Skład Rady Gminy, Prezydium i Komisji Gminnych k.2006-2010

Skład Rady Gminy, Prezydium i Komisji Gminnych k.2006-2010

Postprzez PiVi » 20 gru 2006, o 13:22

Prezydium Gminy:

Przewodnicząca Rady Gminy - Barbara Wołosiewicz (Jabłonna / Zgoda i Praworządność)
Wiceprzewodniczący - Mariusz Grzybek (Chotomów / Alternatywa dla Chotomowa)
Wiceprzewodniczący - Przemysław Przewoźniczek (Skierdy / Platforma Obywatelska)

RADNI:
(podział ze względu na okręgi z których zostali wybrani)

Jabłonna:
Barbara Wołosiewicz (Zgoda i Praworządność)
Marcin Gizinski (Zgoda i Praworządność)
Katarzyna Fularz (Zgoda i Praworządność)
Dariusz Kubalski (Zgoda i Praworządność)
Halina Zwierzchlewska (Zgoda i Praworządność)
Przemysław Przewoźniczek (Platforma Obywatelska)
Tomasz Wodzyński (KWW Olgi Muniak)


Chotomów:
Bogumiła Majewska (KWW Olgi Muniak)
Adam Krzyżanowski (KWW Zmieniajmy Razem)
Witold Modzelewski (KWW Zmieniajmy Razem)
Wiktor Wekselberg (Alternatywa dla Chotomowa)
Wiesław Sawicki (Alternatywa dla Chotomowa)
Mariusz Grzybek (Alternatywa dla Chotomowa)


Wsie za lasem:
Teresa Gałecka (KWW Olgi Muniak)
Dorota Światko (KWW Olgi Muniak)
Ostatnio edytowano 30 sty 2007, o 15:35 przez PiVi, łącznie edytowano 7 razy
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
Avatar użytkownika
PiVi
Site Admin
 
Posty: 497
Dołączył(a): 15 wrz 2006, o 10:17
Lokalizacja: Dąbrowa Chotomowska

Postprzez PiVi » 20 gru 2006, o 13:24

Składy Komisji:

Komisja Rewizyjna

Skład Komisji
1. Wiktor Wekselberg - przewodniczący komisji
2. Bogumiła Majewska - wiceprzewodnicząca komisji
3. Katarzyna Fularz
4. Dariusz Kubalski
5. Tomasz Wodzyński

Komisja Bezpieczeństwa Publicznego

Skład Komisji
1. Marcin Giziński - przewodniczący komisji
2. Tomasz Wodzyński - wiceprzewodniczący komisji
3. Adam Krzyżanowski
4. Wiesław Sawicki
5. Dorota Świątko

Komisja Rozwoju

Skład Komisji
1. Dariusz Kubalski - przewodniczący komisji
2. Adam Krzyżanowski - wiceprzewodniczący komisji
3. Katarzyna Fularz
4. Bogumiła Majewska
5. Wiesław Sawicki
6. Dorota Świątko
7. Halina Zwierzchlewska

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu

Skład Komisji
1. Wiesław Sawicki - przewodniczący komisji
2. Halina Zwierzchlewska - wiceprzewodnicząca
3. Teresa Gałecka
4. Wiktor Wekselberg
5. Tomasz Wodzyński

Komisja Spraw Społecznych

Skład Komisji
1. Katarzyna Fularz - przewodnicząca komisji
2. Teresa Gałecka - wiceprzewodnicząca komisji
3. Halina Zwierzchlewska
4. Bogumiła Majewska

Komisja Budżetowa

Skład Komisji
1. Barbara Wołosiewicz - przewodnicząca komisji - prezydium rady
2. Mariusz Grzybek - wiceprzewodniczący Komisji - prezydium rady
3. Przemysław Przewoźniczek - wiceprzewodniczący komisji - prezydium rady

4. Dariusz Kubalski /przewodniczący Kom. Rozwoju/
5. Wiesław Sawicki / przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu/
6. Katarzyna Fularz /przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych/
7. Marcin Giziński / przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa Publicznego/


* skorzystałem z postów Mariusza Grzybka
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
Avatar użytkownika
PiVi
Site Admin
 
Posty: 497
Dołączył(a): 15 wrz 2006, o 10:17
Lokalizacja: Dąbrowa Chotomowska


Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron