"Boom" inwestycyjny w Gminie Jabłonna

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

Postprzez Przemek » 22 sty 2009, o 14:51

Marcin napisał(a):Dlaczego Radni mają problem z przyznaniem się, że to jest element ich geszeftów między sobą? O co grają radni, którzy nie mają odwagi zagłosować przeciw uchwale, będącą jawną niegospodarnością w zarządzaniu publicznymi pieniędzmi? Przypominam: Przemysław Przewoźniczek głosował ZA przyjęciem tego budżetu

ten cały "żuloskwerek " głosowany był w ramach zmian w budżecie na rok 2008. Odsyłam do wyników głosowania.
Przemek

Postprzez Marcin » 22 sty 2009, o 15:30

PrzemekP napisał(a): jest też i dobra wiadomość szczególnie dla Marcina. Rozmawiałem dziś z P. Andrzejem Szarlińskim, Przew. komisji scaleniowej. Obecnie dokumenty zostały złożone do składnicy map w Starostwie i w jego opinii uchwała scaleniowa może trafić już na marcową sesję.

Przemku,

ja zaledwie zacząłem od Kisielewskiego. I szybko odkryłem, że ta jedna ulica to jedynie wierzchołek WIELKIEJ góry lodowej nieprawidłowości, jakie mają miejsce w radzie gminy. Żeby była miedzy nami jasność - ja już NIE walczę o Kisielewskiego. Co z tego, że scalenie jest w trakcie, jeśli 22. października 2008 usunęliście z budżetu Gminy środki na realizację tej ulicy? Tej ulicy nie będzie jeszcze minimum 4 lata i choćbym zdarł gardło - nie przyspieszymy tego.

Ale zainteresowałem się tym, co się dzieje na styku rady gminy i urzędu. Zainteresowałem się baranami takimi jak Buniewicz, zacząłem szukać odpowiedzi, dla czego Pani Wójt ordynarnie mnie okłamuje. I teraz nie odpuszczę, bo ta gmina to nie tylko stado radnych, glosujących sobie wzajem przysługi. Ta gmina to także my, milcząca dotąd większość. I to my zaczęliśmy patrzeć Wam na ręce, bo to, co głosujecie na swoich radach, jest zwyczajnie chore.

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez szumski » 28 sty 2009, o 18:21

Bum, bum - chyba taki głuchy odgłos wyda pusta dynia, tego co się w Wieściach pod tekstem podpisał (dla wtajemniczonych - ten sam co się za Kujawę podpisuje) - jak se kupi koło i pierdyknie w czoło.
A to co jest ja się pytam?: http://ug.jablonna.ibip.pl/public/get_f ... ?id=194105
Boom to byłby przy min. 75% wykonania budżetu na koniec III kw. a nie żenujących 48!!!

No ale Bum-Bum, wystrugał mojżeszową laskę swojej pryncypałowej i wyskoczyło spod niej 20 km (16 000 ton trucizny) utwardzonych destruktem dróg gruntowych. Cudeńka Panocku. Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia strona

Powrót do Pytania do wójta