Czy konflikt interesów???

Postprzez dezorganizator » 26 kwi 2012, o 14:25

szumski napisał(a):
PO powiększyła stan posiadania w RG z 1 do 3. a Alternatywa zmniejszyła z 3 do 2.

Jak łatwo sprawdzić, pisałem o chotomowskich. A chotomowskie placformiane jak mieli solidne mocne 0 (zero) tak dalej mają 0 (zero).

szumski napisał(a):Nieczasowi w dodatku, w komisjach nie uczestniczą a to w komisjach jest "obróbka" - opiniowanie uchwał. Na sesji już można być tylko "przeciw" i ja się nie dziwię, bo jak można popierać coś nad czym się nie pracowało.
Nie jest to RG moich marzeń ale prawda jest taka, że kto się zgłosił do komisji to w nich jest a kto nieczasowy i się nie zgłosił to go nie ma.

nieczasowe, nie zgłosili się... tak...
Ja to chyba mam za dobrą pamięć, bo pamiętam, jak to na tym forum padały słowa o "udupieniu", "zerwaniu niepisanej umowy" i "wykoszeniu radnych Alternatywy z komisji"...
Zresztą, każdy może sobie sprawdzić jak było czytając protokoły w BiP-ie, choć jak znam życie, to poginęły, bo żaden powód do chwały...
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Postprzez szumski » 26 kwi 2012, o 14:54

Zresztą, każdy może sobie sprawdzić jak było czytając protokoły w BiP-ie, choć jak znam życie, to poginęły, bo żaden powód do chwały...

Dżonu ja Tobie pomogę ;)

Spis Uchwał Sesja nr II z dnia 8 grudnia 2010 r.

Tylko do dwóch komisji było więcej chętnych niż miejsc, więc najpierw odbyło się głosowanie tajne:

KOMISJA REWIZYJNA

KOMISJA OŚWIATY

Szkoda tatowego sierzpa na takie koszenie.

SPRAWOZDANIE Z SESJI
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez marek1 » 26 kwi 2012, o 15:06

Panowie o czym dyskutujemy? Nie mam zamiaru usprawiedliwiać tych z PO ani z Alternatywy , ani też Radnych z KW OM startowali do wyborów i przekonywali mieszkańców ,że będą działać dla dobra mieszkańców i rozwoju naszej gminy ,a dzisiaj co mamy wszyscy widzą.Po cichu przygotowane uchwały z uzasadnieniem takim ,żeby przypadkiem nikt się nie dowiedział ,że wszystko zostało ustalone wcześniej /ostatnie posiedzenie Komisji Rozwoju, jak nie było argumentów to Przewodniczący Komisji powiedział " przed posiedzeniem rozmawiałem z Panią Wójt i ............., Pani z Apteki ma tylko dwa lata do emerytury i to jest podstawa do przedłużenia dzierżawy,ale nikt z osób przygotowujących Uchwałę nie powiedział ,że oprócz tej Pani jest jeszcze wspólniczka. Tak wygląda rzetelność pracowników Urzędu Gminy ,ale jaki Pan taki kram."Pan" w postaci Rady Gminy w 100% nie spełnia swojej roli /kontrola nad prawidłową działalnością UG/ ,brak nadzoru nad realizacją zadań powierzonych Pani Wójt ,która jest odpowiedzialna za m.in.: zatrudnienie pracowników Urzędu- nie mam nic do pracowników,każdy pracuje tak na ile przełożony mu pozwoli-doprowadziła do absurdu w jakim przyszło nam żyć.Odpowiedzmy sobie na pytanie -dzięki komu Radni i Urzędnicy dostają co miesiąc gwarantowaną wypłatę.
marek1

Postprzez Jendrula » 26 kwi 2012, o 15:14

Ależ kochani. Każda demokratycznie wybrana władza jest EMANACJĄ ludu który go wybrał. Widać takich mamy ludziów w gminie (duża częśc nadal mieszka na Zoliborzu, Mokotowie tylko nie w Jabłonnej) Może ta katastrofa sprawi iż dojrzeją do głosowania i przemyślanego wyboru. :01:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szumski » 26 kwi 2012, o 15:24

Panowie o czym dyskutujemy?

Dyskutujemy o tym, że BS jako JEDYNY OFERENT, SKOSIŁ GMINĘ W PRZETARGU NA 484 000 PLN i w nagrodę dostał darmowy lokal na 5 lat!!!

A te krętacze tłomaczyły, w uzasadnieniu, że wszystko jest za darmo!!! wpłaty, sraty itp.
Łgali wczoraj na sesji jak padalce!!! 484 000 PLN to darmocha, bo wg. Tadzinka bank ponosi koszty na wożenie pinindzorów i trza mu pomóc!!!

BS musiał wygrać!!! bo w SIWZ był zapis, że "okienko" do obsługi nie może być dalej niż 300 m. od UG.
Jarzycie skalę przekrętu???
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Chotomowianin » 26 kwi 2012, o 15:32

Czołem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Juz dawno Pan Smoleń odkrył zasade że nic tak nie wiąże jak kasa zapomogowo-pożyczkowa i o tym zwykłe pionki wiedzą a co dopiero figuranci :04:
Chotomowianin

Postprzez szumski » 26 kwi 2012, o 16:39

Przejrzałem losowo przetargi na obsługę bankową innych JST

LEGIONOWO

LWÓWEK

i wiele innych w googlach, nigdzie nie znalazłem takiego jak u nas: 484 000 PLN spod palca i czapka. Jak psu w dupę.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Cielak » 27 kwi 2012, o 07:17

moi drodzy,
co do przekrętu - składać zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa lub niegospodarności
inaczej możemy sobie tylko pisać.

Co do wyborów, sprawa jest bardziej skomplikowana. Dobrze wiemy kto chodzi na wybory. Dobrze wiemy kto jest na nie dowożony ;)

Ja osobiście mam nieodparte wrażenie, że większość tzw. nowych mieszkańców Chotomowa ma w głębokim poważaniu te wybory i w ogóle to co się lokalnie dzieje. Zameldowani w stolicy, podatki też tam płacą a o lokalnej władzy wiedzą jedynie tyle, że jest :)
A poza tym (wydawało by się że inteligentni ludzie): asfalt zrobiła? Zrobiła!
I generalnie nic złego z jej strony mnie nie spotkało.
A wodociąg? Kanalizacja? Szkoła? - to skandal i dziadostwo, ale czyja to wina? Nie wiedzą.
I piszę to nie dlatego, że mam taką opinię, ale dlatego że odwiedziłem tych "parę"
chałup. (60% w ogóle nie miało ochoty na jakąkolwiek rozmowę o sprawach gminnych)
Pozdrawiam.
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Jendrula » 27 kwi 2012, o 08:32

Potwierdzam spostrzeżenia, więc co my się na forum dziwimy? Jeszcze 2,5 roku i będą nowe wybory, czasu wystarczająco do przekonania wyborców, a w sprawie przekrętów-pismo do "Proroka", nawet jak odrzucą teraz to za którymś razem na pewno zajmą się sprawą.
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szumski » 27 kwi 2012, o 09:26

Tak jest Panowie, "moja chata z kraja".

Z takim konformizmem zasługujecie, żeby nie tylko kroić Was na kasę ale jeszcze pałą po łbie lać.

Do proroka - sroka, to jest samorząd i przede wszystkim podlega kontroli społecznej. Chyba Jendrula o to walczyłeś będąc w NZSie już od podstawówki.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.