codex etyki

Postprzez szumski » 28 wrz 2010, o 07:27

jestem niestety odcięty od pereł jego intelektu, i stan ten spodobał mi się do tego stopnia, że tak już zostanie.

Dobre, dobre :)
Mandarynkowa demagogia.
O rzeczach związanych z budownictwem piszę na podstawie:
- 25 letniego doświadczenia w wykonawstwie
- 22 letnich uprawnień budowlanych - jak coś spieprzę, idę siedzieć
- certyfikatu (nr. 686) FPE (audytor energetyczny)

Tymczasem mandarynkowego guru architektury, pana Mareka P. ksywa Dezo, na liście architektów czynnych Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej nie uświadczysz.
Nie powiem, chłopaczysko się osłuchał i czasami coś z sensem napisze. W żaden sposób zweryfikować się tego nie da, bo p. Marek NIGDY W ŻADNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ, jako "architekt nieczynny" nie ponosił za to co pisze odpowiedzialności.
Równie dobrze może se "pofilozofić" jako "nieczynny chirurg plastyczny" o poprawianiu cycek.
Chociaż nie, cofam!!! Ładne cycki mają sens a CEKS nie, niech więc bredzi o CEKsie.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Marcin » 28 wrz 2010, o 08:58

jestem niestety odcięty od pereł jego intelektu, i stan ten spodobał mi się do tego stopnia, że tak już zostanie.

eeee... jeśli to kolejne wypracowanie dezo, to on działa jak tamburyn: pusty, rezonuje, ale kto w niego bije, skoro wszystko ma odcięte?

:) M
Marcin

Postprzez Rezydent » 30 wrz 2010, o 22:28

Panie Cielak, czy to nie pan zajmowałeś się swojego czasu zakupem mundurków do szkoły? Proszę o odpowiedź, bo jestem bardzo ciekaw.
Rezydent

Postprzez Marcin » 30 wrz 2010, o 22:32

alter ego dezo obajwił się po 1,5 roku :) "samotny mściciel z pogodnego" znów między nami, więc jednak mandarynkowa grupa ma sporo do stracenia, skoro tak sie uaktywnili :)

Marcin
Marcin

Postprzez Cielak » 1 paź 2010, o 15:46

Rezydenta już nie ma, ale wywołany do tablicy odpowiadam :)

Za zakup i wybór mundurków (nieszczęsnych) dla dzieci w szkole odpowiedzialna była Rada Rodziców w Szkole Podstawowej. Ja byłem jej przewodniczącym. W przeciwieństwie do np. Wójta, przewodniczący RR nie ma takiej władzy i decyzje podejmowane są przez zgromadzonych na zebraniu rodziców, większością głosów, a nie jednoosobowo przez jej Przewodniczącego.
Nie wspomnę już o tym, że w przypadku mundurków, całą awanturę już zastałem w toku kiedy zostałem na przewodniczącego wybrany (nie zgłaszałem się sam, żeby była jasność).

Problem mundurków (który na szczęście i mam nadzieję bezpowrotnie zniknął) był dość złożony i skomplikowany.

Jeżeli ktokolwiek chciałby uzyskać szczegółowe wyjaśnienia, to zapraszam, niczego się nie boję :)

P.S.
A już samo wyciąganie takiej sprawy, jak sądzę tylko po to żeby oczernić moją osobę, uważam za bardzo niskie i współczuję...
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez dezorganizator » 1 paź 2010, o 21:29

Marcin napisał(a):więc jednak mandarynkowa grupa ma sporo do stracenia, skoro tak sie uaktywnili :)

pewnie tę kostkę pod bramami, co ją zajumali... Ja to się tylko obawiam, żeby mi asfaltu po wyborach nie zwineli (ja to sobie poradzę, ale sąsiadów żal).

póki co, nikt się jeszcze po ballantinesa nie pojawił, ale nie tracę nadziei...
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Postprzez szumski » 1 paź 2010, o 21:49

He, he, a jak to było w tegorocznym budżecie jak RG nie chciała zwiększyć deficytu żeby dokończyć ciąg Jasna - Promienna?
Odpowiadam bo byłem: poproszono Mandarynkowych żeby wskazali środki i co wskazali?
A no, żeby zajumać jedną uliczkę na Małkini!!! Od Mieszka nie równaną nawet!!!
To już blisko do Dżona, żeby się nie zdziwił kiedyś rano.
Tak fachowce od CEKS za 60 baniek "pozyskują" pińć złotych na inwestycje w swoim okręgu. Wstyd i żenada.

Jeżeli nieprawda to czekam na pozew w trybie ordynacji wyborczej.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez matrix » 2 paź 2010, o 09:50

Czy to jest Etyka wg sinking platform.

W tegorocznym budżecie jak RG nie chciała zwiększyć deficytu żeby dokończyć ciąg Jasna - Promienna?
Odpowiadam bo byłem: poproszono Mandarynkowych żeby wskazali środki i co wskazali?
A no, żeby zajumać jedną uliczkę na Małkini!!! Od Mieszka nie równaną nawet!!!

To poprosimy o fakty.

Jesteście specjalistami od Wikipedii to zacytuję "Fakt w rozumieniu potocznym jest to wydarzenie, które miało miejsce w określonym miejscu i czasie. W tym sensie faktem nie może być zdarzenie, które nie miało jeszcze miejsca".

Może wtedy zobaczymy jacy jesteście etyczni - mówiąc nieprawdę.
matrix

Postprzez szumski » 2 paź 2010, o 10:00

Od ustalania prawdy nie jest Wikipedia.
Jeżeli łżę podaję adres do udowodnienia: IV Wydz. Cywilny Al. Solidarności 127 Warszawa. Tryb 24 h.
Czekam.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Marcin » 2 paź 2010, o 10:10

Zabawne, wspolne cechy anonimowych obroncow Grzybka i Sawickiego:
a) przekrecanie nazw wlasnych
b) problem z uznaniem internetu jako jednego ze zrodel wiedzy,
c) uaktywnienie w okresie przedwyborczym (czyli maja cos do stracenia),
d) dyrektywny styl komunikacji: krotkie zdania, atakujacy styl, duzo negatywnie zabarwionych przymiotnikow (background silowy/wojskowy),

To dziwne, bo ostatnio poznaje z pogodnego same pozytywne osoby.

Marcin
Ostatnio edytowano 2 paź 2010, o 10:42 przez Marcin, łącznie edytowano 1 raz
Marcin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.