Znowu bólonko

Znowu bólonko

Postprzez szumski » 1 mar 2012, o 20:40

ZNOWU BÓLONKO!!!

A to dopiero początek.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Cielak » 2 mar 2012, o 08:41

no niestety, grzechy przeszłości. W tym przypadku akurat mi Pani Wójt szkoda... (no i generalnie naszej gminy i naszych pieniędzy...)
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Chotomowianin » 3 mar 2012, o 15:21

Witam.

Cielak napisał(a):W tym przypadku akurat mi Pani Wójt szkoda...

no nie żeby taki twardziel zaraz :41:

Niestety ale już jest inna sprawa, mniejsza w wymiarze ale kolejna , a mianowicie opłata za niefrasobliwość w uregulowaniu stanu prawnego kolejnej drogi.
Myśle że obawy Pani Wójt o losy kadencji są uzasadnione bo wiele faktów skrywa jeszcze tajemnica "koalicji zmowy milczenia" za cene uzyskania dodatkowego bonusu do diety.

I pytam się czy promowanie oszustwa krętactwa, matactwa jest warte aby na czas sesji i komisji wszelakich "zawieszać ", racjonalne myślenie ?

Dobrą okazją do pewnego rodzaju rehabilitacji i zaistnienia szansy odnowy, były by nowe pełne wybory, i tu potrzebna byłaby wola naszych radnych do złożenia mandatów ale czy bedą w stanie pokonać własne słabości i przywileje ponad dobro naszej gminy?

Za takim rozwiązaniem przemawia bardzo dużo faktów. Niestety zachowanie ciągłości sposobu zarządzania który ma głębokie korzenie w poprzednich składach rady , oraz przejęcie tego stylu przez nowo-starych wybrańców, nie daje żadnej szansy na rozwój naszej gminy
Widoczne jest to na każdym kroku działania i samego urzedu.
Niestety jesli tego nie zminimy to nadal będziemy niemymi świadkami licznych wojenek ,"szantaży", interesików, matactw,celowego mijania się z prawdą.

Pozdrawiam :04:
Chotomowianin

Postprzez stasiu » 6 mar 2012, o 19:55

[quote="Chotomowianin"]

Czy bedą w stanie pokonać własne słabości i przywileje ponad dobro naszej gminy?

Ja znam odpowiedź. Z całą pewnością nie. Bo czy członkowie kółka różańcowego odmówili by sobie różańca ?

Do gminnej kasy ustawia się jeszcze kolejka parkingowa z Leś :what: nej w Jabłonnie itd.
stasiu

Postprzez Chotomowianin » 7 mar 2012, o 08:12

stasiu napisał(a):Ja znam odpowiedź. Z całą pewnością nie.

myśle że bardzo duża część mieszkańców mysli podobnie ,
ale skoro mamy taki układ ze nawet wielki Mao moze pozazdrościć jednomyslnosci/ na 14 głosujacych ważnych jest 15 głosów/ to znaczy ze cały układ trzeba zmienić.

Bo jak wiemy taki pasożytniczy hermetyczny układ tworzy mało czytelne warunki działania w wielu sprawach. I co mi po takim radnym/radnej/ który niby reprezentuje nas a w czasie jakiejkolwiek sesji czy komisji nabiera wody w usta i cichaczem kolaboruje głosujac zgodnie z wolą naszej lokalnej ośmiornicy

A szczególnie żenujace jest tłumaczenie że to dla dobra nas ,popierają matactwo draństwo i oszustwa zdradzajac nas ze wszystkimi i we wszystkich możliwych tematach
Chotomowianin

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.