze odwoływać, wpędzając nas w dodatkowe kary (bo one do nas wrócą).

To nie kwestia techniki a jedynie konieczność wyboru nowych, myślących ludzi, bo przed brakiem kręgosłupa moralnego "rządzących" kamery nas nie uchronią.

Marcin
Ostatnio edytowano 3 paź 2010, o 10:53 przez Marcin, łącznie edytowano 1 raz
Marcin

Poprzednia strona

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.