Niech zgadnę

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

Niech zgadnę

Postprzez szumski » 1 gru 2008, o 20:33

Pytanie: (kategoria: Drogi)
Szanowna Pani Wójt!

W nawiązaniu do artykułu zamieszczonego w Rzeczpospolitej z dnia 5 listopada 2008 roku, na stronie samorządowej "Wystartował program budowy dróg lokalnych", uprzejmie proszę o informację czy gmina zgłosiła do wspomnianego w tytule programu odpowiednie wnioski i jak zostały one sformułowane.
Pytanie moje pozostaje w ścisłym związku z korespondencją mieszkańców ulicy Piastowskiej w sprawie stanu dróg dojazdowych do naszych posesji.
Oczekuję odpowiedzi na moje pytanie bezpośrednio od Pani, gdyż wcześniejsze odpowiedzi Pani Współpracowników na pytania zawarte w naszej korespondencji były niezadowalające.
Z poważaniem
(Iwona Czarnecka, 06.11.2008 r.)
Odpowiedź:
Szanowna Pani Iwono,
Znany jest nam Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych na lata 2008-2011 ustanowiony przez Radę Ministrów uchwałą nr 233/2008 z dnia 28 października 2008. Nabór wniosków trwał do dnia 21 listopada. Zgodnie z kryteriami przedstawionymi w programie, można było złożyć tylko jeden wniosek i taki wniosek został przez gminę złożony.
Szczegółowe kryteria programu przebudowy dróg lokalnych dostępne są na stronie internetowej pod adresem: <http://bip.mswia.gov.pl/portal/bip/175/17721>
Olga Muniak, Wójt Gminy

Zgaduję: CAŁY NARÓD BUDUJE POGODNE

Jeżeli się mylę odszczekam.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez alan » 2 gru 2008, o 07:44

Informacja ździebko nietrafiona do ww. programu zgłoszona jest droga z Jabłonny.
alan

Postprzez szumski » 2 gru 2008, o 08:32

Hmmm, nie upieram się, ale jakieś szczegóły można? Ja tylko zgaduję a Ty twierdzisz. Kiedyś była wersja, że po oddaniu obwodnicy Modlińska na terenie Jabłonny będzie drogą lokalną. Też wydaje mi się, że do tak poważnego programu powinna być zgłoszona raczej taka arteria lokalna, oczywiście jeżeli przejęcie drogi miało miejsce. Pozdrawiam.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Powrót do Pytania do wójta